gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

+19
Kikiriki
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
marfot75
Φωτεινή
Maro
MHTSI
marestros
rotonda
BokSurat
Chouzouris
anabou
leopoldine
Inertia
Βετούλι
NiaR
ismini
Gloriana
Marcos
sofi_esp
23 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 10:34 am

τουλαχιστον ξερω οτι τον λενε ορφεα
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από anabou Παρ Νοε 21, 2008 10:37 am

Αν είναι δυνατόν... Sad

Η handjob των ανθρώπων τελικά είναι άπειρη. Βέβαια από μια πλευρά καλύτερα που σε πήρε για να ξέρεις κ συ πώς να κοινηθείς... Βάλε όπου μπορείς αγγελίες για τον γατούλη, είναι τόσο καλός, δεν μπορεί κάποιος θα βρεθεί να τον πάρει
anabou
anabou
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Άγ. Ανάργυροι
Motto : Home, my sweet home... ΧΑΟΣ ΣΕ ΤΑΞΗ!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Νοε 21, 2008 10:40 am

sofi_esp έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗ handjob ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ! ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΟΚ! ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ. ΦΥΣΚΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΥΨΗ. ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΙ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ? ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΣΤΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ? ΗΜΟΥΝ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ, ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ run . ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ? ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ. ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΕΛΕΙΣΕ! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ. ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΠΕΥΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΦΙΣΕΣ ΣΕ ΦΟΥΡΝΟΥΣ,ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ ΚΛΠ. ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΑΘΛΙΟΣ. Ο ΑΘΛΙΟΣ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ...ΤΕΛΙΚΑ. ΘΑ ΤΟΥ ΒΡΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Ο ΕΛΕΙΝΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΥΝΗΔΗΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ. ΑΥΤΑ

Τι λες, ρε Σοφία! Shocked Shocked Γιατί δεν μπορούσαν να τον κρατήσουν δηλαδή; Ωραία αγαπάνε αυτοί οι άνθρωποι...έχω πάθει κι εγώ σοκ τώρα. Τι handjob handjob Θεέ μου! Σου λέει, θα βρεθεί ένας άνθρωπος να τον μαζέψει από το δρόμο, κι αν πάλι του βάλουν φόλα ή τον πατήσει αυτοκίνητο...ε, τι να γίνει...
toixo toixo toixo parta parta parta angry angry parta parta angry angry

Τουλάχιστον τώρα ξέρεις ότι δε χάθηκε...κρίμα που δεν μπορείς να τον κρατήσεις τον γλυκούλη...κάνε ό,τι μπορείς, να πάει στο καλύτερο σπίτι που υπάρχει...
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 10:44 am

anabou έγραψε:Αν είναι δυνατόν... Sad

Η handjob των ανθρώπων τελικά είναι άπειρη. Βέβαια από μια πλευρά καλύτερα που σε πήρε για να ξέρεις κ συ πώς να κοινηθείς... Βάλε όπου μπορείς αγγελίες για τον γατούλη, είναι τόσο καλός, δεν μπορεί κάποιος θα βρεθεί να τον πάρει

αστο κοπελια δεν υπαρχει!
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από NiaR Παρ Νοε 21, 2008 11:09 am

handjob handjob ποσο μλς μπορει να ναι ο τυπος???????
και ποσο θρασσυδειλος????? ειπε 5 μλκς και το κλεισε!
καλυτερα λοιπον "κυριε" που εφυγε απο σας ο γατος, γιατι οπως φανηκε ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΑΧΡΗΣΤΟΙ....!

parta angry angry parta whip devil3

και να ξερει ο τυπος...οτι σε αυτη την ζωη οτι δινεις περνεις...
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Παρ Νοε 21, 2008 11:11 am

angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry
ΣΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΓΑΜΩΤΟ????????????????????????????????????????????????????????
angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry angry
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Inertia Παρ Νοε 21, 2008 11:18 am

Ο κλασικός ο μαλάκας ο Έλληνας πάλι έγραψε:ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ. ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΠΙΑ

Κάτι μου λέει ότι ο Ορφέας κυνηγούσε απλά ποντίκια εκεί. Δηλαδή ποια είναι η "χρησιμότητα" μιας γάτας, η οποία μάλιστα παύει να υπάρχει μετά τη μετακόμιση; angry4
Inertia
Inertia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 άγγελο και 1 αληταρά
Motto : Πότε Βούδας, πότε Κούδας
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Νοε 21, 2008 11:25 am

Κυκλοφορεί τέτοια μ...κία που μέχρι και φάρσα μπορεί να ήταν :/
Μπορείς να το τσεκάρει με το όνομα του γάτου.
Παρ' όλα αυτά δυστυχώς είναι πολλοί αυτοί που εγκαταλείπουν τα ζωάκια τους όταν παύουν να είναι μινιόν και χαριτωμένα.....
Εύχομαι ένα γλυκό σπιτικό για τον γατούλη που είναι φτυστός η μακαρίτισα η Τομασίνα μου !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Παρ Νοε 21, 2008 11:32 am

Οντως μπορει κανενας παπαρας απλα να εκανε φαρσα ... στην αφισα ελεγες οτι ο γατουλης ειναι αρσενικος ε ? Μπορεις να δοκιμασεις αν οντως ακουει το ονομα Ορφεας ... οπως και να εχει και αληθεια να ειναι θα βρει ενα καλυτερο σπιτι ... και ειπαμε απο ενα λαο που εχει ακομα αδεσποτα παιδια στους δρομους και τα φαναρια .... Cool τα αδεσποτια γατια ειναι αναμενομενο ... angry2 parta parta
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 11:35 am

ΠΩΣ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΣΑ....ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ Ο ΑΛΗΤΗΣ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΩ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΩ...ΠΗΡΑ ΤΗΝ COSMOTE ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΣΗ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ. ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ. ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ! Ε ΚΑΙ ΤΙ ΧΩΡΟ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΕ ΠΙΑ. ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΚΡΗ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ. ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΦΥΛΛΑΔΙΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΩ. ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΜΑ ΤΟΝ ΔΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΨΟΥΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΖΩΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΝΗΜΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑ...ΣΜΕΝΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ.
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Νοε 21, 2008 11:38 am

Α εννοώ αν ακούει στο όνομα Ορφέας ο γατούλης !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 11:42 am

ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΛΜ ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΧΡΙ ΕΜΑΣ...ΚΙΑ Ν ΔΙΕΣΧΙΣΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ. ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΟΡΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΟΛΥ. ΜΑ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΣΚΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ Σ'ΕΜΑΣ ΞΑΝΑΗΡΘΕ. ΠΟΣΟ ΠΛΗΓΩΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ...ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ. ΙΣΩΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΑΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΛΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΜΕΝΗ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΔΩ ΠΟΣΑ ΖΩΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΙΩΝΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Νοε 21, 2008 11:45 am

Μπορεί να είναι φάρσα διότι όταν χάθηκε η Μπέλλα με έπερνε κάποιος με απόκρυψη, δεν το σήκωνα και μια μέρα αποφάσισα να απαντήσω στο μεταξύ η μικρή είχε βρεθεί από την Χαρά. Το τι είπε ο handjob στο τηλέφωνο δεν φαντάζεστε .....ότι βρήκε την Μπέλλα κτλ και όταν του είπα ότι μάλλον εχει βρεί κάποιο άλλο γατάκια που μοιάζει άρχισε να με βρίζει χυδαία
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Νοε 21, 2008 11:51 am

ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ έγραψε:Μπορεί να είναι φάρσα διότι όταν χάθηκε η Μπέλλα με έπερνε κάποιος με απόκρυψη, δεν το σήκωνα και μια μέρα αποφάσισα να απαντήσω στο μεταξύ η μικρή είχε βρεθεί από την Χαρά. Το τι είπε ο handjob στο τηλέφωνο δεν φαντάζεστε .....ότι βρήκε την Μπέλλα κτλ και όταν του είπα ότι μάλλον εχει βρεί κάποιο άλλο γατάκια που μοιάζει άρχισε να με βρίζει χυδαία

Shocked Shocked Shocked fire fire fire
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από leopoldine Παρ Νοε 21, 2008 11:53 am

Αν ήταν φάρσα, ο τύπος είναι για κλάματα. Αν ήταν αλήθεια, θεός φυλάξοι. Ακου δεν μας είναι χρήσιμος!!!΅Εύχομαι να σταματήσει & αυτός μια μέρα να είναι χρήσιμος & να τον πετάξουν στον δρόμο

leopoldine
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 57
Αριθμός γατουνίων : so many
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Παρ Νοε 21, 2008 11:55 am

Καλη μου και να του τα ελεγες δεν παιζει να τα καταλαβαινε ... δεν τα λες καλυτερα σε κανενα τοιχο ...πιο πολλες πιθανοτητες να ακουσει εχεις ... ολα καλα θα πανε θα βρει και ο μικρος ενα καλο σπιτακι Veryhappy filaki
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 1:24 pm

ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΦΑΡΣΑ? ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.. ΠΑΝΤΩΣ ΕΦ'ΟΣΩΝ ΕΒΑΛΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Νοε 21, 2008 1:28 pm

sofi_esp έγραψε:ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΦΑΡΣΑ? ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.. ΠΑΝΤΩΣ ΕΦ'ΟΣΩΝ ΕΒΑΛΕ ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!

Όχι, καλή μου...δε νομίζω ότι ήταν φάρσα... No
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Νοε 21, 2008 1:29 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ...
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΟ ΠΙΣΤΕΥΣΩ)
ΤΟΤΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΕΙ
ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ, ΠΟΥ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ
Ο ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ ΓΑΤΟΥΛΗΣ !!! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ handjob
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Νοε 21, 2008 1:31 pm

BokSurat έγραψε:Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ...
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ (ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΟ ΠΙΣΤΕΥΣΩ)
ΤΟΤΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΦΟΥΝΤΑΡΕΙ
ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ, ΠΟΥ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ
Ο ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ ΓΑΤΟΥΛΗΣ !!! ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ handjob

Και πόσα άλλα είναι έτσι και δεν τα έχει βρει κανείς Sad
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Νοε 21, 2008 1:36 pm

θα ρωτήσω την μαμά μου αν τον θέλει... αλλά δεν ξέρω, αν θα μπορεί να τον φροντίσει, καθότι περνάει τους τελευταίους μήνες την χειρότερη περίοδο της μέχρι στιγμής ζωής της... Sad αλλιώς θα τον ήθελε σίγουρα, τα τιγράκια είναι τα αγαπημένα της... oksmily3
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Gloriana Παρ Νοε 21, 2008 1:42 pm

Μην δίνεις σημασία στους ανεύθυνους.
Το σημαντικό είναι ότι ο ΟΡΦΕΑΣ είναι ΖΩΝΤΑΝΟΣ, ΕΠΙΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ.
Θα βρεθεί σπιτάκι και θα βοηθήσουμε όλοι.

Να στείλω/βάλω αγγελίες για εύρεση νέας οικογένειας? Δώσε μου το οκ.
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 2:39 pm

Gloriana έγραψε:Μην δίνεις σημασία στους ανεύθυνους.
Το σημαντικό είναι ότι ο ΟΡΦΕΑΣ είναι ΖΩΝΤΑΝΟΣ, ΕΠΙΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΝ.
Θα βρεθεί σπιτάκι και θα βοηθήσουμε όλοι.

Να στείλω/βάλω αγγελίες για εύρεση νέας οικογένειας? Δώσε μου το οκ.

FYSIKA SOFAKI MOY KSEXNAME TON handjob KAI TO AN EINAI FARSA H OXI KAI SYNEXIZOYME GIA NA TOY BROYME SPITAKI. DEN PANE NA G... OLOI LEW EGW! BY THE WAY TO POST ME THN SKYLITSA ANEBHKE! THA SOU GRAPSW EKEI STO SXETIKO TOPIC
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Παρ Νοε 21, 2008 2:55 pm

Πάντως, επιτρέψτε μου να πώ , ότι νομίζω πώς ήταν φάρσα.
Κι εγώ όταν έψαχνα τον Μπάμπη μου, με πήραν δυο τρείς για άλλους λόγους...
Δεν πιστεύω ότι κάποιος που έχει γάτο που "δεν του είναι χρήσιμος πιά" του βάζει καρό λουράκι με κουδουνάκι.
Αυτό για να μην απογοητεύεσαι το λέω....
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Νοε 21, 2008 3:08 pm

δυστηχώς ΔΕΝ είναι φάρσα... και για του λόγου το αληθές... ηδου:

sofi_esp έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗ handjob ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ! ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΟΚ! ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ. ΦΥΣΚΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΥΨΗ. ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΙ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ? ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΣΤΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ?

Η αγγελία της κοπέλας έλεγε τα εξής:
ΒΡΕΘΗΚΕ Ο
ΓΑΤΟΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΙΣ 17/11/2008 ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ Β ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ.ΦΟΡΑΕΙ
ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΑΡΟ ΛΟΥΡΑΚΙ ΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΙ. ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΗΣ ΗΘΕΛΕ ΚΑΠΟΥ
ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΒΡΕΧΕ….ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ.ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ. ΤΗΛ **********


ΔΥΣΤΗΧΩΣ... Μακάρι να βρεθεί μια φιλόζωη οικογένεια να τον υιοθετήσει... έτσι όπως τον περιγράφεις sofi_esp πραγματικά του αξίζει το κλύτερο!!!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marestros Παρ Νοε 21, 2008 3:38 pm

parta angry angry parta Sad Sad Sad Sad
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Chouzouris Παρ Νοε 21, 2008 3:56 pm

Τώρα που ξέρουμε την ιστορία του γατούλη, υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να βρεθεί ένα καλό σπίτι, ώστε να μην βιώσει την εγκατάλειιψη ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.... Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 8:59 pm

Chouzouris έγραψε:Τώρα που ξέρουμε την ιστορία του γατούλη, υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να βρεθεί ένα καλό σπίτι, ώστε να μην βιώσει την εγκατάλειιψη ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.... Sad

αυτο ειναι αληθεια...αυριο που θα παμε στην πανσιον θα γαταστρωσουμε καινουριο σχεδιο.... Ελπιζω να μην μεινει ολυ καιρο εκει...αν και ειναι ωραιο μερος θα ειναι σε ενα αρκετα περιορισμενο χωρο...σας βαζω μια φωτογραφια της Ελλης οταν την πλησιαζει ο Ορφεας...Α ο καλος μου ακουει και σε αλλα ονοματα, Κωστας Μητσος,Αντρεας, δεν μπορω να ξεχωρισω...ειναι τοσο της παρεας που οτι και να φωναξεις ερχεται...Smile εχει πολυ πλακα. ακουλοθει photo

http://img407.imageshack.us/my.php?image=dsc00425fb8.jpg

τρεμε κοσμε.....

http://img407.imageshack.us/my.php?image=dsc00443rw7.jpg

και αυτος απλα κοιταζει ο χαζουλης...
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 9:04 pm

BokSurat έγραψε:θα ρωτήσω την μαμά μου αν τον θέλει... αλλά δεν ξέρω, αν θα μπορεί να τον φροντίσει, καθότι περνάει τους τελευταίους μήνες την χειρότερη περίοδο της μέχρι στιγμής ζωής της... Sad αλλιώς θα τον ήθελε σίγουρα, τα τιγράκια είναι τα αγαπημένα της... oksmily3

σ'ευχαριστω και μονο που το σκεφτηκες. Ειστε πολυ ζεστοι ανθρωποι εδω μεσα ολοι. δεν νομιζω να υπαρχει ποιο αγαπησιαρικο και chouzouristiko forum στο διαδυκτιο....
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Κυρ Νοε 23, 2008 10:48 am

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ Ο ΓΑΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΑΣ! ΘΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΡΙΓΑ ΤΗ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΝΤΗ ΧΟΝΤΡΗ ΟΥΡΑ..ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΛΟΘΥΜΑΜΑΙ. ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ SITE ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΡΑΤΣΕΣ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΤΩ ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΥΡΙΣΕ ΚΑΜΙΑ ΘΥΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΣΑΣΕ... Ο ΚΥΡΙΟΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΦΑΡΣΑ....ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ..ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ...Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΝ ΨΑΧΝΕΙ...ΑΛΛΟΚΟΤΟ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΝ ΓΡΑΠΩΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΨΑΧΝΕΙ... ΤΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ... ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΒΛΕΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ? ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΛΛΗ ΤΟΝ ΣΥΝΗΘΙΖΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ? ΜΗΠΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΛΑΘΟΣ?.....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΧΥΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ, ΤΗΝΑΜΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΨΑΧΝΕΙ?
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Κυρ Νοε 23, 2008 12:02 pm

Μακάρι να ήταν φάρσα! Αν κάποιος τον ψάχνει θα δει τις αφίσες...Μην βασανίζεσαι για το αν έκανες το σωστό. Δεν μπορουσες να τον αφήσεις έξω στην βροχή και στο κρύο να περιπλανιέται. Έκανες ότι πίστευες σωστό.
Γιατί πάντα μας βασανίζουν αυτές οι ενοχές για τα ζώα; Γιατί ότι και να κάνουμε πιστεύουμε ότι έπρπε να είχαμε προσπαθήσει περισσότερο ή έπρεπε να είχαμε κάνει κάτι άλλο; Sad
filaki
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τρι Νοε 25, 2008 12:05 pm

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΚΟΜΑ...ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΓΑΤΑΚΙ? ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ...ΑΦΙΣΕΣ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΟΥΒΑΚΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ...ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ?
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marmanga Τρι Νοε 25, 2008 12:47 pm

Shocked Shocked Shocked
Tώρα διάβασα τις "εξελίξεις" των τελευταίων ημερών.
Πιστεύω ότι ήταν φάρσα (είπε ένα αρσενικό όνομα στην τύχη...) αν μη τι άλλο γιατί τα περί 'χρησιμότητας' κλπ είναι ταμάμ για να τσαντίσει όποιον τα ακούει, επίτηδες δηλαδή. "Τι θα πούμε για να κάνουμε μπαρούτι την γατόφιλη;" Άσχετα όμως απ' αυτό, εύχομαι ό,τι καλύτερο για τον γατούλη, ο οποίος ράτσας ή μη είναι ΚΟΥΚΛΟΣΣΣΣΣΣΣ!! gatoula
Ήξερε πού πήγε να ζητήσει προστασία, Σοφία μου filaki
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Inertia Τρι Νοε 25, 2008 12:52 pm

Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω, όμως μπορώ να τον κρατήσω μόνο σε κήπο και το βράδυ στο στούντιο (το οποίο έχει θέρμανση). Καλύτερα να πάει σε σπίτι, αφού έτσι έμαθε απλά αν περάσει καιρός και δεν έχει βρεθεί λύση, θα προσπαθήσω να τον βοηθήσω...
Inertia
Inertia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 άγγελο και 1 αληταρά
Motto : Πότε Βούδας, πότε Κούδας
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τρι Νοε 25, 2008 2:35 pm

Inertia έγραψε:Θα ήθελα πολύ να βοηθήσω, όμως μπορώ να τον κρατήσω μόνο σε κήπο και το βράδυ στο στούντιο (το οποίο έχει θέρμανση). Καλύτερα να πάει σε σπίτι, αφού έτσι έμαθε απλά αν περάσει καιρός και δεν έχει βρεθεί λύση, θα προσπαθήσω να τον βοηθήσω...

EISAI APISTEYTH SE EYXARISTW OSO DEN FANTAZESAI! THA SYNEXISW THN PROSPATHEIA KAI THN EPOMENH EBDOMADA KAI PROS TO TELOS THS THA SE KSANAENOXLHSW..EYXOMAI NA MHN XREIASTEI BEBAIA ALLA EINAI KALO NA YPARXEI EN XERI BOHTHEIAS OPWS TO DIKO SOU. EYXARISTW..
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης