gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

+26
marina289
FROGK
tsili
arianna
Fotoula
ΚουκουΒάγια
natalouko
LAROGATA
ladycat
Chouzouris
aporw
TITIKA CAT
BokSurat
vaso
Kikiriki
SuperCatz
ellaki
doremi
Λιαννα
marianthia
NiaR
niou
Anatoli
alexandrakicat
Πούπσυ
ralou
30 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από Kikiriki Δευ Ιουλ 16, 2012 12:36 am

Ρούλα!!!!!!!!!!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από natalouko Δευ Ιουλ 16, 2012 5:38 pm

Ραλλού μας!!! kissss kissss kissss kissss kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 10:39 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 990179 Κυριακή 26 Αυγούστου
Έκανα το μποτε μου σήμερα και λύσσαξε πάλι η μαμά να με φωτογραφίζει για να δείξει στην θεία Ραλου τους κοιλιακούς μου!
Μα τι έχουν πάθει όλες τους?
Θεία Ραλου είναι πολύ απλό, κοίτα!
Κάθεσαι αναπαυτικά κρατώντας κόντρα στο ντουλάπι
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 E4c17677
Σηκώνεις το ένα πόδι και βεβαιώνεσαι ότι είναι στο σωστό ύψος.
Μέτα σηκώνεις και το άλλο πόδι, ωωωωπ!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Eb579514
Κάνεις και μια επίκυψη και βρίσκεσαι στη σωστή θέση.
Εύκολο δεν ειναι?!
Τώρα βέβαια αγαπητό ημερολόγιο θα μου πεις ότι οι άνθρωποι δεν είναι τόσο ευλύγιστοι, ούτε και μερικές γάτες για να πούμε την αλήθεια.
Να! Ακόμα και η φιλενάδα μου η Φρεγια δεν τα κατάφερε σε ένα σωρό αγωνίσματα που δοκίμασε την τύχη της. Χα! Αν είχα παει εγώ στους Ολυμπιακούς θα είχα διαπρέψει! Αλλά βαριόμουνα κάπως...

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 990179 Δευτέρα 27 Αυγούστου
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω...
Γιατί οι άνθρωποι έχουν βαλθεί να με παρομοιάζουν με ότι τους έρχεται στην κεφάλα τους?
Ο ένας με λέει «Σοφο Θιβετιανό Μοναχο»
Η άλλη με λέει «Βραχιασμένη ανήμπορη γιαγια»
Και η τρίτη «Ανημπορη κι αλάδωτη γριά πόρτα»
Μα! Τρελαθήκανε όλοι τους???!!!
Ναι είναι γεγονός ότι απαιτώ το φαγητό μου πολύ επίμονα ακριβώς την ώρα που θέλω εγώ. Και δεν μπορώ να περιμένω να ετοιμάσει τα μπολάκια για όλο το ασκέρι και μετά να με σερβίρει.
Και επίσης είναι γεγονός ότι έχω μια φωνή βαθιά και λιγάκι βραχνή.
Έκανα τόσο κόπο να την φτιάξω αυτή την καταπληκτική φωνή αγαπητό μου ημερολόγιο... Ώρες και ώρες μπροστά σε ένα κασετοφωνάκι να επαναλαμβάνω «Κρνιιακρρρρνιακριτς... Μαρκρνιιακρρρρνιακριτς» ενώ στο Youtube έπαιζε ξανά και ξανά το βιντεάκι του Νίκου Τζόγια του οποιου την φωνή ήθελα να αντιγράψω.

Διότι υπάρχει πιο σέξι βραχνη φωνή από του παλιού αυτού ηθοποιού που τις δεκαετίες 60-70 πρωταγωνιστούσε σε άπειρα θεατρικά στο ραδιόφωνο και στην κατασκοπευτική σειρά «Στον Ιστό της Αραχνης» και όλες οι γυναίκες τον άκουγαν κάθε βραδύ και παρατηρούσαν στο άκουσμα της φωνής του!
Ήταν σαν να λέμε ένας Μποράν της εποχής εκείνης και γι αυτό τον διάλεξα για να μου κάνει μαθήματα ορθοφωνίας!
Και τι πετυχαίνω δηλαδή?
Να με λένε «πορτα» και «γρια»
Γμ/το! Είναι άδικη η ζωή! Τόσος κόπος για το τίποτα...

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 990179 Τρίτη 28 Αυγούστου
Άλλο πάλι και τούτο!
Νέα μόδα στο σπίτι μας.
Όταν η μαμά θέλει να κλείσει μια πόρτα, δεν παει να την πιάσει από την πετούγια, μόνο φωνάζει από μακριά «Γκιζμοοοοοοοοο»!
Μα έχει τρελαθεί πια?!
Με μπερδεύει και μένα και θα της βγει και κανένα όνομα ότι κάτι δεν παει καλά μ αυτήν.
Όμως... Κοίτα να δεις αγαπητό ημερολόγιο τι περίεργο συμβαίνει.
Κάθε φόρα που φωνάζει «Γκιζμοοοοοοοοο»... η πόρτα ΚΛΕΙΝΕΙ !!!!!!!
Αλήθεια λέω... Κλείνει χωρίς να την έχει αγγίξει ανθρώπου χέρι.
Είναι περίεργο και λιγάκι spooky.
Εκτός εάν... χμ... πρέπει να το ερευνήσει αυτό για να το επιβεβαιώσω, υποψιάζομαι ότι κάποιος από τους συγκάτοικους ...
Τις προάλλες που έγινε πάλι αυτό με την πόρτα, νομίζω είδα με την άκρη του ματιού μου ένα άσπρο πατουσι να της δίνει μια μικρή σπρωξιά από πίσω.
Δεν είμαι σίγουρος αλλά αν κάποιος μου κάνει αυτή την πλάκα...
Θα μου το πληρώσει!!!!!!!

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 990179 Πέμπτη 29 Αυγούστου
Εγώ δεν είμαι κατρουλής! Το έχω δηλώσει πολλές φορές ότι άπλα επιθυμώ να δροσίζω το σπίτι από καιρό σε καιρό με ένα οικολογικό τρόπο αυξάνοντας την υγρασία της ατμόσφαιρας.
Αλλά όλες αυτές οι θείες, μου την έχουν κολλήσει την ρετσινιά και η μαμά είναι υπεύθυνη γι αυτό.
Σήμερα μια θεία έγραψε ένα ποιηματάκι και ναι μεν κολακευτηκα που μου αφιέρωσε μια στροφή αλλά...
Το μεταφέρω εδώ :
Αχ βρε Γκιζμο κατρουλή
Με το άταχτο πουλί
Που ραντίζεις το σπιτάκι
Τσισανελ αρωματάκι

Δεν ξέρω... Καλό είναι αυτό τώρα?
Χμ... πρέπει να μιλήσω με την φιλενάδα μου την Φρεγια. Αυτή είχε συνεργαστεί με την εταιρεία Σανέλ και έβγαλε το περίφημο Goodlackissimo by Freya που κάποτε έκανε θραύση στην αγορά.
Τσισανελ ε... Χμ! δε ʽναι κακή ιδέα... δε ʽναι καθόλου κακή ιδέα...
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Tsicha10
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 270712
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 10:54 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Tsicha10

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Giiiiizmooooooo!!! Τρέχα να δεις!! Απέκτησες το δικό σου άρωμα!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 28874 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866

Θεία Ραλού μας, ευχαριστούμε πολύ για την τιμή που μας κάνεις!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 952616 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 10:59 pm

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Το καλυτερο για τον Γκιζμο μας Βικυ!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 11:24 pm

ralou έγραψε:Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Το καλυτερο για τον Γκιζμο μας Βικυ!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 323663 Ευχαριστούμεεεε!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:30 pm

Ρούλα μου επιτρέπεις να αποκαλύψω άλλη μια αλήθεια;;
Το ξέρω ότι ίσως δεν με τιμάει που το αποκαλύπτω, αλλά αναγκάζομαι , γιατί νιώθω ότι τον αδικήσαμε κατάφωρα τον Γκίσμο... Embarassed
(Το αποκάλυψε η Πατούσα στη Μελίνα,
και εκείνη ήρθε και μου τα'χωσε έξαλλη που είπα ότι ο Γκίσμο νιαουρίζει σαν ανήμπορη βραχνιασμένη γριά... tafos )

Είναι τόσο ρομαντικός μωρέ αυτός ο Γκίσμος το αγόρι μας... eros
Διοργανώνει κάθε τόσο μουσικές ρομαντικές βραδιές και τραγουδάει με την απαραίτητη βραχνάδα
ένα τραγούδι που αρέσει πολύ στην Πατούσα! Να βλέπεις και το ντοκουμέντο;;
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 E40bb8e3

Έχει πρότυπο ,βεβαίως-βεβαίως , και τον Νίκο Τζογια, και όλα αυτά συντελούν σε αυτό το άρτιο αποτέλεσμα!...

Κανα μπουκαλάκι άρωμα δώρο μπορώ να έχω;;
Θυμήθηκα τη δήλωση-κόλαφο της Μέριλιν - ¨Το μόνο που φοράω στο κρεβάτι μου είναι Channel No 5, φυσικά.¨ ... Δεν μπορεί, κάτι θα ήξερε!

Και θέλω να το επιχειρήσω με tsichannel! oksmily3
Έχω άγριες διαθέσεις! devil3 Embarassed


Είμαι σίγουρη ότι ο Δήμος θα το εκτιμήσει δεόντως! happy2


marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 11:37 pm

marina289 έγραψε:Ρούλα μου επιτρέπεις να αποκαλύψω άλλη μια αλήθεια;;
Το ξέρω ότι ίσως δεν με τιμάει που το αποκαλύπτω, αλλά αναγκάζομαι , γιατί νιώθω ότι τον αδικήσαμε κατάφωρα τον Γκίσμο... Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 323663
(Το αποκάλυψε η Πατούσα στη Μελίνα,
και εκείνη ήρθε και μου τα'χωσε έξαλλη που είπα ότι ο Γκίσμο νιαουρίζει σαν ανήμπορη βραχνιασμένη γριά... Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971 )

Είναι τόσο ρομαντικός μωρέ αυτός ο Γκίσμος το αγόρι μας... Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817
Διοργανώνει κάθε τόσο μουσικές ρομαντικές βραδιές και τραγουδάει με την απαραίτητη βραχνάδα
ένα τραγούδι που αρέσει πολύ στην Πατούσα! Να βλέπεις και το ντοκουμέντο;;
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 E40bb8e3

Έχει πρότυπο ,βεβαίως-βεβαίως , και τον Νίκο Τζογια, και όλα αυτά συντελούν σε αυτό το άρτιο αποτέλεσμα!...

Κανα μπουκαλάκι άρωμα δώρο μπορώ να έχω;;
Θυμήθηκα τη δήλωση-κόλαφο της Μέριλιν - ¨Το μόνο που φοράω στο κρεβάτι μου είναι Channel No 5, φυσικά.¨ ... Δεν μπορεί, κάτι θα ήξερε!

Και θέλω να το επιχειρήσω με tsichannel! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 742497
Έχω άγριες διαθέσεις! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 266446 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 323663


Είμαι σίγουρη ότι ο Δήμος θα το εκτιμήσει δεόντως! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 'Ελα ρεεεε!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Ο Δήμος σίγουρα θα χαρεί πολύ, τί να σου λέω!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αλλά ότι έκανε και καντάδα στην Πατούσα, ε, δεν του το 'χα.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 294220 Αν κι έχω ντοκουμέντα απ' το διακριτικό κορτάρισμα που της κάνει.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 24219 Επανέρχομαι με τα ντοκουμέντα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 365779
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 11:37 pm

Let me spray you Tichanel and take you to the moon...
Αυτος ειναι ο χαμενος στοιχος του υπεροχου αυτου τραγουδιου, που δεν γνωρίζεις σιγουρα Μαρινα.

Αλλά στην Πατουσα το τραγουδάει?
Νομιζα ότι το τραγουδουσε σε μένα...
Αχ! Απιστες γατες... Εδω η δικια μου και με φτυνει, τι να περιμένω απο ξένα γατια
Γκιζμοοοοο Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 72784
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:44 pm

SuperCatz έγραψε:Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 'Ελα ρεεεε!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Ο Δήμος σίγουρα θα χαρεί πολύ, τί να σου λέω!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αλλά ότι έκανε και καντάδα στην Πατούσα, ε, δεν του το 'χα.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 294220 Αν κι έχω ντοκουμέντα απ' το διακριτικό κορτάρισμα που της κάνει.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 24219 Επανέρχομαι με τα ντοκουμέντα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 365779
tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

ralou έγραψε:Let me spray you Tichanel and take you to the moon...
Αυτος ειναι ο χαμενος στοιχος του υπεροχου αυτου τραγουδιου, που δεν γνωρίζεις σιγουρα Μαρινα.

Αλλά στην Πατουσα το τραγουδάει?
Νομιζα ότι το τραγουδουσε σε μένα...
Αχ! Απιστες γατες... Εδω η δικια μου και με φτυνει, τι να περιμένω απο ξένα γατια
Γκιζμοοοοο Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 72784
Ώστε έτσι... Suspect
Εμπεριέχει, λοιπόν, κρυφά μηνύματα και κρυμμένα νοήματα το άσμα ε;; sherlock

Αχ, δεν ξέρω , τελικά, για ποιον το τραγουδάει Ρούλα μου και προτείνω να μην το ψάξουμε περαιτέρω...
Είναι βλέπεις και η υπόθεση του Μαστερ Γιόντα και της Χιονάτης, που κρίνεται βαρύνουσας σημασίας... tongueout


Έχει επεξεργασθεί από τον/την marina289 στις Κυρ Σεπ 02, 2012 11:50 pm, 1 φορά

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 11:47 pm

ralou έγραψε:Let me spray you Tichanel and take you to the moon...
Αυτος ειναι ο χαμενος στοιχος του υπεροχου αυτου τραγουδιου, που δεν γνωρίζεις σιγουρα Μαρινα.

Αλλά στην Πατουσα το τραγουδάει?
Νομιζα ότι το τραγουδουσε σε μένα...
Αχ! Απιστες γατες... Εδω η δικια μου και με φτυνει, τι να περιμένω απο ξένα γατια
Γκιζμοοοοο Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 72784
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Σίγουρα, αν σε spray με Tsichanel θα σε στείλει στο φεγγάρι, έτσι όπως θα τιναχτείς στον αέρα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 28874 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 300270 Το είχε πάθει ο Σπύρος όταν είχε κάτσει στον φρεσκοκατουρημένο καναπέ!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:49 pm

ααααααααααχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαα!!!

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Με πέθανες!! happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Κυρ Σεπ 02, 2012 11:50 pm

Αν ειχαν ερθει αλλιως τα πραγματα Βικυ, ο Γκιζμο ειχε πληροφορίες για το θέμα Γιοντα Χιονάτης.
Θυμάσαι που σου ειχα πει ότι εσυ τουλάχιστον θα εχεις ενημέρωση απο πρωτο χέρι???

Την σελιδα της Πεμπτης 30 Αυγουστου δεν την εβαλα για να μην εκτεθει κι αυτος με αμφιλεγομενα στοιχεια που ανέφερε στο ημερολόγιο του.
Αμα σε προλαβαίνουν τα γεγονοτα...
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 11:54 pm

marina289 έγραψε:ααααααααααχαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαα!!!

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 95320

Με πέθανες!! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261
Μη γελάς ρεεεε!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 339558 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 300270 Μιλάμε ότι είχε βραχεί μέχρι κι ο ω του!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971
ralou έγραψε:Αν ειχαν ερθει αλλιως τα πραγματα Βικυ, ο Γκιζμο ειχε πληροφορίες για το θέμα Γιοντα Χιονάτης.
Θυμάσαι που σου ειχα πει ότι εσυ τουλάχιστον θα εχεις ενημέρωση απο πρωτο χέρι???

Την σελιδα της Πεμπτης 30 Αυγουστου δεν την εβαλα για να μην εκτεθει κι αυτος με αμφιλεγομενα στοιχεια που ανέφερε στο ημερολόγιο του.
Αμα σε προλαβαίνουν τα γεγονοτα...
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833
Κάτσε να δούμε τί θα γίνει με το θέμα αυτό.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 876780 Σήριαλ μας έχει κάνει αυτός ο γάτος!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Σεπ 02, 2012 11:56 pm

Ορίστε και τα δοκουμέντα Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 365779

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 D59f32baΑποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 9dbacda5Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:57 pm

Μα πώς μπλέχτηκε ο Γκίσμο βρε παιδί μου σε αυτή τη θυελλώδη σχέση-φωτιά;;
Αυτό μου κάνει εντύπωση... Suspect sherlock


Shocked Shocked Shocked
Βρε λες να ήταν παρών στον λευκό γάμο στην Αλάσκα, να κρύωσε και από κει να βράχνιασε;;

SuperCatz έγραψε:Ορίστε και τα δοκουμέντα Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 365779

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 D59f32baΑποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 9dbacda5Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817
heart heart heart heart heart heart heart
Χρωματικώς και φυσιογνωμικώς με καλύπτουν απόλυτα!
Γειάάά σου ρε Πατουσίνι με τους μνηστήρες σου!!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Δευ Σεπ 03, 2012 12:08 am

Χμ... ναι... βλεπω τι εννοεις Βικυ.
Ισως να υπαρχει ενα φλερτ εκει, αλλά διακριτικο.
Παρατηρω ότι και στις δυο φωτο δεν κοιτιουνται μεταξυ τους...
Ισως να μην θέλουν ακομα να δωσουν δικαιωματα.
Αλλά εδω ειμαστε και θα τα δουμε αυτα στο ημερολογιο του εν καιρω.

Μαρινα, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά ολα τα γατιά μας εχουν φτιάξει ενα κρυφο μεσο Κ.Δ.Γ. (κοινωνικης δικτυωσης γατων), FP(Facepaw στα Αγγλικα} και τα λενε μεταξυ τους ενω εμεις δεν παιρνουμε χαμπαρι τιποτα.
Ελαχιστα στοιχεια μονο βλέπουμε, απο οτι ξεφευγει του Γκιζμο π.χ. στο ημερολογιο του στο οποιο εχω προσβαση.
Προς το παρον, εχω προσλάβει χακερα να μου σπάσει τον κωδικο της Φρεγιας σ αυτο το δικτυο και μετα θα μαθαίνουμε ενα σωρο περισσοτερα πραγματα.

Παντως όπως όλα τα μέσα κοινωνικης δικτυωσης ετσι και το FP μπορει να αποπροσανατολισει τον απειρο χρηστη αφου τα στοιχεια που αναφερει κάθε γατα εκει δεν μπορουν να διασταυρωθουν.
Γι αυτο δεν δημοσίευσα την επιμαχη σελιδα στο ημερολογιο του Γκιζμο.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Δευ Σεπ 03, 2012 12:16 am

ralou έγραψε:Χμ... ναι... βλεπω τι εννοεις Βικυ.
Ισως να υπαρχει ενα φλερτ εκει, αλλά διακριτικο.
Παρατηρω ότι και στις δυο φωτο δεν κοιτιουνται μεταξυ τους...
Ισως να μην θέλουν ακομα να δωσουν δικαιωματα.
happy2 happy2 happy2




ralou έγραψε:
Μαρινα, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά ολα τα γατιά μας εχουν φτιάξει ενα κρυφο μεσο Κ.Δ.Γ. (κοινωνικης δικτυωσης γατων), FP(Facepaw στα Αγγλικα} και τα λενε μεταξυ τους ενω εμεις δεν παιρνουμε χαμπαρι τιποτα.
Ελαχιστα στοιχεια μονο βλέπουμε, απο οτι ξεφευγει του Γκιζμο π.χ. στο ημερολογιο του στο οποιο εχω προσβαση.
ώστε έτσι!.. Suspect



ralou έγραψε:
Προς το παρον, εχω προσλάβει χακερα να μου σπάσει τον κωδικο της Φρεγιας σ αυτο το δικτυο και μετα θα μαθαίνουμε ενα σωρο περισσοτερα πραγματα.
happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 03, 2012 12:29 am

marina289 έγραψε:Μα πώς μπλέχτηκε ο Γκίσμο βρε παιδί μου σε αυτή τη θυελλώδη σχέση-φωτιά;;
Αυτό μου κάνει εντύπωση... Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 703780 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 923661


Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 71431 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 71431 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 71431
Βρε λες να ήταν παρών στον λευκό γάμο στην Αλάσκα, να κρύωσε και από κει να βράχνιασε;;

Σίγουρα δεν ήταν στον γάμο, γιατί το βράχνιασμα είναι μόνιμο.. Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833

ralou έγραψε:Χμ... ναι... βλεπω τι εννοεις Βικυ.
Ισως να υπαρχει ενα φλερτ εκει, αλλά διακριτικο.
Παρατηρω ότι και στις δυο φωτο δεν κοιτιουνται μεταξυ τους...
Ισως να μην θέλουν ακομα να δωσουν δικαιωματα.
Αλλά εδω ειμαστε και θα τα δουμε αυτα στο ημερολογιο του εν καιρω.

Μαρινα, δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλά ολα τα γατιά μας εχουν φτιάξει ενα κρυφο μεσο Κ.Δ.Γ. (κοινωνικης δικτυωσης γατων), FP(Facepaw στα Αγγλικα} και τα λενε μεταξυ τους ενω εμεις δεν παιρνουμε χαμπαρι τιποτα.
Ελαχιστα στοιχεια μονο βλέπουμε, απο οτι ξεφευγει του Γκιζμο π.χ. στο ημερολογιο του στο οποιο εχω προσβαση.
Προς το παρον, εχω προσλάβει χακερα να μου σπάσει τον κωδικο της Φρεγιας σ αυτο το δικτυο και μετα θα μαθαίνουμε ενα σωρο περισσοτερα πραγματα.

Παντως όπως όλα τα μέσα κοινωνικης δικτυωσης ετσι και το FP μπορει να αποπροσανατολισει τον απειρο χρηστη αφου τα στοιχεια που αναφερει κάθε γατα εκει δεν μπορουν να διασταυρωθουν.
Γι αυτο δεν δημοσίευσα την επιμαχη σελιδα στο ημερολογιο του Γκιζμο.
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Facepaw!!!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 742497 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Facebook δεν έχω, όμως facepaw με χαρά θ' αποκτούσα!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 03, 2012 12:31 am

Το Πατουσίνι έχει άλλο έρωτα.. Ορίστε κι αυτά τα δοκουμέντα, μαζί με στιγμιότυπo από το ξεκίνημα του παιχνιδιού Inter - Roma!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 270712

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 8a011b9f Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 9c885b2c Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Δευ Σεπ 03, 2012 12:34 am

Κι αν εχει αλλο ερωτα τι πειραζει ε?!
Το Φλερτ ειναι παγκοσμιο αγαθο και όλοι εχουν το δικαιωμα σ αυτο!
Laughing
Σαν ψευτικο ειναι στην φωτο το Πατουσερι!
heart
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 03, 2012 12:42 am

ralou έγραψε:Κι αν εχει αλλο ερωτα τι πειραζει ε?!
Το Φλερτ ειναι παγκοσμιο αγαθο και όλοι εχουν το δικαιωμα σ αυτο!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 270712
Σαν ψευτικο ειναι στην φωτο το Πατουσερι!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 45749
Παγκόσμιο αγαθό είναι, αλλά μέσα στο ίδιο σπίτι, δεν είναι αγαθό, είναι πονηρό!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 300270 Δεν θα ήθελα να χαλάσουν οι σχέσεις μεταξύ τους, με δεδομένο τον έρωτα του Snow και της Πατούσας Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817 και την φιλία του Snow και του Gizmo!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 699679 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833

Ευχαριστούμε!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 24219 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από marina289 Δευ Σεπ 03, 2012 12:48 am

SuperCatz έγραψε:Το Πατουσίνι έχει άλλο έρωτα.. Ορίστε κι αυτά τα δοκουμέντα, μαζί με στιγμιότυπo από το ξεκίνημα του παιχνιδιού Inter - Roma!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 270712

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 8a011b9f Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 9c885b2c Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817
happy2
Να μας μάθει η Πατούσα πώς καταφέρνει και αποσπά την προσοχή ενός άντρα απο το ποδόσφαιρο και τον έχει κάνει και να γυρίσει πλάτη στον αγώνα...! tafos
Αλλά μου απαντά στην δεύτερη φώτο...τσαλίμια τρελά βλέπω!


Κατα τ'άλλα συμφωνώ με Ρούλα...
Δεν γίνεται να έχεις μια Πατούσα δίπλα σου και να μην γοητεύεσαι από την εμορφιά της..Αθώα πάντα!
Το ωραίο είναι ωραίο και θαυμάζεται !


marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 03, 2012 12:57 am

marina289 έγραψε:Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261
Να μας μάθει η Πατούσα πώς καταφέρνει και αποσπά την προσοχή ενός άντρα απο το ποδόσφαιρο και τον έχει κάνει και να γυρίσει πλάτη στον αγώνα...! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 56971
Αλλά μου απαντά στην δεύτερη φώτο...τσαλίμια τρελά βλέπω!


Κατα τ'άλλα συμφωνώ με Ρούλα...
Δεν γίνεται να έχεις μια Πατούσα δίπλα σου και να μην γοητεύεσαι από την εμορφιά της..Αθώα πάντα!
Το ωραίο είναι ωραίο και θαυμάζεται !

Ναι, του έκανε τσαλίμια, είναι αλήθεια!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 386669Αλλά είναι γάτα, είναι στο dna της να παίρνει ό,τι θέλει!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 742497 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817



Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 359487 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 952616 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 193169
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Τετ Οκτ 10, 2012 9:40 pm

Τετάρτη, 10 Οκτωβρίου meleti
Σήμερα είναι τα γενέθλια του φίλου μου του Τεζόρο.
Από χτες σκεφτόμουν τι δώρο να του κάνω αλλά δεν έβρισκα κάτι καλό.

idea Στην αρχή είπα να του «δροσισω» με τον δικό μου οικολογικό τρόπο την θέση του στον καναπέ.
Αλλά... έπιασαν οι δροσιές και μάλλον δεν θα το εκτιμήσει...! tongueout
idea Μετά σκέφτηκα να του προσφέρω μια μέρα ανάπαυσης από το σκληρό καθημερινό επαγγελματικό του καθήκον, να κάθεται στην αγκαλιά της μαμάς όταν σερφάρει στο Ίντερνετ και να πάρω εγώ την θέση του για να ξεκουραστεί κι αυτός λιγάκι.
Αλλά... θα θέλει άραγε? Είναι workaholic αυτός...! tongueout
idea Μου πέρασε η ιδέα να τον απαλλάξω από τις βαριές και κάπως ανθυγιεινές κροκέτες που πρέπει να τρώει καθημερινά. Αν τις φάω εγώ στην θέση του θα του κάνει καλό μια αποτοξίνωση
Αλλά... μάλλον η μαμά θα έχει διαφορετική γνώμη...! tongueout
Ουφ! Και ύστερα λένε ότι τα καλύτερα δώρα δε είναι αυτά που αγοράζεις αλλά αυτά που είτε φτιάχνεις με τα χέρια σου είτε είναι προσφορές για να καλυτερέψεις την ζωή του άλλου...
Μπα... δύσκολο το βλέπω!
Για να ψάξω λίγο και στον Γκουγκλη!
tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Χμ... Αυτό μ αρέσει για δώρο!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 AAAADMmpvZYAAAAAADs9VQ
Θα του ταιριάζει άραγε?
Πρέπει να συμβουλευτώ την θεία Ραλου που ξέρει από αυτά, για να κάνει τις απαραίτητες μετατροπές.
Θα του το χαρίσουμε μαζί και έτσι μ ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!
Τελικά, θα είναι και χειροποίητο το δωράκι του blinking
Aααααα! Μην ξεχασω να του δωσω και ενα αρωμα παραγωγης μου το περιφημο Tsichamel by Gizmo!
Πολυ θα το εκτιμησει! oksmily3

Χρόνια πολλά στο φιλαράκι Τεζόρο!
Να τον χαιρόμαστε όλοι όσοι τον αγαπάμε!
hapbirthday hapbirthday hapbirthday
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Οκτ 10, 2012 11:48 pm

ralou έγραψε:Τετάρτη, 10 Οκτωβρίου Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 990179
Σήμερα είναι τα γενέθλια του φίλου μου του Τεζόρο.
Από χτες σκεφτόμουν τι δώρο να του κάνω αλλά δεν έβρισκα κάτι καλό.

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 265862 Στην αρχή είπα να του «δροσισω» με τον δικό μου οικολογικό τρόπο την θέση του στον καναπέ.
Αλλά... έπιασαν οι δροσιές και μάλλον δεν θα το εκτιμήσει...! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 265862 Μετά σκέφτηκα να του προσφέρω μια μέρα ανάπαυσης από το σκληρό καθημερινό επαγγελματικό του καθήκον, να κάθεται στην αγκαλιά της μαμάς όταν σερφάρει στο Ίντερνετ και να πάρω εγώ την θέση του για να ξεκουραστεί κι αυτός λιγάκι.
Αλλά... θα θέλει άραγε? Είναι workaholic αυτός...! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 265862 Μου πέρασε η ιδέα να τον απαλλάξω από τις βαριές και κάπως ανθυγιεινές κροκέτες που πρέπει να τρώει καθημερινά. Αν τις φάω εγώ στην θέση του θα του κάνει καλό μια αποτοξίνωση
Αλλά... μάλλον η μαμά θα έχει διαφορετική γνώμη...! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 43833
Ουφ! Και ύστερα λένε ότι τα καλύτερα δώρα δε είναι αυτά που αγοράζεις αλλά αυτά που είτε φτιάχνεις με τα χέρια σου είτε είναι προσφορές για να καλυτερέψεις την ζωή του άλλου...
Μπα... δύσκολο το βλέπω!
Για να ψάξω λίγο και στον Γκουγκλη!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 876780 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 876780 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 876780

Χμ... Αυτό μ αρέσει για δώρο!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 AAAADMmpvZYAAAAAADs9VQ
Θα του ταιριάζει άραγε?
Πρέπει να συμβουλευτώ την θεία Ραλου που ξέρει από αυτά, για να κάνει τις απαραίτητες μετατροπές.
Θα του το χαρίσουμε μαζί και έτσι μ ένα σμπάρο δυο τρυγόνια!
Τελικά, θα είναι και χειροποίητο το δωράκι του Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 517937
Aααααα! Μην ξεχασω να του δωσω και ενα αρωμα παραγωγης μου το περιφημο Tsichamel by Gizmo!
Πολυ θα το εκτιμησει! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 742497

Χρόνια πολλά στο φιλαράκι Τεζόρο!
Να τον χαιρόμαστε όλοι όσοι τον αγαπάμε!
Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 737423 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 737423 Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 737423

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261Η ματιά του Gizmo στα καθημερινά δρώμενα είναι πάντα αναγκαία και σαφώς ευχάριστα διαφορετική!! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 986261Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 501866Ρουλίτσα μας, ευχαριστούμε πολύ για το μπανιστηράκι στο ημερολόγιο του παιδιού και ευχαριστούμε πολύ πολύ για το δωράκι του Tesorix! Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 703869Κι εσένα ευχαριστούμε και τον Gizmo, δηλαδή!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 270712Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 702886

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Tesoro10

Είναι υπέροχο και το βολεύτηκε, όπως βλέπεις, αμέσως!Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 697817Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 24219Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 Empty Απ: Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο

Δημοσίευση από ralou Πεμ Οκτ 11, 2012 12:03 am

Laughing Laughing Laughing filaki filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Αποσπασματα απο το προσωπικο ημερολογιο του Γκισμο - Σελίδα 5 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης