gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:19 am

ευχαριστω ποντι(κο)φικοτατη μου! επιστρεφω στο καθηκον... run Η αναζητηση για αξιους ιποοτες για την επανδρωση του τιμημενου ghost division θα αρχισει αποψε....πληρης αναφορα εντος ημερων! οβερ! prosoxi
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:22 am

Mα που θα φτασει πια αυτο το θέμα?
Τωρα να! Πρεπει να οργανωσω και το Γκοστ Ντιβιζιον... pale
Αχ... πρεπει να βρεθει επeιγοντως γραμματεας για το Κλαμπ γιατι δεν με βλέπω καλα
tongueout


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Πεμ Φεβ 09, 2012 12:29 am, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Φεβ 09, 2012 12:26 am

Ρούλα, πραγματικά ρισπέκτ!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 387145 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Φεβ 09, 2012 12:29 am

το γκοστ ντιβιζιον κατα την ταπεινη μου αποψη πρεπει να ειναι μικρο κ ευελικτο...χρειαζονται λιγοι υπερταλαντουχοι ιπποτες υπο τις διαταγες της μπαριλλας η οποια φυσικα θα ειναι 24 ωρες το 24ωρο στο ποδι για την Ποντι(κο)φικα ηλεκτρα κ υπο τις δικες της διαταγες!οσο λιγοτερη οργανωση,τοσο καλυτερα,δεν πρεπει να αφηνουν ιχνη... blinking
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από loulou Πεμ Φεβ 09, 2012 1:01 am

Αγαπητές μου κυρίες γαταμυθούδες,

Αρχίζετε και γίνεστε εξαιρετκά επικίνδυνες. Ποιός θα μας αποζημιώσει για την απόλυση από τη δουλειά μας εξαιτίας της ανάγνωσης επί ωρών των όσων εσείς αφηγείστε? tiletheatis

Και ταλαιπωρείται και η Κουφοντίνα μου που χωρίς εμένα δεν πάει για ύπνο! nio

Αφήστε που μπορεί να πάθουμε και καμμιά κήλη απ' τα πολλά γέλια και να το πληρώσουμε με την υγεία μας!!! veryfunny Και μας κόβουν και το ΙΚΑ σιγά σιγά!

Όμως σας παρακαλώ, μέσα στο γκρίζο των ημερών, συνεχίστε με περισσότερη ίντριγκα και σασπένς. Χαβ ε γκουντ ναιτ ολ. oksmily3
loulou
loulou
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 2++
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιράκι-μπανάκι-
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Δεν ξέρω ποιά να διαλέξω... όλες ίσως;
Motto : Το μέλλον ανήκει σε κείνους που ξέρουν να περιμένουν...
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Πεμ Φεβ 09, 2012 1:09 am

Και η ασχετη ερωτηση... Το ταμειο ανεργιας απο ποτε μειωθηκε??? Απο 460 πηγε 350???? Χριστε μου!!!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431


Κιπ απ δε γκουντ γουορκ δοου!!!
Η γουονα μπι ιπποτης
Μονα
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 9:17 am

alex..niaou έγραψε:το γκοστ ντιβιζιον κατα την ταπεινη μου αποψη πρεπει να ειναι μικρο κ ευελικτο...χρειαζονται λιγοι υπερταλαντουχοι ιπποτες υπο τις διαταγες της μπαριλλας η οποια φυσικα θα ειναι 24 ωρες το 24ωρο στο ποδι για την Ποντι(κο)φικα ηλεκτρα κ υπο τις δικες της διαταγες!οσο λιγοτερη οργανωση,τοσο καλυτερα,δεν πρεπει να αφηνουν ιχνη... blinking
Iπποτη Μπαριλα
Η Αρχηγος κοιμαται ακομα αλλα με εξουσιοδοτησε να μιλω αντ'αυτης μέχρι να ξυπνησει
Περιμένουμε τις προτάσεις σου για γατους/γατες προθυμους να μοιραστουν τους σκοπους μας διατηρωντας λοου προφαιλ και εργαζομενοι νυκτωρ.
Σου υπενθυμιζω ότι στα βασικα προσοντα εκτος της ευφυιας συμπεριλαμβάνεται και η μεγαλη ομορφια για να μπορουν να παρεισφρεουν σε μέρη που οι συνηθισμένες γατες αδυνατουν.
Κιπ απ δε γκουντ γουορκ
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια




loulou έγραψε:Αγαπητές μου κυρίες γαταμυθούδες,

Αρχίζετε και γίνεστε εξαιρετκά επικίνδυνες. Ποιός θα μας αποζημιώσει για την απόλυση από τη δουλειά μας εξαιτίας της ανάγνωσης επί ωρών των όσων εσείς αφηγείστε? tiletheatis

Και ταλαιπωρείται και η Κουφοντίνα μου που χωρίς εμένα δεν πάει για ύπνο! nio

Αφήστε που μπορεί να πάθουμε και καμμιά κήλη απ' τα πολλά γέλια και να το πληρώσουμε με την υγεία μας!!! veryfunny Και μας κόβουν και το ΙΚΑ σιγά σιγά!

Όμως σας παρακαλώ, μέσα στο γκρίζο των ημερών, συνεχίστε με περισσότερη ίντριγκα και σασπένς. Χαβ ε γκουντ ναιτ ολ. oksmily3
Αγαπητη μαμα Κουφοντίνας
Προσοχη! Προσοχη στην δουλεια σου!
Η δουλεια ειναι πολυ σημαντικη, η διασκέδαση πολυτελεια
Και ΔΕΝ θέλουμε νέα μέλη στο "Κλαμπ αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομένων και νυν Νεοπτωχων" έτσι δεν ειναι?
Αλλωστε σε λιγο δεν θα ειναι καθόλου γκλάμορους να ειναι κανεις σε αυτο το Κλαμπ εφ' όσον θα βρισκεται όλη η χωρα σ αυτο... tongueout
Νεαρη Κουφοντινα,
βλέπω με χαρα ότι και συ την κάνεις ότι θέλεις την μανα σου.
Για κάνε καμια αίτηση στο "Κλαμπ Ανεξαρτητων Γλωσσοκοπάνων" Το νέο αίμα ειναι καλοδεχουμενο!
Αλλά μην ξεχασεις να δωσεις και δειγμα γραφης για να τεκμηριωσεις την ιδιοτητα της "Γλωσσοκοπάνας"
Μην ξεχνας! Δεν μπορουνε να μιλάνε πάντα οι άλλοι για μας. Πρεπει να παρουμε την κατσταση στα χέρια μας!
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια

Ευτυχως κοιμάται η Αρχηγός και εχω και εγω την ευκαιρία να προβληθω λιγάκι!!! oksmily3


marea έγραψε:Και η ασχετη ερωτηση... Το ταμειο ανεργιας απο ποτε μειωθηκε??? Απο 460 πηγε 350???? Χριστε μου!!!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431


Κιπ απ δε γκουντ γουορκ δοου!!!
Η γουονα μπι ιπποτης
Μονα
Δυστυχως έτσι ειναι Μαρια... Το άκουσα χτες αργα, νομιζω ειναι σιγουρο τωρα.
Εμεις οι ανεργοι αισθανομαστε υπερηφανοι που θα αποδειξουμε τον Πατριωτισμό μας αποδεχομενοι αυτη την θυσία.
(δηλαδη... οι άλλοι άνεργοι , διοτι το δικο μου επίδομα έχει τελειωσει εδω και μερικους μηνες.
Αρα θεωρω τον εαυτο μου αδικημένο.
Πως θα αποδειξω τωρα ΕΓΩ τον πατριωτισμο μου ε?)

Μονα, γιου λιτλ μαους!
Γιου καν΄τ μπι Ιπποτης γιετ.
Αλλά μολις οργανωσουμε το παραρτημα για εφηβους και νέους θα σε έχουμε υπ όψιν μας.
Υπευθυνος επικοινωνίας για το θέμα αυτο ειναι ο Γκισμο, Ο Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων.
Εσυ κατουρας τους καναπέδες?
Οχι??!!
Αρχισε πουλάκι μου να τους κατουρας γιατι με τον Γκισμο υπευθυνο αυτου του τμηματος, φοβάμαι ότι αυτο θα αποτελει προϋπόθεση και μονο για ν παρει την αίτηση σου και να της ριξει μια ματια!
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 9:42 am

Eγώ: Έχουν περάσει 12 ώρες. Μήπως βγεις επιτέλους από τη γωνία πίσω από τη χ@στρα?
Εκείνος: Γιατί? Ενοχλώ κανέναν?
Εγώ: Πρέπει να συντάξεις το αίτημά σου για το κλαμπ.
Εκείνος: Νυστάζω. Θα το ετοιμάσω μόλις ξεκουραστώ.
Εγώ: Ας ερχόσουν το βράδι να κοιμηθείς στο κρεβάτι, να ήσουν ξεκούραστος σήμερα.
Εκείνος: Σου έχω πει να μην τρως φαγητά με σκόρδο.
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 9:45 am

marea έγραψε:Και η ασχετη ερωτηση... Το ταμειο ανεργιας απο ποτε μειωθηκε??? Απο 460 πηγε 350???? Χριστε μου!!!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431

Kαι με τις μειώσεις στους μισθούς, που σχετίζονται με τα επιδόματα ανεργίας, θα μειωθεί κι άλλο... angry2
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 9:52 am

ralou έγραψε:
Αγαπητη μαμα Κουφοντίνας
Προσοχη! Προσοχη στην δουλεια σου!
Η δουλεια ειναι πολυ σημαντικη, η διασκέδαση πολυτελεια
Και ΔΕΝ θέλουμε νέα μέλη στο "Κλαμπ αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομένων και νυν Νεοπτωχων" έτσι δεν ειναι?
Αλλωστε σε λιγο δεν θα ειναι καθόλου γκλάμορους να ειναι κανεις σε αυτο το Κλαμπ εφ' όσον θα βρισκεται όλη η χωρα σ αυτο... tongueout

Θέλουμε δεν θέλουμε, αργά ή γρήγορα θα μπούμε όλοι στο Κλαμπ... Και ίσως τότε ξυπνήσουμε και ως πολίτες αυτής της χώρας, γιατί μέχρι τώρα κοιμόμαστε πιο βαθειά κι από τους "αρχηγούς" μας, που να τους πέσουν τα μουστάκια, τα μαλλιά, τα γένια και να μην πω και τι άλλο.. tafos



Έχει επεξεργασθεί από τον/την funambolo στις Πεμ Φεβ 09, 2012 9:55 am, 1 φορά
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 9:53 am

Υπάρχει πιθανότητα ΜΙΑ φορά να κάνω σωστά το σύστημα με τις απαντήσεις?
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Φεβ 09, 2012 10:04 am

Για φαντάσου! Ο Gizmo να ειναι υπεύθυνος για κάτι άλλο πέρα από το κατούρημα εκτός αμμολεκανης! happy2 geek
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:04 am

Οταν θελεις να απανησεις σε ενα σχολιο πατας το κουμπάκι QUOTE και απαντας κατω απ το τελευταιο [/quote]
Aν θέλεις να απντησεις σε πολλα σχολια πατας σε ολα οσα θελεις το κουμπί Multi quote
και μετα στο post reply στο τελος της σελίδας.
Μετα απαντας σε κάθε σχόλιο κάτω απο το κάθε [/quote] που βλέπεις
Ολα τα σχόλια αρχίζουν με [κουοουτ] και το ονομα του σχολιαστη και τελειωνουν με [/κουοουτ]

Κανουμε και μαθηματα χρησης του Φορουμ.
Το πρωτο ειναι δωρεαν
Αν θελεις περισσοτερα στείλε μηνυμα και θα σου στείλω λογαριασμο τραπεζας για να καταθεσεις τα διδακτρα Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Πεμ Φεβ 09, 2012 10:11 am, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:05 am

funambolo έγραψε:Eγώ: Έχουν περάσει 12 ώρες. Μήπως βγεις επιτέλους από τη γωνία πίσω από τη χ@στρα?
Εκείνος: Γιατί? Ενοχλώ κανέναν?
Εγώ: Πρέπει να συντάξεις το αίτημά σου για το κλαμπ.
Εκείνος: Νυστάζω. Θα το ετοιμάσω μόλις ξεκουραστώ.
Εγώ: Ας ερχόσουν το βράδι να κοιμηθείς στο κρεβάτι, να ήσουν ξεκούραστος σήμερα.
Εκείνος: Σου έχω πει να μην τρως φαγητά με σκόρδο.

Αααχ! My type of Guy!
Ωραιος, και κάπως ματσο/τζορας!!!
love love love
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:08 am

SuperCatz έγραψε:Για φαντάσου! Ο Gizmo να ειναι υπεύθυνος για κάτι άλλο πέρα από το κατούρημα εκτός αμμολεκανης! happy2 geek
Τι παει να πει αυτο κυρια Βικυ?? Madd
Ο Γκισμο ειναι γατος με προσωπικοτητα, μην κοιτας που ειναι κάπως αποστασιοποιημένος ακομα.
Ειμαι σιγουρη πως στο μέλλον θα αναπτυξη εξαιρετικη δράση, το περιεχόμενο της οποιας θα σε καταπληξει!
Αλλά βεβαια πάντα θα παραμεινει Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων.
Αλιμονο!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Πεμ Φεβ 09, 2012 10:19 am

επειδή γράφω μόνο με το ΄ενα χέρι, το άλλο είναι αναγκαστικά το κρεββάτι της σκατούλας γουργουρήθρας, grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:24 am

doremi έγραψε:επειδή γράφω μόνο με το ΄ενα χέρι, το άλλο είναι αναγκαστικά το κρεββάτι της σκατούλας γουργουρήθρας, grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
Ρε συ Μαρια!
Ριξε κι απο μας ενα ζουληγματακι εκει στο μουτζουρωμένο μυτακι της σκατούλας γουργουρήθρας, που την ζαχαρωνουμε απο μακρια και στον υπνο μας!
Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Πεμ Φεβ 09, 2012 10:28 am

ralou έγραψε:
doremi έγραψε:επειδή γράφω μόνο με το ΄ενα χέρι, το άλλο είναι αναγκαστικά το κρεββάτι της σκατούλας γουργουρήθρας, grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship
Ρε συ Μαρια!
Ριξε κι απο μας ενα ζουληγματακι εκει στο μουτζουρωμένο μυτακι της σκατούλας γουργουρήθρας, που την ζαχαρωνουμε απο μακρια και στον υπνο μας!
Smile

filaki filaki
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:28 am

funambolo έγραψε:
ralou έγραψε:
Αγαπητη μαμα Κουφοντίνας
Προσοχη! Προσοχη στην δουλεια σου!
Η δουλεια ειναι πολυ σημαντικη, η διασκέδαση πολυτελεια
Και ΔΕΝ θέλουμε νέα μέλη στο "Κλαμπ αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομένων και νυν Νεοπτωχων" έτσι δεν ειναι?
Αλλωστε σε λιγο δεν θα ειναι καθόλου γκλάμορους να ειναι κανεις σε αυτο το Κλαμπ εφ' όσον θα βρισκεται όλη η χωρα σ αυτο... tongueout

Θέλουμε δεν θέλουμε, αργά ή γρήγορα θα μπούμε όλοι στο Κλαμπ... Και ίσως τότε ξυπνήσουμε και ως πολίτες αυτής της χώρας, γιατί μέχρι τώρα κοιμόμαστε πιο βαθειά κι από τους "αρχηγούς" μας, που να τους πέσουν τα μουστάκια, τα μαλλιά, τα γένια και να μην πω και τι άλλο.. tafos

Και έτσι (εκτος των άλλων) θα απολαυσουμε και άλλες εξαιρετικές φωτογραφίες Τεχνης! blinking
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 10:31 am

ralou έγραψε:Οταν θελεις να απανησεις σε ενα σχολιο πατας το κουμπάκι QUOTE και απαντας κατω απ το τελευταιο
Aν θέλεις να απντησεις σε πολλα σχολια πατας σε ολα οσα θελεις το κουμπί Multi quote
και μετα στο post reply στο τελος της σελίδας.
Μετα απαντας σε κάθε σχόλιο κάτω απο το κάθε [/quote] που βλέπεις
Ολα τα σχόλια αρχίζουν με [κουοουτ] και το ονομα του σχολιαστη και τελειωνουν με [/κουοουτ]

Κανουμε και μαθηματα χρησης του Φορουμ.
Το πρωτο ειναι δωρεαν
Αν θελεις περισσοτερα στείλε μηνυμα και θα σου στείλω λογαριασμο τραπεζας για να καταθεσεις τα διδακτρα Laughing
[/quote]

Mε αυτές τις προϋποθέσεις ξεκινώ, μετά στην πορεία αναπτύσσω μια εσωτερική φιλοδοξία να βάλω χρώματα, να κάνω μπολντ, να απαντήσω ξεχωριστά ατάκα-ατάκα στα μούλτι κουότς κλπ, και καταλήγω σε ελαφρύ παραλήρημα, με εμφανείς ασυναρτησίες, κάτι σαν λόγο πολιτικού δηλαδή Sad
Αλλά επειδή η επανάληψη είναι η μήτηρ της μαθήσεως, θα επιμείνω μέχρι να αναρτήσω κείμενο πλήρους ασυναρτησίας για να δικαιώσω το έθνος! geek
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Φεβ 09, 2012 10:33 am

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:
ralou έγραψε:
Αγαπητη μαμα Κουφοντίνας
Προσοχη! Προσοχη στην δουλεια σου!
Η δουλεια ειναι πολυ σημαντικη, η διασκέδαση πολυτελεια
Και ΔΕΝ θέλουμε νέα μέλη στο "Κλαμπ αναξιοπαθουντων πρωην Εργαζομένων και νυν Νεοπτωχων" έτσι δεν ειναι?
Αλλωστε σε λιγο δεν θα ειναι καθόλου γκλάμορους να ειναι κανεις σε αυτο το Κλαμπ εφ' όσον θα βρισκεται όλη η χωρα σ αυτο... tongueout

Θέλουμε δεν θέλουμε, αργά ή γρήγορα θα μπούμε όλοι στο Κλαμπ... Και ίσως τότε ξυπνήσουμε και ως πολίτες αυτής της χώρας, γιατί μέχρι τώρα κοιμόμαστε πιο βαθειά κι από τους "αρχηγούς" μας, που να τους πέσουν τα μουστάκια, τα μαλλιά, τα γένια και να μην πω και τι άλλο.. tafos

Και έτσι (εκτος των άλλων) θα απολαυσουμε και άλλες εξαιρετικές φωτογραφίες Τεχνης! blinking
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Καλλιτεχνικής, συναισθηματικής και μουσειακής αξίας!!! oksmily3
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 10:37 am

funambolo έγραψε:
ralou έγραψε:Οταν θελεις να απανησεις σε ενα σχολιο πατας το κουμπάκι QUOTE και απαντας κατω απ το τελευταιο
Aν θέλεις να απντησεις σε πολλα σχολια πατας σε ολα οσα θελεις το κουμπί Multi quote
και μετα στο post reply στο τελος της σελίδας.
Μετα απαντας σε κάθε σχόλιο κάτω απο το κάθε [/κουοουτ] που βλέπεις
Ολα τα σχόλια αρχίζουν με [κουοουτ] και το ονομα του σχολιαστη και τελειωνουν με [/κουοουτ]

Κανουμε και μαθηματα χρησης του Φορουμ.
Το πρωτο ειναι δωρεαν
Αν θελεις περισσοτερα στείλε μηνυμα και θα σου στείλω λογαριασμο τραπεζας για να καταθεσεις τα διδακτρα Laughing

Mε αυτές τις προϋποθέσεις ξεκινώ, μετά στην πορεία αναπτύσσω μια εσωτερική φιλοδοξία να βάλω χρώματα, να κάνω μπολντ, να απαντήσω ξεχωριστά ατάκα-ατάκα στα μούλτι κουότς κλπ, και καταλήγω σε ελαφρύ παραλήρημα, με εμφανείς ασυναρτησίες, κάτι σαν λόγο πολιτικού δηλαδή Sad
Αλλά επειδή η επανάληψη είναι η μήτηρ της μαθήσεως, θα επιμείνω μέχρι να αναρτήσω κείμενο πλήρους ασυναρτησίας για να δικαιώσω το έθνος! geek [/quote]

........................................................................................
Κοιτα τι λαθος εκανες σ αυτο το σχόλιο:
Εβαλες το χρωμα να αρχίζει ΠΡΙΝ το [κουοουτ="ραλου"] γι αυτο στο χάλασε.
Χρωμα, μεγεθος χαρακτηρων και αλλες μορφοποιησεις κειμένου να τις βάζεις μονο π΄νω στο κειμενο και να μην περιλαμβάνουν εντολες του φορουμ όπως το κουοουτ
(το παραπανω θεωρειται επεξηγηση του πρωτου Δωρεαν μαθηματος και ΔΕΝ θα τιμολογηθει Laughing )
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Φεβ 09, 2012 11:01 am

Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι θα με καταπληξει, έχω εμπιστοσύνη στο παιδάκι μου! Laughing
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Φεβ 09, 2012 12:15 pm

Τι έχει γίνει εδώ??? Shocked Shocked Κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου και η Ηλέκτρα ήδη ανέρτησε το καταστατικό και δέχεται και αιτήσεις για νέα μέλη?? Shocked Shocked

Ηλέκτρααααααααααααααα Madd Madd Madd




Πάντως Ρούλα είσαι απίθανη... Μέσα στην μαυρίλα μου σήμερα, γέλασα πάρα πολύ!!! grinning4 grinning4 grinning4 kissss kissss
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από tsili Πεμ Φεβ 09, 2012 12:43 pm

Κορίτσια, κάτι έχει πάθει τις τελευταίες μέρες ο Τσίλι μου.

Δε φτάνει που μου έχει μείνει μισή μερίδα, περιφέρεται με ένα ύφος 15 καρδιναλίων και όλο και κοιτάζεται μπροστά στο καθρέφτη με ύφος τολπ μόντελ.

Πήγε και στη μικρή και της πέταξε ένα: Eσένα λένε όμορφη???? Χαχαχαχα, ας γελάσω κινέζικα..

Και όλο σε κάτι τηλέφωνα είναι και ψψψ και μιλάει χαμηλόφωνα.....

Η δε Ίρις όλο στα τηλέφωνα και αυτή και κάτι δε μου αρέσει σε αυτή την ιστορία
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 09, 2012 1:07 pm

natalouko έγραψε:Τι έχει γίνει εδώ??? Shocked Shocked Κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου και η Ηλέκτρα ήδη ανέρτησε το καταστατικό και δέχεται και αιτήσεις για νέα μέλη?? Shocked Shocked

Ηλέκτρααααααααααααααα Madd Madd Madd

Πάντως Ρούλα είσαι απίθανη... Μέσα στην μαυρίλα μου σήμερα, γέλασα πάρα πολύ!!! grinning4 grinning4 grinning4 kissss kissss
Xαχαχαχα!
Βρε Ναταλια... ακομα σε εκπλησσει αυτη η γατα?
Εδω κυβερνάει τον κοσμο... ενα μικροΚλαμπάκι στην Ελλάδα θα της ξέφευγε? blinking

tsili έγραψε:Κορίτσια, κάτι έχει πάθει τις τελευταίες μέρες ο Τσίλι μου.

Δε φτάνει που μου έχει μείνει μισή μερίδα, περιφέρεται με ένα ύφος 15 καρδιναλίων και όλο και κοιτάζεται μπροστά στο καθρέφτη με ύφος τολπ μόντελ.

Πήγε και στη μικρή και της πέταξε ένα: Eσένα λένε όμορφη???? Χαχαχαχα, ας γελάσω κινέζικα..

Και όλο σε κάτι τηλέφωνα είναι και ψψψ και μιλάει χαμηλόφωνα.....

Η δε Ίρις όλο στα τηλέφωνα και αυτή και κάτι δε μου αρέσει σε αυτή την ιστορία
Προσεξε Ειρηνη γιατι τον Τσιλι τον έχει βαλει στο μάτι η Ηλεκτρα. Ναι ναι! Η γνωστη Ταλιμπαν και Υπερτατη Ποντι(κο)φιξ...
Το Σουσακι κλαιει και οδύρεται...
Πες του καμια κουβέντα να ειναι προσεχτικος βρε φιλενάδα!
tongueout

Προσοχη επισης στην Ιριδα. Ειναι μικρη βεβαια αλλά το Γκοστ Ντιβιζιον ψαχνει για έξυπνα και εμφανίσημα μέλη, οποτε... tafos
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Φεβ 09, 2012 1:37 pm

ralou έγραψε:
natalouko έγραψε:Τι έχει γίνει εδώ??? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Κοιμάμαι τον ύπνο του δικαίου και η Ηλέκτρα ήδη ανέρτησε το καταστατικό και δέχεται και αιτήσεις για νέα μέλη?? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 71431

Ηλέκτρααααααααααααααα Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558

Πάντως Ρούλα είσαι απίθανη... Μέσα στην μαυρίλα μου σήμερα, γέλασα πάρα πολύ!!! Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 719932 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 702886 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 702886
Xαχαχαχα!
Βρε Ναταλια... ακομα σε εκπλησσει αυτη η γατα?
Εδω κυβερνάει τον κοσμο... ενα μικροΚλαμπάκι στην Ελλάδα θα της ξέφευγε? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 517937

Σωστό και αυτό... Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 56971 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 56971 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 56971


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuperCatz στις Πεμ Φεβ 09, 2012 11:32 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διόρθωση quote)
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Πεμ Φεβ 09, 2012 5:45 pm

ralou έγραψε:
Iπποτη Μπαριλα
Η Αρχηγος κοιμαται ακομα αλλα με εξουσιοδοτησε να μιλω αντ'αυτης μέχρι να ξυπνησει
Περιμένουμε τις προτάσεις σου για γατους/γατες προθυμους να μοιραστουν τους σκοπους μας διατηρωντας λοου προφαιλ και εργαζομενοι νυκτωρ.
Σου υπενθυμιζω ότι στα βασικα προσοντα εκτος της ευφυιας συμπεριλαμβάνεται και η μεγαλη ομορφια για να μπορουν να παρεισφρεουν σε μέρη που οι συνηθισμένες γατες αδυνατουν.
Κιπ απ δε γκουντ γουορκ
Φρεγια
Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια



Μολις τελειωσα την σαρωση ολων των θεματων του "γατοσυστηθειτε" για την ευρεση των υπερταλαντουχων εν δυναμει ιπποτων..οι περισσοτερες ειναι κοπελες κ μαλιστα μιρης ηλικιας διοτι ως γωνστον τα νιατα ειναι που αντεχουν κακουχιες αλλα κ που διαθετουν κ την πιο πολλη τσαχπινια για τετοιες υποθεσεις..κ γω αλλωστε μολις 1,5 ετους ειμαι!τις προτασεις φυσικα υποθετω οτι θα τις αναλαβει η διοικηση του Κλαμπ,εγω απλως θα παραθεσω μια λιστα ονοματων προς σκεψη με τα ταλεντα τους! εχουμε κ λεμε:

Ίρις=η μικρη αδελφη του Τσιλι, σαφως κ νομικα δεν μπορει να της ανατεθει ακομη αποστολη αλλα οπως επισημανες καπου κ συ Φρεγια εχει πολλα potentials..προτεινω να μπει στο boot camp για εξοντωτικη εκπαιδευση!

Πούπα=απο τα πιο καλα χαρτια μας... φαινετας genius,ειναι κουκλα κ τον εχει στρωσει μια χαρα τον ανθρωπο της αλλα κ την αδερφη της!

Κεντρα=η νεαρα εχει την τιμη να συγκατοικει κ να μαθαινει απο την ιδια της Ποντι(κο)φικα Ηλεκτρα...ασυζητητι στο boot camp κ αυτη!

Σουρλουλου=ως μια γνησια τριχρωμη,εχει αποδειξει πσο καλα μπορει να βασανιζει τον ανθρωπο της αλλα κ ποση εξυπναδα διαθετει! ιναι πιιστευω ετοιμη κ για αποστολη..

Μαγια(της νοζυ)=εχει μεγαλωσει με τη ζηνα,ολο κ κατι θα εχει μαθει..ας προσελθει για συνεντευξη κ αποφασιζετε εσεις! τα εξωτερικα προσοντα τα εχει στο επακρο παντως!

Πατουσα=φυσικοτατα! μαζι με τη σουρλη,ειναι απο τις ετοιμες πιστευω για αποστολη! θανασιμα ομορφη,εχει ολους τους ανθρωπους στο τσεπακι της!

Ναόμι=απο τις ζορικες της παρεας,ομορφη κ σκληρη!

αυτα προς το παρον! Α! η Εριεττα δεν θα ηταν καθολου κακη ιδεα για συνδεσμος με εξωτερικο! ξερει ολλανδικα,ελληνικα κ τωρα μαθαινει ιταλικα! εχει πολλες γνωριμιες,θα ειναι χρησιμη!


alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Φεβ 10, 2012 12:01 am

ralou έγραψε:
ΣΗΜΑ ΤΟΥ «ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΩΝ»
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Cl_sig10
Το σημα αποτελειται απο ασημένιο οβαλ υποβαθρο με επιχρυσες λεπτομέρειες.
Το κάτω μέρος υπάρχουν τα διακριτικα αρχικα Κ.Α.Γ.
Στο κέντρο, δεσποζει ενα κλωνάρι απο catnip που πλαισιωνεται σταρωτα απο γατοπαιχνιδα με φτερα επίσης χρυσα.
Συμβολιζουν το δικαιωμα στην καλοπεραση και τα παιχνιδια
Την συνθεση συμπληρωνουν αριστερα και δεξια δυο αναγλυφα χρυσα ποντικια
Συμβολιζουν την κρυφη νοσταλγία κάθε γατας που σεβεται τον εαυτο της για την εποχη που οι γατες ήταν γεναιοι κυνηγοι τρωκτικων και ελευθεροι να κατακτησουν τον κοσμο χωρίς παρεμβάσεις και δεσμέσεις με ανθρωπους
Τελος η επιφάνεια που μένει ελέυθερη απο τα συμβολα ειναι αναγλυφη και σφυριλατη και απεικονίζει τον περιπλοκο εγκέφαλο μιας γατας όσο απλοϊκη και αποστασιοποιημένη κι αν δειχνει.

ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ ΙΔΡΥΣΗΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ
«ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΩΝ»
Το Κλαμπ, ιδρύεται με σκοπό την εξόντωση των απανταχού ανθρώπων.
Μέλημα του είναι να κατατροπώνουμε τους γατογονιους με όποιο τρόπο μπορούμε για να μη μας πάρουν τον αέρα. Να τους σπάσουμε το ηθικό, να τους γρατζουνίσουμε, να τους δαγκώσουμε, να τους κλωτσήσουμε και να τους φτύσουμε!
Συμμαχουμε ενάντια στις καταπιεστικές συμπεριφορές τους, τις υπερβολικές γλύκες τους, τα ζουπήγματα, τις διαθέσεις για κλοπές γατιών χωρίς την θέληση τους, την υποχρεωτική διατροφή με «υγειηνές» τροφές μεγάλης ανοστιας, την υποχρεωτική χρήση αμμολεκάνης για τις ανάγκες μας, την επιβολη μη επιθυμητών γατοσυντροφων, την μεταφορά μας στον «γιατρο» για να εξαναγκασθούμε σε εξευτελισμούς όπως εμβόλια, ψηλαφισματα, έλεγχο των σωματικών μας κοιλοτήτων, αποπαρασιτωσεις και άλλα ακατονόμαστα.
Παλεύουμε για να έχουμε την ησυχία μας, τον έλεγχο του κορμιού και της γούνας μας, το δικαίωμα να επιλέγουμε εμείς σε πιο σπίτι θα μένουμε.

Κατόπιν προσεκτικής αναγνώσεως του καταστατικού, των στόχων και των συμμετεχόντων και νιώθωντας μεγάλη τιμή για την αναφορά στο πρόσωπό μου, θα ήθελα να υποβάλω στο σημείο αυτό (το οποίο πιθανότατα θα είναι λάθος όσον αφορά σε quotes, χρώματα και λοιπές παραμέτρους) το επίσημό αίτημά μου για ένταξη στο κλαμ, καθότι η ανωτέρω παράγραφος με εκφράζει απόλυτα ως γάτο και ως προσωπικότητα.

Το δικαίωμα μας σε τροφέςπου μας αρέσουν, όπως «βρωμικα» γαρνιρισμένα με διάφορα καλούδια και σος για να γλιστράνε. Όχι στις σκληρές άνοστες κροκέτες, όχι στις άγευστες κονσέρβες. Το δικαίωμα να πίνουμε νερό από την λεκάνη της τουαλέτας και από τα πιατάκια των γλαστρών και από το ωραίο γυάλινο ποτήρι με νερό, που αφήνουν την νύχτα στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι τους
Το δικαίωμα να καθόμαστε σε μαλακά μαξιλάρια, σε καναπέδες εφοδιασμένους με τα κατάλληλα υφάσματα για να ακονίζουμε τα νύχια μας, σε πολυθρόνες που συνήθως οι άνθρωποι διεκδικούν για τον εαυτό τους, σε χαλιά δίπλα σε τζάκια και σομπες υγραερίου μέχρι να έρθει η γούνα και να κορώσει απ την ζέστη. Το δικαίωμα να αραζουμε στο μοναδικό σημείο που πιάνει ήλιο τον χειμώνα ακόμα κι αν αυτό είναι το αγαπημένο μέρος του γατογονιου μας. Το δικαίωμα να πιάνουμε την καλύτερη θέση πάνω στο κρεβάτι και κάτω από τις κουβέρτες χωρίς να μας κάνουν παρατηρήσεις όταν χρειάζεται να διπλωθούν στα δύο για να ξαπλώσουν κι αυτοί ή να κάνουν ακροβατικά για να σηκωθούν χωρίς να μας ενοχλήσουν.
Το δικαίωμα να κατουραμε όπου θέλουμε, σε χαλιά, καναπέδες, κρεβάτια και όπου μας βολεύει γενικά και όχι σε ψυχρές βρωμερές αμμολεκάνες που δεν μυρίζουν φρεσκοπλυμένες με απορρυπαντικό με άρωμα λεβάντας.

Ομολογώ ότι επί αυτών των παραμέτρων του καταστατικού με διακατέχουν ορισμένες απορίες, καθότι μέχρι τώρα το αλάνθαστο ένστικτό μου δεν με έχει ωθήσει σε παρόμοιες βλέψεις ή ενέργειες, μια και είμαι απολύτως ευτυχής αν δεν χρειάζεται να έχω καμία επαφή με τα αντικείμενα του σπιτιού, εκτός αν πρόκειται για το ανατομικό μαξιλάρι της γκιόσας ή τις κρυψώνες μου. Αντιλαμβάνομαι όμως ότι για άλλες (φυσιολογικές) γάτες όλα τα παραπάνω είναι παράγοντες ευτυχίας, οπότε και συναινώ.


Το δικαίωμα να αρνιόμαστε τα χάδια και τα ζουλήγματα, τα γουτσου-γουτσου και τις αγκαλιές όταν δεν το ζητάμε εμείς από μόνοι μας. Το δικαίωμα να διαλέγουμε εμείς τον αγαπημένο μας άνθρωπο και να μην περιμένουν να τους αγαπάμε συλλήβδην όλους.

Στο σημείο αυτό του καταστατικού υποκλίνομαι (με την ελπίδα να μη δαγκώσω κατά λάθος την ουρά μου σκύβοντας), διότι με εκφράζει απόλυτα.


Το δικαίωμα να κάνουμε ζημιές και να ρίχνουμε τους σκουπιδοτενεκέδες και να ξεφτίζουμε το καλό πουλόβερ τους και να ξεσκίζουμε τις ωραίες πορτοκαλιές κουρτίνες τους και να ρίχνουμε στο πάτωμα το φαΐ τους που έχουν ετοιμάσει για να πάρουν στο γραφείο την άλλη μέρα και να παίζουμε μπάλα με τα εποχιακά ενδιαφέροντα διακοσμητικά τους και να κρύβουμε το ένα σκουλαρίκι τους σε εκείνο το γοητευτικό απαγορευμένο μέρος κάτω από το ψυγείο
Το δικαίωμα να έχουμε λόγο στο ποιον συγκάτοικο θα μας φέρουν στο σπίτι να μας κατσικωθει στο σβέρκο, χωρίς να νοιάζονται αν τον γουσταρουμε ή όχι.
Το δικαίωμα να μαδάμε το καλοκαίρι και να γεμίζουμε τρίχες όποιο σημείο του σπιτιού θέλουμε χωρίς υστερίες και χρήση του φοβερού τέρατος που λέγεται «ηλεκτρικη σκουπα», εχθρού προαιώνιου και μισητού. Το δικαίωμα να βγάζουμε τις τριχομπαλες μας από οποιαδήποτε σωματική οδό διαθέτουμε, πάνω στο ριχτάρι, το καλό χειροποίητο χαλί, μπροστά ακριβώς από την είσοδο ή στην διαδρομή προς την τουαλέτα του σπιτιού κατά προτίμηση τις μεταμεσονύχτιες ώρες έτσι ώστε να τις ανακαλύπτουν με τις γυμνές πατούσες τους όταν πάνε προς νερού τους μέσα στη νύχτα.
Τέλος παλεύουμε για το αναφαίρετο δικαίωμα μας να τα λέμε όλα αυτά και να διαμαρτυρόμαστε και να φωνάζουμε με όποιον τρόπο θέλουμε, δυναμικά και απαιτητικά και να είμαστε ανεξάρτητες και γλωσσοκοπάνες και αγενείς και καταφερτζουδες και γενικά να μετερχόμαστε κάθε μεθόδου για να πετύχουμε το σκοπό μας.

Σκοπός του Κλαμπ μας είναι να βοηθήσουμε τα μέλη μας να διεκδικήσουν τα δικαιώματα αυτά με κάθε μέσο, θεμιτό και αθέμιτο.
Να βοηθήσουμε και να συνδράμομε κάθε ταλαιπωρημένη γάτα ή γάτο, να βοηθήσομε στην κατατρόπωση και το σπάσιμο του ηθικού κάθε ενός από τους γατογονιους.
Να επιβάλουμε επιτέλους την θέση ότι οι γάτες είναι τα ΑΦΕΝΤΙΚΑ του κάθε σπιτιού, έτσι ώστε όλοι να τρέμουν στην παρουσία μας και να τους κόβονται τα ήπατα.

Μοτο του Κλαμπ μας
«Ο Σκοπός Αγιάζει Τα Μεσα»

Ιδρυτικά μέλη:
Ηλεκτρα: Υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ
Αρχηγός και Πληρεξούσιος, Μεγας Θεματοφύλακας των Ιέρων Σκοπών του Κλαμπ.
Φρεγια: Υπατη Γενική Επιθεωρήτρια
SpokesPerson, υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων
Τσιλι: Ανώτατος Πρίγκιπας της Υπέρτατης Ομορφιάς
Υπεύθυνος επικοινωνίας και αποστολής ενημερωτικού υλικού. Ειδικός Ταχυδρόμος και Εκτελεστής Αποστολέας.
Πιπης: Υπέρτατος Πρίγκιπας του Τάγματος των Πιστών Συζύγων
Υπεύθυνος κατευναστής και χρισμένος Μέγας Μαλαγάνας του Κλαμπ
Γκισμο: Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων
Υπεύθυνος προώθησης και γενίκευσης του ευγενούς αθλήματος του «Κατουρηματος εκτός αμμολεκάνης»

Νέα μέλη γίνονται δεκτά στο Κλαμπ κατόπιν της απόλυτου εγκρίσεως της Υπέρτατης Ποντι(κο)φικος Ηλέκτρας μετά από δοκιμασίες που αποφασίζει, επιβάλει και επιβλέπει η ίδια.
Τα ιδρυτικά μέλη συμφωνούν υποχρεωτικά μαζί της.
Τα νέα μέλη που γίνονται δεκτά δηλώνουν υποταγή στη Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα και δευτερευόντως και στα λοιπά Ιδρυτικά μέλη κατ αναλογία.
Τα νέα μέλη εισέρχονται στο «Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπανων» με τον χαμηλό βαθμό του Ιππότη και χαίρουν της προστασίας, διδαχής και βοήθειας όλων των μελών του Κλαμπ. Ένας για όλους και όλοι για έναν. Το Κλαμπ θα προστατεύσει τα μέλη του και θα τα βοηθήσει σε οποιαδήποτε δυσκολία μετερχόμενο κάθε νόμιμου ή παρανόμου μέσου, μέχρι την επίτευξη του σκοπού.
Σε καμία περίπτωση και κάτω από οποιεσδήποτε συνθήκες δεν γίνονται δεκτά άτομα από τις παρακάτω κατηγορίες:
Σκύλοι, καναρίνια, χελώνες η/και χελωνονιντζάκια, κότες, κατσίκες και αμνοί.
Επίσης δεν γίνονται επ' ουδενί δεκτοί δημοσιογράφοι, μέλη του κλήρου, συνδικαλιστές, και κυρίως Έλληνες πολίτικοι Σωτήρες της Ελλάδος οποιασδήποτε χρωματικής απόχρωσης.

Όλα τα μέλη του Κλαμπ ορκίζονται να διαφυλατουν τα Μεγάλα Μυστικά του σκοπού μας και να τα κρατουν μακριά από κάθε προσπάθεια διαρροής και αποκάλυψης τους.
Οι παραβάτες θα τιμωρούνται παραδειγματικά από την ίδια την Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα Ηλέκτρα.

Το καταστατικό δεν δέχεται τροποποιήσεις από κανένα μέλος του Κλαμπ. Μόνο η υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ Ηλέκτρα, μπορεί να προσθέσει, αφαιρέσει και μεταβάλει τις βασικές αρχές του.
Η Υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ μπορεί με Δημοκρατικές Διαδικασίες των οποίων τους κανόνες γνωρίζει μόνο η ίδια, να επιφέρει αλλαγές που ζητούν τα μέλη του Κλαμπ

Παράρτημα Ψιλων Γραμμάτων
Τα μέλη είναι υποχρεωμένα να δείχνουν σεβασμό στην Αρχηγό και Υπέρτατη Ποντι(κο)φικα
Τα μέλη φορούν υποχρεωτικά και με υπερηφάνεια τις στολές τους αναλόγως με την θέση τους στην ιεραρχία, με τις ποδίτσες τους, τα καπέλα τους που θα φέρουν υπερήφανα το σήμα του Κλαμπ και θα έχουν κρεμασμένα στη ζώνη τους τα σύμβολα του Κλαμπ (χρυσό γατοπαιχνιδο κρεμαστό και χρυσό ποντικάκι με κουδούνι) αναλογως της τάξης τους
Κανένα μέλος δεν επιτρέπεται να μιλάει αν δεν του δώσει τον λόγο ο ανώτερος του –δηλαδη η ΑΡΧΗΓΌΣ
Νέα μέλη γίνονται δεκτά μετά την επιτυχή εκτέλεση αποστολής που θα τους ανατεθεί χωρίς να έχουν αντίρρηση για οποιοδήποτε λόγο.
Τα Ιδρυτικά Μελη, ως ανωτέρα ιεραρχικά δεν χειμάζεται να εκτελέσουν αποστολές διότι έχουν ήδη αποδείξει την αξία τους και την Πίστη τους στην Αρχηγό
Οι ποινές για τα ανυπάκουα μέλη Ιδρυτικά ή μη καθορίζονται από την Αρχηγό και η εκτέλεση τους ανατίθεται σε ένα από τα μέλη.
Ανυπακοή εκτός από τιμωρία σημαίνει και ΔΙΑΓΡΑΦΗ χωρίς καμία εξαίρεση.


Σημείωση της Ηλέκτρας:
Πρέπει υποχρεωτικά όλα τα ιδρυτικα μέλη να υπογράψουν και να δεχτούν το Καταστατικό. Οποιαδήποτε αντίρρηση πρέπει να την παταξω εν τη γενέσει της.
1. Αυτός ο Πιπης είναι έξυπνος και πρέπει να τον προσέχω ιδιαίτερα
2. Μην υποτιμήσω πότε την φονική ηλιθιότητα της Φρεγιας
3. Ο Γκιζμο θα γίνει εύκολα ένας καλόβολος βοηθός αν του υποσχεθώ ότι θα παραμείνει ο Αρχηγός Κατρουλής του Κλαμπ
4. Εκεινος ο όμορφος ο Τσιλι μπορεί να είναι λογοδοσμένος με εκείνη την ασημαντη Σουσι αλλά θα αποτελούσε ωραίο αξεσουάρ της ζωής μου. Να του την πέσω!
5. Να έρθω σε επαφή με τον επώνυμο σχεδιαστή για να σχεδιάσει τις ποδιτσες και τα καπέλα του Κλαμπ.
6. Να προσέχω πολύ τις αιτήσεις για αποδοχή στο Κλαμπ των ανήλικων γατιών. Να ρωτήσω το Νομικό Τμήμα για το πως θα χειριστώ αυτό το θέμα.
(Ουφ! Ξέχασα... Δεν έχω ακόμα Νομικό Τμήμα... Μήπως να προσκαλέσω τον Τελία της (πφφφ!) αντμινας? Η να κρατήσω εκείνη την Μπαριλα που ανήκει σε οικογένεια νομικών προς το παρόν??? Όχι, αυτή είναι πολύ πιο χρήσιμη στον κρυφό ρολο που έχει τώρα)
7. Μην ξεχάσω να φτύνω την Ναταλία όσο πιο συχνά γίνεται. Είναι το σήμα κατατεθέν μου αυτό. Όλοι ξέρουν να γρατζουνάνε και να δαγκώνουν αλλά μόνο ΕΓΩ ξέρω να φτύνω!!!
Είμαι πολλλλλυ μεγάλη τελικά!
Είμαι κολοσσός, ιδιοφυΐα, θεά, σαΐνι, αητος διπλοφτερουγος!
Θα γίνω ο κυρίαρχος του Κόσμου στο τέλος!
Χμμμ Πειναααααω!

Να-τα-λι-αααααααα!
Φαΐ!!!


Αφού λοιπόν υπέβαλα ταπεινά τα σέβη μου και το αίτημά μου, θα ήθελα μόνο να προσθέσω δύο πραγματάκια:
1. Ως υπέρτατη ένδειξη αφοσίωσης καταθέτω στη διάθεση του κλαμπ το περίφημο μουστάκι μου, σε περίπτωση που κριθεί ότι θα μπορούσε να κοσμήσει το σήμα του, είτε ως υπενθύμιση του αντρουά χαρακτήρα μου, είτε ως ένα μοναδικό έργο τέχνης που πάντα θα παραπέμπει σε θαλασσόδαρτα δειλινά με πεφταστέρια.
2. Χωρίς να θέλω να διεκδικήσω θέσεις και αξιώματα, αλλά εμπνεόμενος από τη θέση "Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων" θέτω υποψηφιότητα για τη θέση "Άξιος Μάγιστρος Χεζμεντέν", η οποία νομίζω ότι εκφράζει τόσο τη φύση της ψυχολογίας μου, όσο και την απρόσκοπτη και εντυπωσιακή λειτουργία του πεπτικού μου συστήματος.

Διατελώ μετά τιμής
Shaggy


YΓ. Ενημερώνω επίσης με υπερηφάνεια την ομήγυρη ότι η γκιόσα ψέκασε το μισό σπίτι με σπρέι τύπου cat nip(δε βρήκε το ορίτζιναλ και πήρε ιμιτασιόν η λυσάρα) για να το αισθάνομαι πιο φιλικό, αλλά το αποτέλεσμα ήταν απλώς να της έρθει αναγούλα από τη μυρωδιά κι εγώ να παραμένω στο μέσα (αψέκαστο) δωμάτιο.
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από marea Παρ Φεβ 10, 2012 12:21 am

Μα το μουστακι δεν το χαρισατε Σαγκι στο αισθημα???? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558
marea
marea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : π
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Στελλιτσα, την Ιριδα, τη Φρεγια, τα Χιονατακια, τον αδερφοξαδερφο χαλαρααα!!!!!
Motto : Δεν ειναι οι καταστασεις που μας αναστατωνουν αλλα η ερμηνεια μας για αυτες...
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/05/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Φεβ 10, 2012 12:32 am

funambolo έγραψε:
Αφού λοιπόν υπέβαλα ταπεινά τα σέβη μου και το αίτημά μου, θα ήθελα μόνο να προσθέσω δύο πραγματάκια:
1. Ως υπέρτατη ένδειξη αφοσίωσης καταθέτω στη διάθεση του κλαμπ το περίφημο μουστάκι μου, σε περίπτωση που κριθεί ότι θα μπορούσε να κοσμήσει το σήμα του, είτε ως υπενθύμιση του αντρουά χαρακτήρα μου, είτε ως ένα μοναδικό έργο τέχνης που πάντα θα παραπέμπει σε θαλασσόδαρτα δειλινά με πεφταστέρια.
2. Χωρίς να θέλω να διεκδικήσω θέσεις και αξιώματα, αλλά εμπνεόμενος από τη θέση "Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων" θέτω υποψηφιότητα για τη θέση "Άξιος Μάγιστρος Χεζμεντέν", η οποία νομίζω ότι εκφράζει τόσο τη φύση της ψυχολογίας μου, όσο και την απρόσκοπτη και εντυπωσιακή λειτουργία του πεπτικού μου συστήματος.

Διατελώ μετά τιμής
Shaggy


YΓ. Ενημερώνω επίσης με υπερηφάνεια την ομήγυρη ότι η γκιόσα ψέκασε το μισό σπίτι με σπρέι τύπου cat nip(δε βρήκε το ορίτζιναλ και πήρε ιμιτασιόν η λυσάρα) για να το αισθάνομαι πιο φιλικό, αλλά το αποτέλεσμα ήταν απλώς να της έρθει αναγούλα από τη μυρωδιά κι εγώ να παραμένω στο μέσα (αψέκαστο) δωμάτιο.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 95320 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 95320 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 95320 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 95320 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 95320
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Φεβ 10, 2012 12:52 am

marea έγραψε:Μα το μουστακι δεν το χαρισατε Σαγκι στο αισθημα???? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558
φαντάζομαι θα χει κι άλλο στη μουσούδα του... doing
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Φεβ 10, 2012 9:37 am

marea έγραψε:Μα το μουστακι δεν το χαρισατε Σαγκι στο αισθημα???? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558

Μα θα μπορούσε να υπάρξει μεγαλύτερο σύμβολο αυτής της σχέσης από τη χρήση του μουστακίου στο σύμβολο του κλαμπ? Θα ήταν η διαχρονική απόδειξη του πόσο ισχυρός είναι αυτός ο δεσμός... Σαν να μπαίνανε οι βέρες του Μπραντ και της Αντζελίνα στην αμερικανική σημαία... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Φεβ 10, 2012 9:39 am

BokSurat έγραψε:
marea έγραψε:Μα το μουστακι δεν το χαρισατε Σαγκι στο αισθημα???? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 339558
φαντάζομαι θα χει κι άλλο στη μουσούδα του... doing

Έχει αλλά είναι σοβαρός αισθηματίας.... Δεν τα μοιράζει από δω κι από κει blinking blinking
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Παρ Φεβ 10, 2012 11:47 am

Αρχηγε, δυτυχως μαθευτηκαν τα νέα για το Μυστικο Κλαμπ μας...
Μπααα?! Και απο που προηλθε η διαρροη δηλαδη?
Δυστυχως Αρχηγε πρεπει να ομολογησω με συντριβη ότι μάλλον προήλθε απο την μανα μου... Υπέκλεψε την αρχικη μας συνομιλία και...
Φρεγια! Ενα σου λεω! Θα το πληρωσεις εσυ αυτο. Θα υποβληθεις σε τιμωρία και αλιμονο σου αν δεν δεχτεις να την υποστεις.
Θα σε ΔΙΑΓΡΑΨΩ!!!

Οτι πεις εσυ Αρχηγε Ηλέκτρα... Εσφαλα και μετανοω... τι πρέπει να κανω?
Σκασε Φρεγια! Θα αποφασισω και θα σου πω όταν θέλω εγω, να εισαι και σε αγωνία.
Και δεν μου λες? Αφου έχεις τόσο διαβολικη μάνα γιατι δεν το ανέφερες να λάβουμε τα μέτρα μας για την εξόντωση της?

Μααα...
Δεν έχει «μααα...» Μιλα!
Εεε! Την αγαπαω λιγο ξέρεις Αρχηγε μου...
Καλα! Θα σε φτιάξω εγω εσένα που δειχνεις περισσοτερη Πιστη σε ενα άνθρωπο παρα στον Σκοπο μας!
Τελειωσε! Το αποφάσισα! Εισαι ΚΟΤΑ!
Η τιμωρία σου θα ειναι να πας στην Πλατεια Συνταγματος και να σταθεις για μια ωρα να διαφημιζεις την βλακεια σου με τα απαραιτητα πειστηρια.

Μα Αρχηγε μου... θα έχει πορειες σημερα... θα γινω ρεζιλι των σκυλιων!
Δεν ακουω τιποτα! Στην Πλατεια Συνταγματος! Σαν Κοτα που εισαι! Και μην το συζητας άλλο γιατι τιποτα δεν θα με σταματησει να σε βάλω να κακαριζεις κιολας!!
Μα βρε Αρχηγε μου...
Τιιι! Όχι μονο αντιμιλάς αλλά με λες και «βρε Αρχηγε»? Λοιπον θα κακαριζεις κιολας!
Αρχηγε εεε... συγνωμη κιόλας αλλά μηπως να ασχολιομαστε πρωτα με τον Σαγκυ και τους άλλους υποψηφιους... Εχουμε δουλεια να κάνουμε!
Ααα! Δεν θα τα πάμε καλα εμεις Πιπη, Υπέρτατε Πρίγκιπα του Τάγματος των Πιστών Συζύγων και χρισμένε Μεγαλε Μαλαγανα!
Λοιπον! Μαζι της κι εσυ να κακαριζεις σαν κοκορας
Τωρα ειπα! ΥΠΟΤΑΓΗ στην Αρχηγο, αν θελετε να απολαμβάνετε τα καλα του Κλαμπ, να δεχεστε και τις τιμωρίες του.
Αντιρρήσεις δεν θέλω!
Και το απογευμα να ειστε όλοι εδω να συζητησουμε για τα θέματα που μας απασχολουν
ΑΚΟΥΣΑΤΕ???!!!


Παναγια μου... pale pale pale pale pale pale
Πιανω με τα δυο μου χέρια το σαγόνι μου που εχει αρχισει να κροταλιζει απο την τρομάρα πισω απο την πόρτα που κρυφακουω.
Αν με καταλάβει, ειναι σε θέση να μου κάνει την ζωη πολυ δυσκολη, απλα κουνωντας το μικρο της δαχτυλάκι...
Με τρομάζει σας λέω.
photo τιμωριας (ελπιζω να την βλέπετε...)
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 Pip-fr10
(Αχ! Τα φουκαριαρικα τα γατια μου...)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης