gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

+19
melitta
LAROGATA
natalouko
vaso
Τζούλι το Κατσούλι
SuperCatz
doremi
Πούπσυ
ΚουκουΒάγια
tsili
Anatoli
Fotoula
alex..niaou
Kikiriki
niou
ladycat
NiaR
moukelis
ralou
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 10:38 am

Bικυ, για μας τους βορειότερους οι ταβέρνες της Πάρνηθας και της Χασιάς είναι ότι είναι για σένα η παραλιακή.
Αλλά και σεις οι Νοτιοι, πρέπει να κάνετε ολοκληρο ταξίδι για να φτάσετε εδω όπως και εμείς να έρθουμε εκεί.
Ομως, αν θέλετε να το διοργανώσουμε πολυ θα το γουσταρα!
Αντε! τωρα που ο καιρός είναι καλός να πάμε και να φάμε έξω στους κήπους κάτω απο τα δεντρακια.
Πάντως, επειδη αυτές οι ταβέρνες είναι τεράστιες, ίσως και 5 φορές μεγαλυτερες απο την Κληματαριά π.χ., συνηθως τα ΣΚ εχει πάρα πολυ κόσμο, ιδίως τα ανοιξι'ατικα μεσημέρια.
Ααα! Καλα! αυτο ήταν προ ΔΝΤ και κρίσης.
Ισως να μην είναι έτσι τωρα. Laughing

Οσο για τις φωτο, οχι! Αυτη δεν είναι οι καλύτερη!
Τις καλύτερες (αυτες που μου αρέσουν εμένα περισσοτερο) τις έχω φυλάξει για το τέλος Laughing
Και μην ξεχνας 'οτι αναμένουμε και τις φωτο της Φρεγιας απο την επίσκεψη της στην Νταουνινκγ στριτ! Εκεί που θα γνωρίσει τον νεόκοπο γάτο της πρωθυπουργικης κατοικίας.
Λάρυ, το όνομα του - πανωρια η θωρια του! Veryhappy
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από niou Κυρ Μάης 01, 2011 11:16 am

ralou έγραψε:


Τανια, το χμ... υπέροχο αδιάβροχο το σχεδίασε ο επίσημος προμηθευτης αδιάβροχων της αυλης. Για τα γουστα του δυστυχως δεν φέρουμε καμία ευθυνη.
Εγω απλά επεσήμανα την απρέπεια της Φρεγιας να το φορέσει σε τέτοιο σηματικο γεγονός
Στο τηλέφωνο που το συζητησαμε μου είπε
"Ασε μας ρε μάνα που θα χάλαγα εγω την γουνα μου αν έβρεχε γιατι δεν σου΄αρεσει το κο΄ματι αυτο! Ως και η μητέρα του γαμπρου είχε ενα, διπλωμένο στο τσαντάκι της για κάθε ενδεχόμενο!"

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Μάης 01, 2011 12:10 pm

ralou έγραψε:Η ρεπορτερ-ερευνητρια σας ευχαριστεί όλες! filaki filakifilakifilaki

ΚουκουΒάγια έγραψε:Είστε όλες μουρλές με βούλα!!!!!!!!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Εκτός απο μία που αποκάλεσε το προιον του μόχθου μας, παλαβομαρα Cool
Γιατι λοιπον κιουρία μου???
Μηπως απο την ζήλεια σας που το κορίτσι μας έχει ρίζες βασιλικες?
Μηπως ο γαμπρος σας ο Πωστονλεν ανακρουσει πρύμναν, τωρα που υπάρχουν στοιχεία ατράνταχτα για την γενιά μας?
Τωρα καταλαβαινει ότι δεν θα του κακοπέφταμε ε?
Ε?
Εεεε?


Μα εγώ τη Φρέγια την αγαπώ!!!
Την νιώθω!!!
Καταλαβαίνω πως μπορεί να αισθάνεται!!!
Δεν είναι λίγο πράγμα η απόρριψη!!! Και ειδικά μιας γαλαζοαίματης για μια κοινή θνητή όπως η Χιονάτη!!!
Αλλά έτσι είναι Ρούλα μου. Ο έρως φάρες δεν κοιτά geek geek geek

Σας στέλνουμε λοιπόν ένα μεγάλο φιλί και αναμένουμε πρόσκληση για το γάμο και για την δεξίωση στους Θρακομακεδόνες!!!

kissss
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Μάης 01, 2011 2:42 pm

ralou έγραψε:Bικυ, για μας τους βορειότερους οι ταβέρνες της Πάρνηθας και της Χασιάς είναι ότι είναι για σένα η παραλιακή.
Αλλά και σεις οι Νοτιοι, πρέπει να κάνετε ολοκληρο ταξίδι για να φτάσετε εδω όπως και εμείς να έρθουμε εκεί.
Ομως, αν θέλετε να το διοργανώσουμε πολυ θα το γουσταρα!
Αντε! τωρα που ο καιρός είναι καλός να πάμε και να φάμε έξω στους κήπους κάτω απο τα δεντρακια.
Πάντως, επειδη αυτές οι ταβέρνες είναι τεράστιες, ίσως και 5 φορές μεγαλυτερες απο την Κληματαριά π.χ., συνηθως τα ΣΚ εχει πάρα πολυ κόσμο, ιδίως τα ανοιξι'ατικα μεσημέρια.
Ααα! Καλα! αυτο ήταν προ ΔΝΤ και κρίσης.
Ισως να μην είναι έτσι τωρα. Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 270712

Οσο για τις φωτο, οχι! Αυτη δεν είναι οι καλύτερη!
Τις καλύτερες (αυτες που μου αρέσουν εμένα περισσοτερο) τις έχω φυλάξει για το τέλος Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 270712
Και μην ξεχνας 'οτι αναμένουμε και τις φωτο της Φρεγιας απο την επίσκεψη της στην Νταουνινκγ στριτ! Εκεί που θα γνωρίσει τον νεόκοπο γάτο της πρωθυπουργικης κατοικίας.
Λάρυ, το όνομα του - πανωρια η θωρια του! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 501866

Ας το κανονίσουμε, ωραία θα είναι! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 742497 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 501866 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 156989


Περιμένουμε τη συνέχεια του γαμο-ρεπορτάζ και τις φωτό που σου αρέσουν περισσότερο! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 501866
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 4:21 pm

Συνεχίζω με την εξιστοριση των γεγονότων.
Οπως σας είπα η Φρεγια ήταν στα μέσα και στα εξω σε όλη την διάρκεια του γάμου.
Να! Κοιτάξτε εδω, ειναι η στιγμη που η γιαγια του γαμπρου αποστρεφει το βλέμμα της για μια στιγμη απο το ζευγάρι. Ειναι γιατι όπως κάθε γιαγια που σέβεται τις παραδόσεις (και καθως η μητέρα δεν υπάρχει πια) εριξε ενα δάκρυ την στιγμη που ο νεοσσος αφήνει τη φωλιά του και παραδίδεται σε ξένα χερια...
Η Φρεγια όπως βλέπετε, απομακρύνεται απο την θέση της δίπλα στον αδελφό του γαμπρου, την πλησιάζει και της λέει μια καλή παρηγορητικη κουβέντα σαν μια πιστη και καλοεκπαιδευμένη Κυρία επι των Τιμων.
Αμα θέλει αυτη, όλα τα καταλαβαίνει, όλα τα προβλέπει!!!
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_18

Τελειωνοντας η τελετη, το ζεύγος φωτογραφίζεται στα σκαλιά της εκκλησίας. Οι νεόνυμφοι είναι πολύ ψηλά παιδιά και οι δύο και η Φρέγια μη εχοντας καλή θέα αποφασίζει να ανέβει στον ωμο του γαμπρου για να βλέπει καλύτερα. Εκείνος χαμογελάει βέβαια, αλλά όπως βλέπετε παραπατάει κι όλας λίγο, όταν δέχεται το ξαφνικο άλμα μιας εξάκιλης γάτας πάνω του
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_19
Ααα! Αλλωστε η Φρεγια δεν χάνει ποτέ μια photo opportunity!
Αλίμονο!

Ετσι τελείωσε το μυστηριο και όλοι μαζί ξεκίνησαν για το χωρο της δεξίωσης.
Η Γιαγια του γαμπρου επέμενε απο την πρωτη στιγμη να την εχει συνεχως δίπλα της.
Τωρα... το έκανε γιατι την συμπάθησε... το έκανε για να την έχει υπο την προσωπικη της επιβλεψη... δεν ξέρω!
Πάντως πριν το γάμο ήρθαν μαζί στην εκκλησία, πράγμα που δεν ευχαριστησε και πολυ την Φρεγια μας, γιατι η γιαγια επέμενε να της φορέσει, συμφωνα με το πρωτόκολο, ενα καπέλο παρόμοιο με αυτο της άλλης εγγονης της.
Μα δεν είχε δίκιο το κορίτσι μου βρε παιδιά?
Ειναι καπέλο τωρα αυτο?
Τέλος πάντων, αποδέxτηκε την τιμη αλλά οπως βλέπετε έχει αποστρέψει το βλέμμα της και παρατηρει με ελαφρά τσαντισμένο ύφος τον παππου του γαμπρου
Που και αυτός το ίδιο τσαντισμένος φαινεται εδω που τα λέμε...
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_20
Για την επιστροφη ωστόσο η Φρεγια ήταν ανένδοτη. Δεν υπήρχε περίπτωση να πάει στο σπίτι και μετα στην δεξίωση με το καπέλο αυτο. Το πέταζε στην πρωτη ευκαιρία, πέταξε και την τιάρα με τα σπάνια ροζ διαμάντια που της είχε παραχωρήσει η γιαγια και βρήκε εναν πολυ καλύτερο τρόπο για την μεταφορά της.

Οποτε όλοι μαζί αποχωρησαν και έμενε μόνο να δουμε όλοι την σκηνη με το φιλι.
Η Φρεγια απο πολύυυ κοντα κι όλοι εμείς απο την τηλεόραση μας.

Συνεχίζεται για λιγο ακόμα....
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 01, 2011 4:25 pm

photo photo photo photo tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Κυρ Μάης 01, 2011 6:17 pm

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Μάης 01, 2011 7:13 pm

tiletheatis αγωνιω.......θελω να δω που πηγε κ χωθηκε στη σκηνη του φιλιου..................
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Κυρ Μάης 01, 2011 8:51 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny Τα διάβασα όλ' αυτά και πέθανα στα γέλια μιλάμε! Ραλλού, τι να πώ; 1000 grinning4 και είναι λίγα!!!!

Σπόιλερ:
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Μάης 01, 2011 8:59 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε: happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny Τα διάβασα όλ' αυτά και πέθανα στα γέλια μιλάμε! Ραλλού, τι να πώ; 1000 grinning4 και είναι λίγα!!!!

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Κυρ Μάης 01, 2011 9:04 pm

ΚουκουΒάγια έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε: happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny Τα διάβασα όλ' αυτά και πέθανα στα γέλια μιλάμε! Ραλλού, τι να πώ; 1000 grinning4 και είναι λίγα!!!!

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 10:23 pm

Ειναι αληθεια ότι με το προηγουμενο που υπήρξε στην οικογένεια, είμαστε υποχρεωμένοι να καλέσουμε και τους πρώην.
Αλλά έτσι κι αλλιως αυτο είναι ψευδοδίλημα, αφου συμφωνησαμε με την Συμπεθέρα Μαρία να καλέουμε όλο το γατόσπιτο, οπότε Χιονάτη και Γιοντα θα είναι ουτως ή άλλως παρόντες.
Αν το επιθυμουν βέβαια...


Και τωρα μια ολιγόλεπτη αναμονη και έρχεται και η φωτο του φιλιου.
Οχι ότι έχω τρελαθει απ την χαρά μου βεβαια...
Η Φρεγια δυστυχως έδειξε πάλι τον αναγωγο εαυτο της Embarassed
Μα τι γάτα μεγάλωσα τέλος πάντων... No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 10:23 pm

.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από NiaR Κυρ Μάης 01, 2011 10:29 pm

ralou έγραψε:.

αγωνιιιιαααα....αγωνιαααααα.....αγωνιαααααα (Βοσκοπουλος)
tiletheatis tiletheatis tiletheatis
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 10:33 pm

Πριν συνεχίσω, να σας παρουσιασω την περίφημη Λαιδη Φρανσις την νεώτερη, που συνεχίζει το βασιλικο αγγλοσαξωνικο κλάδο της οικογένειας της Φρεγιας.
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_21
Οπως βλέπετε, η ομοιότητα είναι εμφανέστατη.
Απο ότι φαινεται τα γονίδια είναι εξαιρετικά ισχυρα στην οικογένεια αυτη.
Πράγμα που ως γνωστον περιπλέκει τα πράγματα μερικές φορές, όπως...
Σπόιλερ:
Ας ειναι...

Εφτασαν λοιπον οι νεόνυμφοι στο σπιτι τους, ξεκουράστηκαν, εβαλαν και την Φρεγια να φάει για να κόψει την γκρίνια και ετοιμάστηκαν για το δημόσιο γαμηλιο φιλί στο μπαλκόνι του πρωτου ορόφου του σπιτιου, ενω απο κάτω οι καλεσμένοι επεφημουσαν!
Νάτους εδω να το κάνουν, με ενα τροπο που δεν ενθουσίασε και πάααρα πολυ τους θεατές απο κάτω, που περίμεναν το λιγότερο γλωσσοφιλο, ή ακόμα και την δημόσια επίδειξη της τελετουργίας δημιουργίας απογόνων.
Η Φρεγια σουλάτσερνε βαριεστημένα στο μπαλκόνι, περιμένοντας να τελειώνουν για να πάει να κοιμηθει.
Ιδου η φωτο του πρωτου δημόσιου φιλιου:
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_23

Παραλληλα κυκλοφόρησε και αυτη η φωτο, τραβηγμένη μερικά δευτερόλεπτα πιο ύστερα, όπου το ενα παρανυφάκι τα έχει πάρει στο κρανίο για κατι, κρατωντας μουτρωμένο τα αυτιά του.
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_24

Καταγγελω ότι η φωτο είναι προϊόν φωτοσοπιάς, σιγά μην μπορουσαν να ξεγελάσουν ΕΜΕΝΑ!!!
Λογω της επισημότητας του γεγονότος κάποιος πείραξε την φωτό για να γίνει πιο ευπρεπής.
Το πρωτότυπο το έχω εγω στα χέρια μου και το παραθέτω αποκλειστικά και μόνο για τα μάτια των αγαπημένων μου γατοσπιτόγατων
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_25
Αν και δεν καταλαβαίνω τελείως γιατι ένοιωσαν αυτη την ανάγκη, αφου όπως είναι τοις πάσοι γνωστον, την συγκεκριμένη σωματικη λειτουργία δεν θεωρουν ανάγωγο να την εκτελουν δημόσια σ αυτη τη χωρα...
Χμ... Μάλλον για να προστατέψουν την Φρεγια το έκαναν, ειναι προσεκτικοι αυτοι σε τέτοια ζητήματα!
Σου λέει, είναι που είναι η πατρίδα της μέσα στα σκ@τ@, ας μη δείξουμε το πως την αντιμετωπίζει,( την υποχρέωση που μας έχει), ενα μεγάλο μέρος του πληθυσμου της...

Αυτα προς το παρόν.

Μένει να σας πω το πως εξελήχθηκε η συνάντηση με τον Πρωθυπουργικο Γάτο, αλλά αυτο θα γίνει αυριο που θα μάθω τα νέα, όπως επίσης και να σας παρουσιάσω την ωραιότερη κατ εμέ φωτό απο όλες!
Τι εννοείτε αν υπάρχει και Φρεγια μέσα
Εξυπακουεται!!! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Κυρ Μάης 01, 2011 10:40 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 01, 2011 10:39 pm

Ρουλίτσα συμπεθέρα μου , ταπεινά τα σέβη μου και σ΄ ανώτερα η νυφούλα μου. grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από NiaR Κυρ Μάης 01, 2011 10:41 pm

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

rallou έγραψες παλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω ομως και την επόμενη φωτο .... που η Καθριν κατεβάζει την Φρέγια και την σπρωχνει να μπει μεσα, με κινδυνο να παρεξηγηθει!!!!!!!! ... tafos
Σπόιλερ:
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 01, 2011 10:43 pm

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σκύψε ευλογημένη; what a shame !!!!!!!!!!!!
a!!! Shocked Shocked Shocked
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 10:46 pm

Αχ Νανσυ...Νανσυ....
Πωπω! Τι κρίμα να μην την έχω δει αυτη....
Τι θα ειχα υποθέσει ...
και τι θα είχε πει ο στόμας μου και γράψει το πληκτρολογιο μου...
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Παντως θα ρωτήσω την Φρεγια να μου πει τις γαργαλιστικές λεπτομέρειες όταν θα επιστρεψει. Ειμαι σίγουρη ότι θα ξερει πολλά!

Μαρία, τι πιο ανώτερο απο την ένωση της με τον Πιπη σου καλή μου!
Θα το οργανωσουμε το καλοκαίρι και θα γίνει πάταγος!


ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 01, 2011 10:57 pm

o.k, done dear συμπεθέρα, θα καεί το πελεκούδι λέμε Veryhappy Veryhappy Veryhappy
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μάης 01, 2011 11:19 pm

Χμ....
Το τελευταίο κείμενο και οι νέες φωτό καταχωνιάστηκαν στον πάτο της προηγουμενης σελίδας του θέματος
Σκεφτηκα λοιπον να τις συγκεντρωνω εδω για να τις δείτε και όλες μαζί.

Ελπιζω να είστε ευχαριστημένες απο το ρεπορταζ και τις φωτο απο το γεγονός της χρονιάς.
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Fr_fam11
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Fr_wed10
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_10
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_11
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_12
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_14
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_15
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_16
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_17
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Fr_48_13
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_18
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_19
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_20
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_23
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_24
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_25
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_21

Για το τέλος άφησα την πιο αγαπημένη φωτό απο όλες
Νατην εδω, με τους νεόνυμφους να αποχωρουν πανευτυχείς, λάμποντας απο ευτυχία
Και μαζί τους η Φρεγια που όπως σας είπα ήταν ανένδoτη να γυρίσει με την γιαγιά του γαμπρου στο σπίτι!
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_22
Μα κοιτάξετε την!
Κοιτάξτε την βρε κορίτσια!
Δεν είναι μια σκέτη πριγκήπισσα εδω στην αγκαλιά της νύφης?
Πανέμορφη, σοβαρη, γοητευτικη, αριστοκρατικη να επιδεικνυει την πανωρια ουρά της και να καμαρωνει κάτω απο την (δανεικη οπως ειπα) τιάρα της απο πολυτιμα ροζ διαμαντια???
Αχ κοριτσάρα μου! Βασίλισσα μου εσύ!

mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati mati matimati mati mati mati mati
heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heartheart heart heart heart heart

Ευχομαστε ολοψυχα στο νεονυμφο ζευγος, υγεία μακροημέρευση και καλους απογόνους!
Ας ειναι ευτυχισμένα τα παιδια στην κοινη ζωή τους.
Δεν έχει σημασία αν η πραγματικοτητα τους θα είναι ενδεχομένως πιο περίπλοκη απο το μέσου ανθρώπου.
Ευχομαι η σχέση τους να αποστασιοποιηθεί από όλα και να διαρκέσει!
Να ζήσετε!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Κυρ Μάης 01, 2011 11:32 pm, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μάης 01, 2011 11:26 pm

¨Ηταν ΤΟ ρεπορτάζ Ρουλίτσα μας και σε ευχαριστούμε από βάθους καρδίας worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship



Αντε και στα παιδιά μας flower violi
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Μάης 02, 2011 2:09 am

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Rl_fr_22

Ρούλα, επαναλαμβάνομαι το ξέρω, αλλά όσα ρισπέκτ και να πω, είναι πάντα λίγα! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 719932


Κούκλα η Φρέγια! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 45749 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 45749 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 45749 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 45749 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μάης 02, 2011 11:59 am

Ρουλα το ειδα χθες τελειωμενο και δεν προλαβα να γραψω!
grinning4 ειναι τελειο kissss
Μας εφτιαξες το κεφι για αλλη μια φορα!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από vaso Δευ Μάης 02, 2011 12:04 pm

Anatoli έγραψε:Ρουλα το ειδα χθες τελειωμενο και δεν προλαβα να γραψω!
grinning4 ειναι τελειο kissss
Μας εφτιαξες το κεφι για αλλη μια φορα!

+10000 grinning4 grinning4 grinning4

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Μάης 02, 2011 12:25 pm

Α ρε Ρουλίτσα τυχέρη!!!!!!
Τέτοιο καμάρι, τέτοια περιφάνεια για τη Φρεγίτσα!!!!!!
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

Αλήθεια, στο γάμο της Φρέγιας το καλοκαίρι τι ένδυμα ενδείκνυται??
Θα πρέπει να ραφτούμε ? Πες μας Ρούλα γιατί δεν μας βλέπω να προλαβαίνουμε!!!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μάης 02, 2011 12:43 pm

Mαρία, Βικυ , Τέτα, Βασουλα, ευχαριστουμε πολυ για την ψηφο εμπιστοσυνης.

Βαγια, το σκεφτόμουν σοβαρα αυτο για τον σωστο ενδυματολογικο κώδικα που πρεπει να επιβάλουμε.
Αλλά, αν γίνει το καλοκαιρι ο γάμος Πιπη Φρεγιας μαλλον με μαγιο και παρεο πρέπει να παραβρεθείτε.
Οπότε δεν χρειάζεται να ραφτείτε βρε φιλενάδα! Μάλλον να ξηλωθείτε σε κανένα Σπα για απολέπιση, μασαζ λεμφικο και απλο, σοκολατοθεραπεια, φυκοθεραπεία, καφτες πετρες και τα συναφη, για να αναδείξετε την ημίγυμνη ομορφιά σας.
Και βέβαια όσες απο μας το χρειαζόμαστε, εντατικο αδυνάτισμα, λιπαναροφήσεις, πλαστικες γλουτων και τα συναφη...
Παναγια μου!
Εμένα τουλάχιστον πιο πολλά θα μου φύγουν για το μποτε παρα για την γαμήλια δεξίωση!!!

Πάντως θα το ξανασυζητησουμε με την Συμπεθέρα Μαρια και θα σας ενημερώσουμε εγκαίρως!
Χαχα! Εχουμε πια μεγάλη εμπειρία απο διοργανωσεις εμείς!!!
Τι νομίζεις! Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Μάης 02, 2011 1:05 pm

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 570588 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 570588 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 570588 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 741121 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 468922
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Δευ Μάης 02, 2011 2:03 pm

Από τα πιο ξεκαρδιστικά (ή μάλλον το πιο ξεκαρδιστικό από όλα τα) θέματα που έχω διαβάσει εδώ μέσα! Ραλού είσαι μοναδική στο είδος σου! Να χαίρεσαι την τετράποδη πριγκιπέσσα σου και να έχεις πάντα τέτοιες καταπληκτικές ιδέες!!! mati flower worship
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μάης 02, 2011 2:26 pm

Απίθανο το φωτορεπορτάζ από τον γάμο!!! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 134150 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 134150 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 134150

Και η Φρέγια μας, όπως πάντα, πανέμορφη και γοητευτική!! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 505265 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 505265 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 505265
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από alex..niaou Δευ Μάης 02, 2011 3:53 pm

και ξαναμαναλεω:τυπωμενες αυτες οι ιστοριες ( μαζι με το φωτογραφικο υλικο εννοειται!) θα εκαναν ΤΟ best-seller.... Laughing
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Μάης 02, 2011 5:45 pm

Ρούλα μου είσαι απίστευτη ,η πένα σου φτιάχνεια αριστουργήματα.Με όλο το σεβασμό ,εισαι ανεπανάληπτη. : grinning4 grinning4 worship worship worship Πολλούς ασπασμούς στην γαλαζοαίματη Φρέγια σου,όταν επιστρέψει στην αγκαλιά σου.Λες να σου ζητάει παλάτια και στέμματα ?ύστερα από τέτοια πριγκιπική φιλοξενία που της επιφύλαξαν οι αγγλοσάξονες συγγενείς της? Suspect
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μάης 02, 2011 11:34 pm

Καλησπέρα σε όλους.
Κάτι που η Φρεγια επιστρέφει τελικα αυριο το πρωι, κάτι που έφαγα σημερα όλο το απόγευμα σε καινουριο Ρευματολόγο διότι η αρθρίτιδα μου την έβγαλε ΒLR όσο αφορά την αποτελεσματικοτητα των φαρμακευτικων της συνδυασμων την προηγουμενη, δεν κατάφερα να σας μεταφέρω εδω την συναντηση με τον πρωθυπουργικο Λάρυ οπως είχα υποσχεθει.
Αυριο βράδυ με το καλο που θα έχει επιστρέψει η Φρεγια και θα έχει ξεπεράσει το Τζετ Λανγκ, θα μάθετε τα καθέκαστα.
Μιλήσαμε ωστόσο στο τηλέφωνο, εξακολουθεί να μου μιλάει στα αγγλικά και ναι μεν την καταλαβαίνω, αλλά έχει υιοθετήσει μια τραχιά Σκωτσεζικη προφορά και μου σπάει τα νεύρα..
Ειναι γιατι έμπλεξε απο χτες με κάτι απογόνους της Μαριας Στιουαρτ και υποψιάζομαι ότι όλο το χτεσινό βράδυ πίνανε χλιαρη μπυρα σε παμπς της πρωτευουσας...
Ας είναι...
Ελπίζω η συνηθεια να μην συνεχιστει.
Διότι εγω την μεγάλωσα και της έμαθα την γλώσσα με κομψη Οξφορδιανη προφορα, ωρα είναι τωρα να μου μιλάει σαν την αντίστοιχη αλλοδαπη Γκολφω...
Λοιπον, τα λέμε αυριο, αν και υποψιάζομαι ότι δεν θα με αφήσει να τα πω εγω αλλά θα θέλει να τα διηγηθεί απο πρωτο χέρι η ίδια!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μάης 02, 2011 11:39 pm

Καλά αποτελέσματα Ρούλα με τα νέα φάρμακα filaki

όσο για την Φρέγια περιμένουμε εναγωνίως να την διαβάσουμε κι έτσι δεν θα καταλαβαίνουμε τη προφορά της. bgum
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 Empty Απ: Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα!

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Μάης 03, 2011 12:03 pm

doremi έγραψε:Καλά αποτελέσματα Ρούλα με τα νέα φάρμακα Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 193169

όσο για την Φρέγια περιμένουμε εναγωνίως να την διαβάσουμε κι έτσι δεν θα καταλαβαίνουμε τη προφορά της. Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 87458

+1000 σε όλα!

Ρουλίτσα μας! Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 322479 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 702886 Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να αφησει η Φρεγια το γαμο, να πάει για πουρνάρια... Απαπα! - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης