gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S.

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. Empty ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S.

Δημοσίευση από foulis omorfoulis/dimi Σαβ Μάης 07, 2011 4:36 pm

ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ 1οσ ΜΗΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ 2 ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΟΥ. ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΓΙΑΚΗ ΑΥΤΟ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad .ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ 2 ΓΑΤΑΚΙΑ 3ων ΜΗΝΩΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ (ΑΓΝΩΣΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ) astadiala ΑΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΙΑ!!! ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ pale pale pale pale No No No No ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΙΠΟΠΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΣΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΓΑΤΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ pale pale pale pale ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΟΣΗ ΓΤ ΕΧΩ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΕ Suspect Suspect pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
foulis omorfoulis/dimi
foulis omorfoulis/dimi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 27
Τόπος : athina
Αριθμός γατουνίων : 21 ΚΑΙ ΑΝΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : kalokairaki??
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola!einai glikec
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/04/2011
Mood : ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. Empty Απ: ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S.

Δημοσίευση από Βετούλι Σαβ Μάης 07, 2011 9:28 pm

Καλησπέρα. Τα 'χες σπίτι σου ή πήγαινες στο Άλσος και τα τάιζες; Γιατί αν συμβαίνει το δεύτερο, παίζει η μανούλα τους να τα μετέφερε & να τα έκρυψε αλλού. Από κει και πέρα, να ξέρεις πως τα αδέσποτα είναι μυριάδες και ό,τι και να κάνεις, ποτέ δεν θα είναι αρκετό. Αρκέσου στο ότι κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς & προσευχήσου να 'ναι καλά.
Βετούλι
Βετούλι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : Βετούλι & Φαθάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας στο Gstaad
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Παύλα, γιατί από μικρός ήθελα να γίνω αρτοποιός!
Motto : Η ζωή είναι ωραία μόνο με Βετούλι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2008
Mood : ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. M_thinking

http://www.raffaellacarrafans.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. Empty Απ: ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S.

Δημοσίευση από doremi Σαβ Μάης 07, 2011 10:04 pm

Βετούλι έγραψε:Καλησπέρα. Τα 'χες σπίτι σου ή πήγαινες στο Άλσος και τα τάιζες; Γιατί αν συμβαίνει το δεύτερο, παίζει η μανούλα τους να τα μετέφερε & να τα έκρυψε αλλού. Από κει και πέρα, να ξέρεις πως τα αδέσποτα είναι μυριάδες και ό,τι και να κάνεις, ποτέ δεν θα είναι αρκετό. Αρκέσου στο ότι κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς & προσευχήσου να 'ναι καλά.

+1000
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. Empty Απ: ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S.

Δημοσίευση από sylraf2001 Κυρ Δεκ 25, 2011 7:45 pm

Smile Γυριζα απο το σχολειο και ακουο ενα χου τοτε γυριζω και βλεπω στους θαμνους ενα καφεγκριζο τιγρε γατι το χαιδεψα λιγο και κινησα προς το σπιτι ωμος αυτο απο πισω μου με ακολουθουσε προσπαθησα να το διοξω ομως αυτο με ακολουθουσε τελικα με ακολουθησε ος το σπιτι μου και τωρα το εχω στο σπιτι μου και,απο μικρο γατακι που ηταν εχει γινει μεγαλος γατος. ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΓΑΤΙΑ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ.... strike kitty3 fight1 love party1 party2 xspray siva fightsw koboloi pregnant pelargos heart manysmiles party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party2 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 party1 devil3 devil3 devil3 devil3 devil3 devil3 devil3 kitty3 kitty3 strike gotosleep gotosleep gotosleep gotosleep gotosleep gotosleep pepsi tafos tafos

sylraf2001
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 25
Αριθμός γατουνίων : 2 γατους και μια γατα που τους λενε Σκουιλερ,Σνοουντεν και Γιωντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμωνας
Motto : ΚΑΝΤΕ ΓΚΑΤΟΣΠΙΤΟΟΟΟΟ.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/12/2011
Mood : ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ  ΓΑΤΑΚΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!!! S.O.S. Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης