gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

+19
Kikiriki
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
marfot75
Φωτεινή
Maro
MHTSI
marestros
rotonda
BokSurat
Chouzouris
anabou
leopoldine
Inertia
Βετούλι
NiaR
ismini
Gloriana
Marcos
sofi_esp
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Gloriana Τρι Νοε 18, 2008 9:16 pm

Το προώθησε και εγώ σε emails και Φιλοζωικές.
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Τρι Νοε 18, 2008 9:29 pm

Δεν μας ζαλίζεις Σοφία, καταλαβαίνουμε την αγωνία σου. Ελπίζω να βρεθεί σύντομα αυτός που τον έχασε.
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από ismini Τρι Νοε 18, 2008 9:30 pm

rotonda έγραψε:Θα σου έλεγα να μην τον αφήσεις έξω, αφού του έκοψες τα νύχια. Τώρα είναι ανυπεράσπιστος αν βρεθεί σε κίνδυνο. Ούτε σε δέντρο δεν θα μπορεί να σκαρφαλώσει αν τον κυνηγήσει σκύλος.

Πάντως θα βρεθεί ο ιδιοκτήτης, δεν μπορεί. Συνέχισε με τις αφισούλες και κάνε υπομονή. Κάποτε είχα βρει κουτάβι καθαρόαιμο και, ενώ είχα κολλήσει αγγελία παντού και την είχα ρίξει και σε γραμματοκιβώτια της περιοχής, ο ιδιοκτήτης τη διάβασε μετά από 1 μήνα και πήρε τηλέφωνο! (και να φανταστείς, την αγγελία την είχα ρίξει συμπτωματικά και στο δικό ΤΟΥ γραμματοκιβώτιο!).
Shocked
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Νοε 19, 2008 9:51 am

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΑΦΙΣΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΟΧΗ...ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΩ ΑΛΛΕΣ..ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΜΑ ΟΛΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΑΓΙΚΗ ΦΩΝΟΥΛΑ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4 ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ. ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΓΙΑ ΕΝΑ 2ΩΡΟ. ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΑΤΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΕΡΓΙΚΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡ'ΟΛΑΥΤΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΝ. ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ. Η ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.Η ΕΛΛΗ ΗΤΑΝ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΑΙ "ΕΣΚΑΒΕ" ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ" ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΜΑΖΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΕΛΠΙΖΩ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ,ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ.ΕΒΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ FACEBOOK, ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΚΛΕΙΑΝΝΑ, ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΗ, ΣΤΟ SUPER MARKET,ΠΑΝΤΟΥ.
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Τετ Νοε 19, 2008 10:12 am

Στην himaira έστειλες;
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Νοε 19, 2008 10:59 am

Maro έγραψε:Στην himaira έστειλες;
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ Η ΚΛΕΙΑΝΝΑ.ΕΤΣΙ ΚΙΑ ΛΛΙΩΣ Η HIMAIRA ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ?
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Τετ Νοε 19, 2008 11:28 am

sofi_esp έγραψε:
Maro έγραψε:Στην himaira έστειλες;
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ Η ΚΛΕΙΑΝΝΑ.ΕΤΣΙ ΚΙΑ ΛΛΙΩΣ Η HIMAIRA ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ?

Ναι αλλά έχει δράση παντού και στην Αττική!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Νοε 19, 2008 12:13 pm

Maro έγραψε:
sofi_esp έγραψε:
Maro έγραψε:Στην himaira έστειλες;
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ Η ΚΛΕΙΑΝΝΑ.ΕΤΣΙ ΚΙΑ ΛΛΙΩΣ Η HIMAIRA ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ?

Ναι αλλά έχει δράση παντού και στην Αττική!


ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΗΔΗ...ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ...
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 10:55 am

ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ...ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ ΤΑ ΖΩΑ ΤΟΥΣ , ΚΙΝΕΙΣ ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΣΙΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ... ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΝΣΙΟΝ ΣΤΗΝ ΚΕΡΑΤΕΑ ΓΙΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΛΛΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ. ΠΡΟΩΘΩ ΤΗΝ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ΤΟΥ.ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ Η ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΓΑΤΑΚΙ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ, ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ.
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Νοε 20, 2008 11:19 am

Κρίμα που δεν τον ζήτησε κανείς! No Ας ελπίσουμε ότι θα βρεθεί ένα σπίτι για το τιγράκι..
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από rotonda Πεμ Νοε 20, 2008 11:38 am

Μπορεί να τον είχε κάποιος ως γάτο "ελευθέρας βοσκής", δηλαδή να κυκλοφορεί και έξω. Αν κάνεις λίγη υπομονή να μακρύνουν τα νύχια του, δεν θα μπορούσες να τον βγάλεις στην αυλή σου και να δεις πώς τα πάει; Ίσως είναι μαθημένος στο έξω (μήπως γι' αυτό νιαουρίζει που τον έχεις μέσα) και μπορέσει να βρει το δρόμο για το "σπίτι του". Βάζοντάς τον σε πανσιόν, πια χάνει την επαφή του με το έξω και γίνεται εξαρτώμενος, άρα η μόνη λύση θα είναι η υιοθεσία αν και όποτε βρεθεί κάποιος να τον θέλει. Μένεις σε μέρος με πολλή κίνηση; Δεν ζει εύκολα γάτα έξω εκεί;
ΥΓ. Μια γνώμη λέω απλώς, έτσι; Καταλαβαίνω ότι θες να κάνεις ό,τι καλύτερο για το γάτο.
rotonda
rotonda
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 104
Αριθμός γατουνίων : Χμμ...
Motto : Kalo kouragio
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Hellos11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 12:19 pm

rotonda έγραψε:Μπορεί να τον είχε κάποιος ως γάτο "ελευθέρας βοσκής", δηλαδή να κυκλοφορεί και έξω. Αν κάνεις λίγη υπομονή να μακρύνουν τα νύχια του, δεν θα μπορούσες να τον βγάλεις στην αυλή σου και να δεις πώς τα πάει; Ίσως είναι μαθημένος στο έξω (μήπως γι' αυτό νιαουρίζει που τον έχεις μέσα) και μπορέσει να βρει το δρόμο για το "σπίτι του". Βάζοντάς τον σε πανσιόν, πια χάνει την επαφή του με το έξω και γίνεται εξαρτώμενος, άρα η μόνη λύση θα είναι η υιοθεσία αν και όποτε βρεθεί κάποιος να τον θέλει. Μένεις σε μέρος με πολλή κίνηση; Δεν ζει εύκολα γάτα έξω εκεί;
ΥΓ. Μια γνώμη λέω απλώς, έτσι; Καταλαβαίνω ότι θες να κάνεις ό,τι καλύτερο για το γάτο.

ΖΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΓΑΤΑ ΕΞΩ ΑΝ Ο ΔΙΠΛΑ ΔΕΝ ΡΙΧΝΕΙ ΠΟΝΤΙΚΟΦΑΡΜΑΚΑ ΣΤΙΣ ΚΡΟΚΕΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ...ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΠΟΥ ΤΑΙΖΑ...ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΚΙΝΔΥΝΕΥΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΜΟΥ.ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΦΑΔΑΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΟΤΗ ΕΝΕΣΗ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑ...ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΕΥΤΥΧΩΣ...ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ ΚΛΑΙΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ,ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΡΕΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΛΕΡΩΝΕ,ΘΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΟΛΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΧΑΔΙ ΘΕΛΕΙ.ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ,ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΗΧΟ ΠΙΑΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΑΘΗΜΕΝΟ ΣΕ ΧΩΡΟ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΕΧΑΣΕ ΕΙΧΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ! Veryhappy ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΙΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ...ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΖΩΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...Ο handjob ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΑΣΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΞΕΙ. ΤΩΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΡΩ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ "ΞΑΝΑΧΑΘΕΙ" ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΖΩΗ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ!
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από rotonda Πεμ Νοε 20, 2008 12:42 pm

Άμα πέφτει ποντικοφάρμακο, τότε δεν το συζητάμε!!!! Πολύ καλά κάνεις και τον κρατάς μέσα. Σου εύχομαι καλή επιτυχία με την υιοθεσία του.
rotonda
rotonda
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 104
Αριθμός γατουνίων : Χμμ...
Motto : Kalo kouragio
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Hellos11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Νοε 20, 2008 1:43 pm

Πάντως Σοφία μου δεν ξέρεις ποιός και πού τον έχασε... gatoula
Μπορεί ο άνθρωπος να μένει πιό μακρυά από σένα και να μην έχει δει τα αφισάκια, και βέβαια στα φόρουμ δεν μπαίνουν συχνά να κοιτάξουν για ζωάκια....
Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν έχουν ίντερνετ...
Φυσικά κάνεις ό,τι νομίζεις καλύτερο και καλά κανεις, αλλά μήπως δεν χρειάζεται να κατηγορείς κάποιον που μπορεί να ψάχνει απεγνωσμένα για το γατάκι του.... gatoula
Σκέψου ότι μπορεί κάποιος να τον ψάχνει και δεν θα τον βρεί επειδή τον έχεις εσύ...
Δεν σου λέω να τον αφήσεις να κινδυνέψει απ' τις φόλες βέβαια, αλλά καμιά φορά, τα πράγματα είναι πιό περίπλοκα από αυτό που σκεφτόμαστε με την πρώτη.... Smile
Άλλωστε, μόλις τεσσερις μέρες είναι που τον έχεις βρεί... δεν αποκλείεται καθόλου να τον ψάχνουνε... Smile
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Νοε 20, 2008 1:47 pm

Marcos έγραψε:Άλλωστε, μόλις τεσσερις μέρες είναι που τον έχεις βρεί... δεν αποκλείεται καθόλου να τον ψάχνουνε... Smile

Πω...σκέψου να είναι κανείς σαν τη Χουρχούρ και να τον ψάχνει σαν παλαβός..
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 2:04 pm

Marcos έγραψε:Πάντως Σοφία μου δεν ξέρεις ποιός και πού τον έχασε... gatoula
Μπορεί ο άνθρωπος να μένει πιό μακρυά από σένα και να μην έχει δει τα αφισάκια, και βέβαια στα φόρουμ δεν μπαίνουν συχνά να κοιτάξουν για ζωάκια....
Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν έχουν ίντερνετ...
Φυσικά κάνεις ό,τι νομίζεις καλύτερο και καλά κανεις, αλλά μήπως δεν χρειάζεται να κατηγορείς κάποιον που μπορεί να ψάχνει απεγνωσμένα για το γατάκι του.... gatoula
Σκέψου ότι μπορεί κάποιος να τον ψάχνει και δεν θα τον βρεί επειδή τον έχεις εσύ...
Δεν σου λέω να τον αφήσεις να κινδυνέψει απ' τις φόλες βέβαια, αλλά καμιά φορά, τα πράγματα είναι πιό περίπλοκα από αυτό που σκεφτόμαστε με την πρώτη.... Smile
Άλλωστε, μόλις τεσσερις μέρες είναι που τον έχεις βρεί... δεν αποκλείεται καθόλου να τον ψάχνουνε... Smile

ΑΧ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΟΝΤΩΝ ΝΑ ΤΟΝ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΛΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΙΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΣΤΗ ΓΕΤΟΝΙΑ."ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΤΑΚΙ"? ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 3ΧΛΜ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ςΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΦΙΣΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ...ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΥΤΕ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΟΥΤΕ ΒΡΕΓΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΒΡΩΜΙΚΟΣ. ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΧΘΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑΝ ΤΟΝ ΓΑΤΟ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ....ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΡΟΜΟ...ΔΕΝ ΜΠΡΕΙ ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ SUPER MARKET ΕΧΩ ΑΦΙΣΕΣ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙ...ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΜΗΠΩΣ ΞΚΑΙ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ...ΟΛΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ,ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΩΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ...ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ? ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ...ΜΕ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟ!!!ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑ ΟΛΟ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ...ΑΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΑΣΘΗΜΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ....
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 2:06 pm

Φωτεινή έγραψε:
Marcos έγραψε:Άλλωστε, μόλις τεσσερις μέρες είναι που τον έχεις βρεί... δεν αποκλείεται καθόλου να τον ψάχνουνε... Smile

Πω...σκέψου να είναι κανείς σαν τη Χουρχούρ και να τον ψάχνει σαν παλαβός..


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΦΙΣΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ...
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Νοε 20, 2008 2:17 pm

gatoula Έλα πάλεψέ το λίγο ακόμα, κι αν τον πάς στην πανσιόν που λες, αν μπορείς, συνέχισε για λίγο καιρό ακόμα να βάζεις αφισσάκια...
Φαντάζεσαι να τον είχες χάσει εσύ; πώς θα ένιωθες.... Sad
Οι γάτες φεύγουν πολύ συχνά...
Και εκεί που μένεις είναι πολύ φυσικό τα ζώα να είναι μέσα-έξω...
Και πάνε αρκετά μακριά αν είναι ζώα που βγαίνουν καθημερινά...
Δεν είναι το ίδιο με αυτά που ζουν μόνο μέσα και χάνονται μιά μέρα που κάθονται μαρμαρωμένα στη διπλανή αυλή.... pale
[σαν αυτά που ξέρει η Βικ.... SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 22352 (συγχώρεσέ μου το χιούμορ...).]

Είχαμε γάτες "μέσα έξω" στην Κάτω Κηφισιά (και έχουμε), και πολλά από αυτά, φεύγαν πολύ μακρυά για την βόλτα τους και μερικές φορές γύρναγαν την άλλη μέρα, ή και την παράλλη...
Γι' αυτό σου τα λέω αυτά....
Είμαι σίγουρη ότι κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς....
Κι επίσης, μπορεί να ρωτάει ο άνθρωπος που τον ψάχνει, αλλά να μην έχει φτάσει σε σένα, ή και να σε παρακάμψει.... δεν ρωτάς ποτέ τους πάντες... πόσο μάλλον αν είναι κι από πιό μακρυά ο κούκλος....
Αχ... όλα αυτά στα λέω, γιατί μου φάνηκε πολύ φροντισμένο γατάκι για να το έχουν παρατήσει... είμαι σίγουρη ότι χάθηκε.... Sad
Συγχώρα με αν γίνομαι κουραστική.... Embarassed
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Νοε 20, 2008 2:46 pm

άμα τον ψάχνει σαν παλαβός τότε δεν θα είχε δει και η sofi_esp κάποια αγγελία του; Βέβαια στην χρυσή ευκαιρία ας πούμε κάνουν και περίπου 1 μήνα να σου δημοσιεύσουν την αγγελία σου... άλλα σε κάνα κτηνιατρίο δε θα είχε σκεφτεί να βάλει αγγελία; tafos

Το ότι δεν μπορεί να κρατήσεις άλλο το γατί είναι δυστηχώς μεγάλο πρόβλημα στην συγκεκριμένη περίπτωση... θα σου πρότεινα να δεις μήπως μπορείς να τον κρατήσεις έστω ακόμα 1 εβδομάδα!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Νοε 20, 2008 3:00 pm

Απλά, εγώ σκέφτομαι πάντα, ότι ας πούμε μπορεί να είναι κάποιας κυρίας, κάποιας γιαγιάς... κάποιου εργάτη...
Δεν το βρίσκεις φυσικό να μην βάλει ούτε αφισσάκια, ούτε αγγελία, ούτε κάτι άλλο αλλά να τον ψάχνει μόνος του στους δρόμους;
Δεν είναι όλοι σαν και μας... ίντερνετ και δικτυωμένοι κλπ... Αυτό σκέφτομαι...
Σκέφτομαι ότι αν ήταν πχ της μητέρας μου, τίποτε απ' όλα αυτά δεν θα σκεφτότανε να κάνει, αλλά θα τον έψαχνε σαν τρελλή λέγοντας ψι ψι και ψι ψι ψι κάθε βράδυ στους δρόμους.... Sad
Και αυτόν, μόνο με πολλές αφισούλες στους δρόμους και στα μαγαζιά μπορείς να τον πετύχεις....
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Νοε 20, 2008 3:13 pm

ναι σε αυτό έχεις δίκιο... :silent:

Συνήθως σκέφτομαι λύσεις αλλά εδώ δεν βρίσκω κάτι παραπάνω που θα μπορούσε να κάνει η κοπέλα που τον έχει... ο ιδιοκτήτης και μόνος του να ψάχνει που λές και εσυ, όταν θα παει το πρωί στον φούρνο να πάρεις ψωμί και δει τι φάτσα του γατιού στην αγγελία, ε, δε μπορεί να μην τον αναγνωρίσει ότι είναι ο δικός του...
Θεωρώ δεδομένο βέβαια ότι έχει κοιτάξει βέβαια η sofi_esp αγγελίες αν ψάχνεις κανείς τον γάτο του... ε? :silent:
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Νοε 20, 2008 3:15 pm

BokSurat έγραψε:ναι σε αυτό έχεις δίκιο... :silent:

Συνήθως σκέφτομαι λύσεις αλλά εδώ δεν βρίσκω κάτι παραπάνω που θα μπορούσε να κάνει η κοπέλα που τον έχει... ο ιδιοκτήτης και μόνος του να ψάχνει που λές και εσυ, όταν θα παει το πρωί στον φούρνο να πάρεις ψωμί και δει τι φάτσα του γατιού στην αγγελία, ε, δε μπορεί να μην τον αναγνωρίσει ότι είναι ο δικός του...
Θεωρώ δεδομένο βέβαια ότι έχει κοιτάξει βέβαια η sofi_esp αγγελίες αν ψάχνεις κανείς τον γάτο του... ε? :silent:
Ναι, γι' αυτό λέω ότι τα αφισσάκια είναι το καλύτερο εργαλείο, και μάλιστα σε μαγαζιά και παντού... Smile
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 3:31 pm

Marcos έγραψε:gatoula Έλα πάλεψέ το λίγο ακόμα, κι αν τον πάς στην πανσιόν που λες, αν μπορείς, συνέχισε για λίγο καιρό ακόμα να βάζεις αφισσάκια...
Φαντάζεσαι να τον είχες χάσει εσύ; πώς θα ένιωθες.... Sad
Οι γάτες φεύγουν πολύ συχνά...
Και εκεί που μένεις είναι πολύ φυσικό τα ζώα να είναι μέσα-έξω...
Και πάνε αρκετά μακριά αν είναι ζώα που βγαίνουν καθημερινά...
Δεν είναι το ίδιο με αυτά που ζουν μόνο μέσα και χάνονται μιά μέρα που κάθονται μαρμαρωμένα στη διπλανή αυλή.... pale
[σαν αυτά που ξέρει η Βικ.... SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 22352 (συγχώρεσέ μου το χιούμορ...).]

Είχαμε γάτες "μέσα έξω" στην Κάτω Κηφισιά (και έχουμε), και πολλά από αυτά, φεύγαν πολύ μακρυά για την βόλτα τους και μερικές φορές γύρναγαν την άλλη μέρα, ή και την παράλλη...
Γι' αυτό σου τα λέω αυτά....
Είμαι σίγουρη ότι κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς....
Κι επίσης, μπορεί να ρωτάει ο άνθρωπος που τον ψάχνει, αλλά να μην έχει φτάσει σε σένα, ή και να σε παρακάμψει.... δεν ρωτάς ποτέ τους πάντες... πόσο μάλλον αν είναι κι από πιό μακρυά ο κούκλος....
Αχ... όλα αυτά στα λέω, γιατί μου φάνηκε πολύ φροντισμένο γατάκι για να το έχουν παρατήσει... είμαι σίγουρη ότι χάθηκε.... Sad
Συγχώρα με αν γίνομαι κουραστική.... Embarassed


ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ ΠΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ! Η ΑΡΧΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΕΞΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ Η ΑΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΣΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΙΧΝΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΑΝΣΙΟΝ. ΑΠΛΩΣ Η ΚΑΛΗΜΕΝΗ Η ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΤΗΕΤΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ...ΑΝ ΤΟΝ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΝΙΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΜΑ ΟΦΘΑΛΜΩΝ...ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ Η ΑΛΛΗ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΡΑΠΩΝΕΙ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΚΟΡΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΝΟΥΝ ΤΑ ΝΥΧΙΑ,ΩΡΑΙΑ ΖΕΣΤΑ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ. ΤΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΒΑΣΙΚΑ. ΘΑ ΔΩ ΙΣΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΑΡΘΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ! cheers
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 3:38 pm

ΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΝ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ. ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΕΚΕΙ...ΕΤΣΙ ΑΠΛΩΣ ΚΑΘΕΤΑΙ. ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ, ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ...ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΩ...ΕΝΑ ΨΙΤ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ...ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΝΩΜΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΙΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΘΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ..... Smile
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Νοε 20, 2008 4:15 pm

Κιαλλη τσαουσα ... τι να πω τελικα .....τουλαχιστον ειναι σταθερη στα θελω της ... Smile Εχεις δοκιμασει να τους αφησεις αφου τον εχει γραπωσει να δεις τι θα γινει ? Καλα και αυτος ο χαζος δεν αμυνεται καθολου ? Απαπαπαπα Madd Με το καλο να βρει το σπιτι του ο νεαρος να μην ταλαιπωρειται και αυτος και η κοντεσσα σου oksmily3
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 9:21 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΓΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΓΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΕΚΠΛΗΣΟΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ!!!!!!!!!!!!!ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΚΑΣΕ! ΕΒΑΛΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ( ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑΝΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!) ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ...ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΔΩ ΞΕΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΗΡΘΕ!ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΥΝΩ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΑΣΠΗ! ΚΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ. ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΙΧ! ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ Η ΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΧΟΥΡΧΟΥΡΙΖΕ....ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΣΤΕΓΝΩΝΑ ΔΕ? ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! ΕΛΕΟΣ! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ! Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΑΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΑΧΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΛΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΛΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ...ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!! Α ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΕΙΟ!

ΦΑΝΑΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ......ΧΤΥΠΑΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΣΚΥΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΟΝΤΑ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ! ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ...ΤΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....ΠΡΑΓΑΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ....ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ...ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ! ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ( ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΙΓΕ) ΟΥΤΕ ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΩ ΜΑΚΑΡΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ..ΤΟΥ ΕΧΩΣΕ ΤΡΕΛΛΗ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΑ ΑΦΟΥ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕ... ΑΛΛΑ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΑΚΑΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΡΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΚΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Πεμ Νοε 20, 2008 9:34 pm

Α ρε Σοφία, αυτό είναι Γατο-μάλαμα.... Smile
Ελπίζω να βρεθεί μιά λύση για τον φιλαράκο... Smile
Και Κούκλος και άγιος.... Smile
Όσο για το πρόβλημά σου με την Έλλη το καταλαβαίνω απολύτως... και η Μαρίκα δεν αφήνει μουστάκι να πλησιάσει... Sad
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 9:43 pm

Marcos έγραψε:Α ρε Σοφία, αυτό είναι Γατο-μάλαμα.... Smile
Ελπίζω να βρεθεί μιά λύση για τον φιλαράκο... Smile
Και Κούκλος και άγιος.... Smile
Όσο για το πρόβλημά σου με την Έλλη το καταλαβαίνω απολύτως... και η Μαρίκα δεν αφήνει μουστάκι να πλησιάσει... Sad

ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΜΟΝΟ. ΑΓΑΠΗ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ. ΚΑΙ Η ΕΛΛΙΤΣΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΗΣ! 👅 ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΡΥΩΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.... sick ΠΩΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΜΩΣ ΤΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΖΩΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ. ΥΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ ΦΥΣΙΚΑ! cheers
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Gloriana Πεμ Νοε 20, 2008 9:56 pm

Επειδή τελικά τίποτα δεν συμβαίνει στην τύχη έχεις σκεφτεί κούκλα να τον... κρατήσεις?
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Νοε 20, 2008 10:20 pm

Gloriana έγραψε:Επειδή τελικά τίποτα δεν συμβαίνει στην τύχη έχεις σκεφτεί κούκλα να τον... κρατήσεις?


NAI TO EXW SKEFTEI...ALLA DEN GINETAI...OXI MONO GIATI EXW THN ELLH ALLA GIATI EXW ALLEGIKO SYNTROFO...THN MIA THN DEXTHKE TO ALLO TO YPOMENEI MEXRI NA DOYME TI THA GINEI. AN THELW NA SYNEXISW NA EIMAI SE AYTO TO SPITI,PREPEI DISTYXWS NA TON APOXORHSTW TON TIGRAKO...

THA TOY THN BRW THN TELEIA OIKOGENEIA:lov: EXW MEGALH PISTH.
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Πεμ Νοε 20, 2008 10:35 pm

sofi_esp έγραψε:



THA TOY THN BRW THN TELEIA OIKOGENEIA:lov: EXW MEGALH PISTH.


Μακάρι Σοφία, είμαι σίγουρη ότι θα κάνεις το καλύτερο! filaki
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marfot75 Πεμ Νοε 20, 2008 10:37 pm

sofi_esp έγραψε:THA TOY THN BRW THN TELEIA OIKOGENEIA:lov: EXW MEGALH PISTH.

filaki filaki filaki
marfot75
marfot75
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 49
Αριθμός γατουνίων : .
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marestros Παρ Νοε 21, 2008 12:43 am

μακαρι να βρεθει μια καλη λυση για τον γατουλη!!!
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Παρ Νοε 21, 2008 10:30 am

Μακάρι να βρεθεί η καλύτερη οικογένεια
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Νοε 21, 2008 10:31 am

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ΤΗ handjob ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ! ΜΟΛΙΣ ΕΛΑΒΑ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΟΚ! ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ. ΦΥΣΚΙΚΑ ΑΠΟ ΑΠΟΚΡΥΨΗ. ΔΕΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΙ. ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΒΡΗΚΕΣ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ? ΛΕΩ ΝΑΙ ΕΙΣΤΕ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ? ΗΜΟΥΝ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ, ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑΝ run . ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ? ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ. ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΕΛΕΙΣΕ! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ. ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙ ΠΕΥΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΦΙΣΕΣ ΣΕ ΦΟΥΡΝΟΥΣ,ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ ΚΛΠ. ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ Ο ΑΘΛΙΟΣ. Ο ΑΘΛΙΟΣ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ...ΤΕΛΙΚΑ. ΘΑ ΤΟΥ ΒΡΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Ο ΕΛΕΙΝΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΥΝΗΔΗΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ. ΑΥΤΑ
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης