gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

+19
Kikiriki
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
marfot75
Φωτεινή
Maro
MHTSI
marestros
rotonda
BokSurat
Chouzouris
anabou
leopoldine
Inertia
Βετούλι
NiaR
ismini
Gloriana
Marcos
sofi_esp
23 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Δεκ 03, 2008 12:59 pm

η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι any advise i can get!!!!!!!!!!!!!!! voodoo
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marmanga Τετ Δεκ 03, 2008 1:19 pm

Όσο να 'ναι στην πανσιόν δεν έπαιζε, ούτε είχε αντικείμενα να τον "απασχολούν".
Γρήγορα ποντίκια, κορδέλες με χαρτάκια, ξυλαράκια με κορδέλα και κάτι να κουνιέται στην άκρη, μπαλακια από ασημόχαρτο... Οτιδήποτε για να τον απασχολεί επί του εδάφους ή για ελεγχόμενους πήδους.
("Σ' το τραβάω, πήδα να το φτάσεις"). Θα κουράζεται και θα κοιμάται σαν αγγελούδι. Το ίδιο κάνει και το τέρας το δικό μου. Όλη μέρα ίπταται, αλλά το βράδυ είναι τέζα.
Βασικό στοιχείο: Ας θυμηθούν ότι κι εσείς όταν ήσασταν μωρά κατά πάσα πιθανότητα είχατε τραβήξει τις μπάλες από το δέντρο ΜΑΖΙ με το δέντρο (εγώ πάντως το είχα κάνει και μετά χαμογελούσα κάτω από τα κλαδιά)... Καλή τύχη!
fancat
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Δεκ 03, 2008 1:25 pm

marmanga έγραψε:Όσο να 'ναι στην πανσιόν δεν έπαιζε, ούτε είχε αντικείμενα να τον "απασχολούν".
Γρήγορα ποντίκια, κορδέλες με χαρτάκια, ξυλαράκια με κορδέλα και κάτι να κουνιέται στην άκρη, μπαλακια από ασημόχαρτο... Οτιδήποτε για να τον απασχολεί επί του εδάφους ή για ελεγχόμενους πήδους.
("Σ' το τραβάω, πήδα να το φτάσεις"). Θα κουράζεται και θα κοιμάται σαν αγγελούδι. Το ίδιο κάνει και το τέρας το δικό μου. Όλη μέρα ίπταται, αλλά το βράδυ είναι τέζα.
Βασικό στοιχείο: Ας θυμηθούν ότι κι εσείς όταν ήσασταν μωρά κατά πάσα πιθανότητα είχατε τραβήξει τις μπάλες από το δέντρο ΜΑΖΙ με το δέντρο (εγώ πάντως το είχα κάνει και μετά χαμογελούσα κάτω από τα κλαδιά)... Καλή τύχη!
fancat


cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Δεκ 03, 2008 1:36 pm

Νομίζω πως δεν του άρεσε καθόλου στο κλουβάκι και είτε το έκανε από αντίδραση είτε για να ξεδώσει είτε από τη χαρά του που είναι ξανά ελεύθερος να χοροπηδήσει !
Τώρα για το δέντρο... εχ συνήθως έτσι κάνουν τα μικρά γατάκια ! Νομίζω πως αν τον αρχίσουν στο χαΐδεμα και παίξουν μαζί του τα πράγματα θα βελτιωθούν πολύ πολύ γρήγορα !
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Δεκ 03, 2008 2:17 pm

sofi_esp έγραψε:παιδια αφηστε!!!! οι γονεις μου φρικαραν το βραδυ....πηρα να δω πως τα πηγαν και η μαμα ηταν εξαλλη...ολο το βραδυ εκανε ζημιες, εκτος το οτι ανεβηκε στο χριστουγεννιατικο δεντρο και το εριξε ολο κατω..., εφαγε τα παπουτσια της αδερφης μου και ανεβηκε πανω στο τζακι και εριξε κατω ολα τα μπιμπελο.... με εξεθεσε το ατιμο! τους ειπα οτι ειναι ησυχο και καλοσυνατο και με εκανε ρεζιλι...για να κοιμηθουν τον εκλεισαν στο wc.. το απογευμα με περιμενουν να παω στο σπιτι να τα ακουσω κι εγω...βεβαια τους ειπα να μην βγαζουν συμπερασματα απο ενα βραδυ, να το κλεινουμε αν ειναι στο μπανιο την νυχτα μεχρι να μεγαλωσει λιγακι..( να φανταστειτε τωρα βγαινουν τα μπροστινα του δοντακια) ειναι αταχτος τελικα η απλως βρηκε ενα καινουριο μεγαλο σπιτι και αποφασισε να το κανει μπαχαλο? με πηρε πριν λιγο και η αδεσρφη μου για να μου πει οτι δεν το δωσαμε χθες τυχαια το ονομα ραμπο!!!!! ειναι ολοι στο σπιτι φρικαρισμενοι και με περιμενουν..... Madd
οσο τον ειχα εγω δεν εκνε ζημιες ρε γαμωτο...πως του τη βαρεσε ετσι τωρα??μηπως εχετε καμια ιδεα? α μεσα στο wc αντι να κοιμηθει στην κρεβαταρα που του πηρα μου λεει η μαμα οτι τον βρηκε να κοιμαται μεσα στον νιπτηρα!!!! ελεος τι θα κανω

Σοφία, μη φρικάρεις καλή μου happy2 happy2 Έτσι είναι οι γάτες happy2 Οι δικοί σου έχουν καιρό να δουν "παιδάκι" με μυαλό τρίχρονου, ε; Πες τους να κάνουν υπομονή και να ασχολούνται μαζί του όσο περισσότερο γίνεται. Αν παίζουν μαζί του και του δίνουν προσοχή, όλα καλά θα πάνε. Άλλωστε, δεν υπάρχει γάτα που να μην κάνει ζημιές...Υπομονή filaki
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Inertia Τετ Δεκ 03, 2008 2:19 pm

Φωτεινή έγραψε:Άλλωστε, δεν υπάρχει γάτα που να μην κάνει ζημιές...Υπομονή filaki

Σοφή η παροιμία "ούτε γάτα, ούτε ζημιά"!
Inertia
Inertia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 άγγελο και 1 αληταρά
Motto : Πότε Βούδας, πότε Κούδας
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από ismini Τετ Δεκ 03, 2008 2:22 pm

Εγω ένα θα πω (στα υπόλοιπα με κάλυψε η Μαρμάγκα): ο Σιβα όταν τον πήρα ήταν 5 μηνών και κλεισμένος καιρό σε κλουβί πετ σοπ. Δεν έχω ξαναδει τέτοια λύσσα όταν τον πρωτοφέραμε σπίτι.
Κατά τα άλλα ειναι το πιο ήρεμο γατί που έχω ζήσει. Το άλλο του όνομα ειναι "Βούδας". Laughing
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Τετ Δεκ 03, 2008 3:31 pm

Δωστου λιγο χρονο και θα τους στρωσει ... ετσι ειναι αυτα και εμεις οταν ημαστε μικρες και κοιμοτανε ο μπαμπας μου το μεσημερι που γυρνουσε σπιτι να ξεκουραστει λιγο , ειχαμε μαθει και καναμε ησυχια ....μεχρι που πηγα την Φαιδρα σπιτι ... παει λοιπον η καλη μου τον ξυπναει την ωρα που κοιμοτανε για να παιξουνε ... και πανω λοιπον που την μαζευα .... ο μπαμπας μου κοιμοτανε με την πορτα του ανοιχτη ....ε τα τραβουσε ο οργανισμος του happy2 happy2 Υπαρχει βεβαια και η αντιμετωπιση της μαμας μου οταν οι μικρες στριτζωνουν ειδικα με τα φαρμακα τους και κανουν τα δικα τους ... τους λεει ''2 παιδια μεγαλωσα θα με κανετε εσεις οτι θελετε ? '' happy2 happy2 Θα πας λοιπον και θα τους παρηγορησεις και εξηγησε τους οτι το καημενο ηταν περιορισμενο τοσες μερες ... μετα παιξτε μαζι του και οι δικοι σου θα γλυκανουν και αυτο θα κουραστει και θα ξεραθει οποτε η 2η νυχτα θα ειναι πιο ησυχη oksmily3 Veryhappy Αντε καλη τυχη Veryhappy Laughing
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Τετ Δεκ 03, 2008 3:54 pm

MHTSI έγραψε:Δωστου λιγο χρονο και θα τους στρωσει ... ετσι ειναι αυτα και εμεις οταν ημαστε μικρες και κοιμοτανε ο μπαμπας μου το μεσημερι που γυρνουσε σπιτι να ξεκουραστει λιγο , ειχαμε μαθει και καναμε ησυχια ....μεχρι που πηγα την Φαιδρα σπιτι ... παει λοιπον η καλη μου τον ξυπναει την ωρα που κοιμοτανε για να παιξουνε ... και πανω λοιπον που την μαζευα .... ο μπαμπας μου κοιμοτανε με την πορτα του ανοιχτη ....ε τα τραβουσε ο οργανισμος του happy2 happy2 Υπαρχει βεβαια και η αντιμετωπιση της μαμας μου οταν οι μικρες στριτζωνουν ειδικα με τα φαρμακα τους και κανουν τα δικα τους ... τους λεει ''2 παιδια μεγαλωσα θα με κανετε εσεις οτι θελετε ? '' happy2 happy2 Θα πας λοιπον και θα τους παρηγορησεις και εξηγησε τους οτι το καημενο ηταν περιορισμενο τοσες μερες ... μετα παιξτε μαζι του και οι δικοι σου θα γλυκανουν και αυτο θα κουραστει και θα ξεραθει οποτε η 2η νυχτα θα ειναι πιο ησυχη oksmily3 Veryhappy Αντε καλη τυχη Veryhappy Laughing

εχεις δικιο αυτο θα κανω..! τωρα μιλουσα με την αδερφη μου...ο μπαμπας επεσε για υπνο ( καθότι ξαγρυπνος ολη νυχτα..) και ειπα στην αδερφη μου να ασχοληθει λιγο μαζι του...αυτος την κυνηγαει σε ολο το σπιτι γιατι λεει φοραει τιγρε παντοφλες οπως ειναι το τριχωμα του!!!!!εννοειται οτι δεν βλεπει χρωματα αλλα ειναι τοσο αστειο αν το σκεφτειτε...ανυπομωνω να φυγω απο τη δουλεια. ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερω να τουσ πεισω...τι στο καλο τοσα ζωακια εχουμε κατα καιρο φιλοξενησει θα τον βρουμε τον τροπο! oksmily3 ηθελα να βαλω photos σημερα με καλως ηρθες κλπαλλα με πηραν απο τα μουτρα ολοι απο το πρωι...σας εχω ζαλισει ε? geek
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Τετ Δεκ 03, 2008 4:07 pm

sofi_esp έγραψε:
MHTSI έγραψε:Δωστου λιγο χρονο και θα τους στρωσει ... ετσι ειναι αυτα και εμεις οταν ημαστε μικρες και κοιμοτανε ο μπαμπας μου το μεσημερι που γυρνουσε σπιτι να ξεκουραστει λιγο , ειχαμε μαθει και καναμε ησυχια ....μεχρι που πηγα την Φαιδρα σπιτι ... παει λοιπον η καλη μου τον ξυπναει την ωρα που κοιμοτανε για να παιξουνε ... και πανω λοιπον που την μαζευα .... ο μπαμπας μου κοιμοτανε με την πορτα του ανοιχτη ....ε τα τραβουσε ο οργανισμος του happy2 happy2 Υπαρχει βεβαια και η αντιμετωπιση της μαμας μου οταν οι μικρες στριτζωνουν ειδικα με τα φαρμακα τους και κανουν τα δικα τους ... τους λεει ''2 παιδια μεγαλωσα θα με κανετε εσεις οτι θελετε ? '' happy2 happy2 Θα πας λοιπον και θα τους παρηγορησεις και εξηγησε τους οτι το καημενο ηταν περιορισμενο τοσες μερες ... μετα παιξτε μαζι του και οι δικοι σου θα γλυκανουν και αυτο θα κουραστει και θα ξεραθει οποτε η 2η νυχτα θα ειναι πιο ησυχη oksmily3 Veryhappy Αντε καλη τυχη Veryhappy Laughing

εχεις δικιο αυτο θα κανω..! τωρα μιλουσα με την αδερφη μου...ο μπαμπας επεσε για υπνο ( καθότι ξαγρυπνος ολη νυχτα..) και ειπα στην αδερφη μου να ασχοληθει λιγο μαζι του...αυτος την κυνηγαει σε ολο το σπιτι γιατι λεει φοραει τιγρε παντοφλες οπως ειναι το τριχωμα του!!!!!εννοειται οτι δεν βλεπει χρωματα αλλα ειναι τοσο αστειο αν το σκεφτειτε...ανυπομωνω να φυγω απο τη δουλεια. ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερω να τουσ πεισω...τι στο καλο τοσα ζωακια εχουμε κατα καιρο φιλοξενησει θα τον βρουμε τον τροπο! oksmily3 ηθελα να βαλω photos σημερα με καλως ηρθες κλπαλλα με πηραν απο τα μουτρα ολοι απο το πρωι...σας εχω ζαλισει ε? geek


Θέλουν και οι δύο πλευρές λίγο χρόνο για να συνηθίσουν.
Σοφία έχεις ξαναπεί ότι μας ζαλίζεις. Η απάντηση ειναι η ίδια ΟΧΙ filaki
Περιμένουμε φωτογραφίες! Veryhappy
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Τετ Δεκ 03, 2008 5:53 pm

Καλα σου λεει η Μαρω τι μας εχεις ζαλισει και βλακειες ... αντε περιμενουμε νεα σας και φωτογραφιες Veryhappy Veryhappy
Υστερογραφο. Δεν ξερω αν το εχει μονο ο μπαμπας μου παντως και τωρα ακομα μετα απο σχεδον 2 χρονια ακομα παραπονιεται για την μικρη και κλασσικα με απειλει οτι θα την κρεμασει happy2 happy2 βεβαια μονιμως παιζει μαζι της και οταν η Ιολη τα παιρνει και του παταει καμμια γρατζουνια ... της λεει τωρα γιατι με γρατζουνισες ε ? happy2 happy2
Μεγαλο πραγμα τα κατοικιδια και ειδικα οι γατες, αλλαζουν τα παντα στο σπιτι και τους ανθρωπους Veryhappy Veryhappy oksmily3 oksmily3
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από NiaR Τετ Δεκ 03, 2008 10:06 pm

τι εγινε??? πηγες απο τους γονεις σου???
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Δεκ 04, 2008 10:09 am

MHTSI έγραψε:
Μεγαλο πραγμα τα κατοικιδια και ειδικα οι γατες, αλλαζουν τα παντα στο σπιτι και τους ανθρωπους Veryhappy Veryhappy oksmily3 oksmily3

Αυτό ξαναπές το!!! oksmily3
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Πεμ Δεκ 04, 2008 12:06 pm

NiaR έγραψε:τι εγινε??? πηγες απο τους γονεις σου???


ΝΑΙ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ!!!!

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ Veryhappy ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ, ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΛΙΣΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ ΚΛΠ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΣΧΟΛΗΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΗΛΗΘΙΑ ΟΛΗΜΕΡΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ....ΠΑΡ'ΟΛΑΥΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΚΟΚΚΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΑΛΛΟ ΖΩΑΚΙ, ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΤΩ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ..ΞΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΗΘΗΣΕΙΣ... ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑΝ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΕΡΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΓΑΤΟΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ Σ/Κ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ! oksmily3
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Kikiriki Πεμ Δεκ 04, 2008 12:12 pm

Ωραία νέα !!!! Άντε ο γατούλης θα κάνει ευτυχισμένα Χριστούγεννα !!!!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από NiaR Πεμ Δεκ 04, 2008 12:13 pm

ΜΠΡΑΒΟ!!!! oksmily3 oksmily3 oksmily3

Ωραια νεα! περιμενουμε τις φωτογραφιες !!!! Veryhappy Veryhappy
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Maro Πεμ Δεκ 04, 2008 12:38 pm

Ωραία Σοφία! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marmanga Πεμ Δεκ 04, 2008 12:46 pm

Kikiriki έγραψε:Ωραία νέα !!!! Άντε ο γατούλης θα κάνει ευτυχισμένα Χριστούγεννα !!!!

Και η οικογένεια επίσης!!! Γιατί άλλη θαλπωρή δίνει σ' ένα σπίτι ένα τετράποδο γουργουριστό γουναρικό!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Δεκ 04, 2008 1:11 pm

sofi_esp έγραψε:
NiaR έγραψε:τι εγινε??? πηγες απο τους γονεις σου???


ΝΑΙ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ!!!!

ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ ΓΑΤΑ Veryhappy ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ, ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΞΕΛΙΣΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΝΣΙΟΝ ΚΛΠ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟΣΧΟΛΗΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ!ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΗΛΗΘΙΑ ΟΛΗΜΕΡΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ....ΠΑΡ'ΟΛΑΥΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΑΠ'ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΚΟΚΚΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΒΑΛΑΜΕ ΑΛΛΟ ΖΩΑΚΙ, ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΤΩ,ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ..ΞΕΡΕΤΕ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΗΘΗΣΕΙΣ... ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΑ.ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΑΝ, ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΕΡΙΞΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ! ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΓΑΤΟΣΥΣΤΗΘΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ Σ/Κ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ! oksmily3

Οχι που θα σου εδιναν ... εχουν τον μικρο τωρα να ασχοληθουν και να παιξουν ... και σιγα σιγα και καμμια ζημια να κανει θα το περνουν πιο ελαφρια ... το τελικο σταδιο ειναι παλι του μπαμπα μου ... που εκανε χωρο σε ενα παγκο για οταν κατεβαινε η Ιολη που ειχε πηδηξει πιο ψηλα να μην χτυπησει ... happy2 happy2 Αντε αντε ολα καλα λοιπον πολυ καλα νεα Veryhappy Veryhappy Τις φωτογραφιες τωρα γρηγορα Madd Madd
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Δεκ 04, 2008 1:13 pm

Μπράβο, Σοφία!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marestros Πεμ Δεκ 04, 2008 3:06 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από leopoldine Πεμ Δεκ 04, 2008 4:07 pm

Υπέροχα

leopoldine
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 57
Αριθμός γατουνίων : so many
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από NiaR Πεμ Δεκ 04, 2008 10:38 pm

Τελικα τι εγινε με το γατακι???
δεν θα το κρατησουν οι δικοι σου???
γιατι νομιζω οτι το ειδα σε αγγελια και αλλου σημερα.... scratch
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Δεκ 05, 2008 10:36 am

NiaR έγραψε:Τελικα τι εγινε με το γατακι???
δεν θα το κρατησουν οι δικοι σου???
γιατι νομιζω οτι το ειδα σε αγγελια και αλλου σημερα.... scratch

Εχω καταλαβει οτι θα το κρατησουν... so far ...δεν εχω σβησει ακομα ολες τις αγγελιες για παν ενδεχομενο βεβαια. Θελω να περασουν πρωτα οι γιορτες και να ειμαι 100% σιγουρη οτι θα μεινει. Ξερεις να δουμε πως θα τα παει μετα την στειρωση ( χθες πχ ξεχασαν την πορτα ανοιχτη και τον βρηκαν να κοβει βολτες στο καγγελο!!! δεν πηγε βεβαια κατω γιατι ειναι τα σκυλια) πως θα συμπεριφερεται μεσα στο σπιτι οταν θα λειπουν το σ/κ , ο μπαμπας λεει να τον αφηνουμε να βγαινει στο μπαλκονι γιατι ειναι κριμα να ειναι κλεισμενος μεσα συνεχως,γενικα να δουμε πως ειναι η προσαρμογη του κοντα μας και υστερα θα σβησω απο παντου ολες τις αγγελιες.

Πχ δεν θελουν να εχουν την τουαλετα του στο wc ο πατερας μου προτιμαει να την εχουν στο μπαλκονι,αλλα για να βγαινει στο μπαλκονι πρεπει να στειρωθει πρωτα μην μας φυγει,πρεπει να γνωρισει καλυτερα τον χωρο για να βρει την γωνια που του αρεσει να καθεται, βαλαμε το καλαθακι διπλα στο τζακι αλλα δεν γουσταρει ζεσταινεται, το βαλαμε πανω σε εναν καναπε και τον μαθαινουμε να καθεται εκει. εκεινος ομως παει στον απεναντι καναπε για να βλεπει τηλεοραση!!!!κανει διαφορα...οτι ναναι! Κια θελω να ειμαι σιγουρη οτι τον αγαπανε και τον θελουν οπως εγω! Γιατι εγω τους τον πηγα και εχω την ευθυνη του οπως και να εχει να περναει καλα.angry2
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από marmanga Παρ Δεκ 05, 2008 10:59 am

Koίτα, αν ο γάτος θέλει πρώτη θέση τηλεόραση... δυστυχώς ο μπαμπάς σου ή όποιος την είχε ΕΧΑΣΕ. Η θέση θα γίνει του γάτου. Εκτός αν δεχτεί -ο γάτος- να μην κάθεται πάνω στον καναπέ, αλλά πάνω στον πατέρα. Laughing
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Δεκ 05, 2008 11:05 am

marmanga έγραψε:Koίτα, αν ο γάτος θέλει πρώτη θέση τηλεόραση... δυστυχώς ο μπαμπάς σου ή όποιος την είχε ΕΧΑΣΕ. Η θέση θα γίνει του γάτου. Εκτός αν δεχτεί -ο γάτος- να μην κάθεται πάνω στον καναπέ, αλλά πάνω στον πατέρα. Laughing


Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από MHTSI Παρ Δεκ 05, 2008 11:05 am

Και λιγα λες αγαπητη ... η Φαιδρα ανεβαινει πανω στην τηλεοραση και αν δεν της αρεσει αυτο που βλεπει χτυπαει την τηλεοραση με το ποδι της Madd Madd οποτε εχει εκπαιδευσει ετσι τον μπαμπα μου να της αλλαζει καναλι happy2 happy2 oksmily3 oksmily3 Veryhappy Θελουν λιγο χρονο ακομα και που θα παει θα τους στρωσει ο μικρος happy2 happy2
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Inertia Παρ Δεκ 05, 2008 1:55 pm

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 1520_img

Αυτός εδώ είναι ο γατούλης; Γιατί τη βρήκα στο ίδιο μπλογκ με την παλαιότερη αγγελία... επίσης από Κηφισιά, αλλά με άλλο τηλέφωνο!
Inertia
Inertia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 άγγελο και 1 αληταρά
Motto : Πότε Βούδας, πότε Κούδας
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 05, 2008 1:59 pm

Νατασάκι, πού την βρήκες αυτή; Σε ποιό μπλόγκ;
Έχει γούστο να την έχει βάλει αυτός που τον έχασε.... Shocked
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Inertia Παρ Δεκ 05, 2008 2:12 pm

Όχι, είναι πάλι στην κατηγορία Βρέθηκε
Inertia
Inertia
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 άγγελο και 1 αληταρά
Motto : Πότε Βούδας, πότε Κούδας
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Δεκ 05, 2008 4:07 pm

Inertia έγραψε:SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 1520_img

Αυτός εδώ είναι ο γατούλης; Γιατί τη βρήκα στο ίδιο μπλογκ με την παλαιότερη αγγελία... επίσης από Κηφισιά, αλλά με άλλο τηλέφωνο!

einai h photo pou trabhksame otan htan sthn pansion..aytos o koukloa einai spiti mas....
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Δεκ 05, 2008 4:08 pm

se poio blog to eides omws...mallon kati mou exei ksefygei apo ta tosa poy steilame.
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 05, 2008 4:19 pm

Είναι σε πολλά Σοφία και μπήκανε χθες... Καινούριες αγγελίες... με το τηλέφωνο της πανσιόν....
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από sofi_esp Παρ Δεκ 05, 2008 4:30 pm

Marcos έγραψε:Είναι σε πο

λλά Σοφία και μπήκανε χθες... Καινούριες αγγελίες... με το τηλέφωνο της πανσιόν....

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
sofi_esp
sofi_esp
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!!

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 05, 2008 4:39 pm

Ναι, βέβαια... δες

ΕΔΩ
κι
ΕΔΩ
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : SOS ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ! ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΓΑΤΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ!!! - Σελίδα 5 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης