gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

χανονται...κολαρα!!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

χανονται...κολαρα!!! Empty χανονται...κολαρα!!!

Δημοσίευση από victorgatos Τετ Ιαν 30, 2013 10:31 pm

γεια παιδια. ειχα βαλει στο αδεσποτακι μου ενα κολαρο ολοκαινουριο και μεσα σε 2 μερες το εχασε. εγω νομιζω οτι καποιος του το εκλεψε. ηταν ενα κολαρο με τρυπες το οποιο του ηταν λιγο φαρδυ. τελικα μεχρι να του παρω αλλο εμεινε με το παλιο. εκεινο που ειναι και χαλια γιατι δεν το εχασε ????οποτε καποιος το εκλεψε. δεν ξερω βρε παιδι μου... Suspect τοσο φτωχεια??? και το λουρι γατας???τελως παντων...στο θεμα μας. πιου ιδους λουρια ειναι τα καλυτερα κατα την γνωμη σας? που ουτε να τα χανει ουτε να τα κλεβουν! περιμενω την απαντηση σας.
victorgatos
victorgatos
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Ισπανια
Αριθμός γατουνίων : Το μικρο ζουζουνακι μου τον Βικτωρα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Μμμ... Καλοκαιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες τις αδεσποτες{ ομως προτιμω τις ασπρομαυρες!!!}
Motto : ο κοσμος ειναι επικινδυνος οχι εξαιτιας αυτων που κανουν το κακο, αλλα εξαιτιας αυτων που βλεπουν και δεν κανουν τιποτα. Albert Einstein
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/01/2013
Mood : χανονται...κολαρα!!! M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χανονται...κολαρα!!! Empty Απ: χανονται...κολαρα!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Ιαν 31, 2013 12:19 am

μην το λες. μπορεί κάπου να μπλέχτηκε και να το έχασε. αν μάλιστα ήταν ασφαλείας, τότε κάπου μαγκώθηκε και καλώς το έχασε. εδώ του τζέρυ το κολάρο έχει χαθεί μέσα στο σπίτι και έχω γυρίσει το σπίτι ανάποδα και ακόμα να το βρω...

τα καλύτερα λουράκια είναι αυτά που ανοίγουν εύκολα σε περίπτωση που πιαστεί καπου ο γάτος, πχ. σε κάποιο κλαδί. τοτε ανοίγουν και έτσι η γάτα δεν πνίγεται.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : χανονται...κολαρα!!! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χανονται...κολαρα!!! Empty Απ: χανονται...κολαρα!!!

Δημοσίευση από victorgatos Παρ Φεβ 01, 2013 4:19 pm

Πούπσυ έγραψε:μην το λες. μπορεί κάπου να μπλέχτηκε και να το έχασε. αν μάλιστα ήταν ασφαλείας, τότε κάπου μαγκώθηκε και καλώς το έχασε. εδώ του τζέρυ το κολάρο έχει χαθεί μέσα στο σπίτι και έχω γυρίσει το σπίτι ανάποδα και ακόμα να το βρω...

τα καλύτερα λουράκια είναι αυτά που ανοίγουν εύκολα σε περίπτωση που πιαστεί καπου ο γάτος, πχ. σε κάποιο κλαδί. τοτε ανοίγουν και έτσι η γάτα δεν πνίγεται.
ok oksmily3
victorgatos
victorgatos
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Ισπανια
Αριθμός γατουνίων : Το μικρο ζουζουνακι μου τον Βικτωρα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Μμμ... Καλοκαιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες τις αδεσποτες{ ομως προτιμω τις ασπρομαυρες!!!}
Motto : ο κοσμος ειναι επικινδυνος οχι εξαιτιας αυτων που κανουν το κακο, αλλα εξαιτιας αυτων που βλεπουν και δεν κανουν τιποτα. Albert Einstein
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/01/2013
Mood : χανονται...κολαρα!!! M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χανονται...κολαρα!!! Empty Απ: χανονται...κολαρα!!!

Δημοσίευση από ΜαύροςΓάτος Παρ Φεβ 01, 2013 8:07 pm

Κανεις δεν κλεβει κολαρα γατιων! Προσεχε να τους φορας αποκλειστικα και μονο λουρακι με κουμπωμα ασφαλειας και οχι τα απλα,κορδελες ή οτιδηποτε αλλο.Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα πνιγμου.
ΜαύροςΓάτος
ΜαύροςΓάτος
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : δύο πανθηράκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όσες ζουν στους αφιλόξενους δρόμους
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2012
Mood : χανονται...κολαρα!!! M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

χανονται...κολαρα!!! Empty Απ: χανονται...κολαρα!!!

Δημοσίευση από victorgatos Σαβ Φεβ 02, 2013 11:08 am

Μαύρος Γάτος έγραψε:Κανεις δεν κλεβει κολαρα γατιων! Προσεχε να τους φορας αποκλειστικα και μονο λουρακι με κουμπωμα ασφαλειας και οχι τα απλα,κορδελες ή οτιδηποτε αλλο.Υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα πνιγμου.
ok, αλλα υπαρχουν πολλοι στη γειτονεια οι οποιοι εχουν και αυτοι αδεσποτα και δεν με συμπαθουν τοσο. για αυτο μου εχουν μπει υποψιες, αλλιως οντως ειναι λιγο αδυνατον!!!
victorgatos
victorgatos
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Τόπος : Ισπανια
Αριθμός γατουνίων : Το μικρο ζουζουνακι μου τον Βικτωρα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Μμμ... Καλοκαιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες τις αδεσποτες{ ομως προτιμω τις ασπρομαυρες!!!}
Motto : ο κοσμος ειναι επικινδυνος οχι εξαιτιας αυτων που κανουν το κακο, αλλα εξαιτιας αυτων που βλεπουν και δεν κανουν τιποτα. Albert Einstein
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/01/2013
Mood : χανονται...κολαρα!!! M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης