gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

+15
ladycat
Chouzouris
Tiger Lilly
melitta
Souggy
Kikiriki
Πούπσυ
niou
SuperCatz
marmanga
Βίκτωρ
flokatoula
nosyparker
Anatoli
tralala
19 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από ladycat Κυρ Απρ 18, 2010 12:03 am

σωστη η τιγρο
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από tralala Κυρ Απρ 18, 2010 1:01 am

ναι και γω που ακριβως ανεφερα οτι θα αφησω το γατακι εξω?

tralala
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από nosyparker Κυρ Απρ 18, 2010 1:16 am

tralala έγραψε:ναι και γω που ακριβως ανεφερα οτι θα αφησω το γατακι εξω?

tralala έγραψε:λοιπον τα γατουλινια μεγαλωσαν και θελαν να μενουν στον κηπο για να γνωρισουν κοπελιτσες

οποτε τα ταιζαμε απλως κατω ...




tafos
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Tiger Lilly Κυρ Απρ 18, 2010 1:19 am

Είπες ότι άφησες έξω όλα τα προηγούμενα γατάκια σου. Δεν θέλει πολλή φαντασία.

Αν δεν θέλεις να έχεις μόνιμα στο σπίτι μια γάτα, ίσως είναι καλύτερα να φροντίζεις αυτές που έρχονται στην αυλή σου και είναι μαθημένες έτσι. Γιατί ένα ζωάκι που θα μάθει από μωρό μέσα στο σπίτι, αν το αφήσεις έξω δύσκολα προσαρμόζεται.

Είναι και πώς το βλέπει ο καθένας. Εγώ πάντως για ζωάκι που θα είχα μαζέψει και θα του είχα αφιερώσει χρόνο, θα ήθελα κάτι καλύτερο.
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από tralala Κυρ Απρ 18, 2010 4:48 pm

tiger lilly ξερεις απο γατακια?

αμα ξερεις τοτε θα γνωριζεις πολυ καλα οτι το γατιτο μετα απο μια ηλικια οταν γινει γατος την κοπαναει μονο του απο το σπιτι ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ , πηδανε παραθυρα ανοιγουν πορτες πηδανε μπαλκονια κλπ, δεν το διωχνει κανενας ουτε το βαριεται .. δεν ειμαστε μαζοχες εδω
και η πορτα ανοιχτη ειναι να μεινει μεσα

ειναι οπως το βλεπει κανεις ... η σεβεσαι το ζωο και τις επιθυμιες του

η το κρατας κλειδαμπαρωμενο αδιαφοροντας για τη φυση του .


εγω διαλεγω το πρωτο , για τη 2η περιπτωση και αυτους που την επιλεγουν δεν θα ανοιξω συζητηση σημερα και εδω ..

τωρα... γιατι παρεξηγησατε αυτα που ειπα πριν,,, οχι μονο περιεργο μου ακουγεται αλλα και υποπτο . αλλα και παλι το παραβλεπω γιατι
εχω και αλλα πραγματα να κανω

εγω ζητησα μια βοηθεια να υιοθετησω ενα γατι
θεωρω τον εαυτο μου υπεθυνο ατομο και ισσοροπημενο
αυτα και μονο φτανουν ... ουτε ερωτηματολογιο σκοπευω να απαντησω ουτε τιποτα . ειναι θεμα καθαρα φιλοσοφιας .
αμα θελετε βοηθατε , αλλιως ανοιξτε καπιο τοπικ καπου αλλου

αυτα . φιλουκια

tralala
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Κυρ Απρ 18, 2010 4:52 pm

τι ακριβώς σου φαίνεται ύποπτο; scratch
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από nosyparker Κυρ Απρ 18, 2010 4:54 pm

tralala έγραψε:tiger lilly ξερεις απο γατακια?

αμα ξερεις τοτε θα γνωριζεις πολυ καλα οτι το γατιτο μετα απο μια ηλικια οταν γινει γατος την κοπαναει μονο του απο το σπιτι ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ , πηδανε παραθυρα ανοιγουν πορτες πηδανε μπαλκονια κλπ, δεν το διωχνει κανενας ουτε το βαριεται .. δεν ειμαστε μαζοχες εδω
και η πορτα ανοιχτη ειναι να μεινει μεσα

ειναι οπως το βλεπει κανεις ... η σεβεσαι το ζωο και τις επιθυμιες του

η το κρατας κλειδαμπαρωμενο αδιαφοροντας για τη φυση του .

Δεν νομίζω πως αδιαφορούμε για τη φύση του γατιού, όταν το κρατάμε μέσα στο σπίτι επειδή θέλουμε να το προστατέψουμε. Αφήνοντάς το έξω και δη μη στειρωμένο, κινδυνεύουμε να το χάσουμε, να το πατήσει αυτοκίνητο και χίλια δυο άλλα. Μην αναφέρω τα πόσα ακόμη αδέσποτα δημιουργούμε με την ανευθυνότητά μας. Γιατί ανευθυνότητα είναι να θέλεις να πάρεις γάτα και μετά να την αφήνεις να κυκλοφορεί έξω. Σε τι διαφέρει αυτό από τα χιλιάδες αδέσποτα που κυκλοφορούν; Εκτός κι αν μένεις σε μονοκατοικία περιφραγμένη από παντού.

Το αν σεβόμαστε τα ζώα μας δεν θα το κρίνεις εσύ. Εμείς δεν ζητάμε γατάκι συγκεκριμένων προδιαγραφών. Κι απ' την άλλη κάνουμε ότι μπορούμε για να σε βοηθήσουμε. Σου προτείνανε τον Φεφίτο, δεν τον βρήκες αρκετά φουντωτό. Σου προτείνανε γατάκι τιγρέ φουντωτό και κόλλησες στο χρώμα αυτή τη φορά. Δε βλέπω γιατί κάποιος που έχει τέτοιο γατάκι που ζητάς να πρέπει να θέλει να στο δώσει.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Tiger Lilly Κυρ Απρ 18, 2010 5:34 pm

tralala έγραψε:tiger lilly ξερεις απο γατακια?

αμα ξερεις τοτε θα γνωριζεις πολυ καλα οτι το γατιτο μετα απο μια ηλικια οταν γινει γατος την κοπαναει μονο του απο το σπιτι ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ , πηδανε παραθυρα ανοιγουν πορτες πηδανε μπαλκονια κλπ, δεν το διωχνει κανενας ουτε το βαριεται .. δεν ειμαστε μαζοχες εδω
και η πορτα ανοιχτη ειναι να μεινει μεσα

ειναι οπως το βλεπει κανεις ... η σεβεσαι το ζωο και τις επιθυμιες του

η το κρατας κλειδαμπαρωμενο αδιαφοροντας για τη φυση του .


εγω διαλεγω το πρωτο , για τη 2η περιπτωση και αυτους που την επιλεγουν δεν θα ανοιξω συζητηση σημερα και εδω ..

τωρα... γιατι παρεξηγησατε αυτα που ειπα πριν,,, οχι μονο περιεργο μου ακουγεται αλλα και υποπτο . αλλα και παλι το παραβλεπω γιατι
εχω και αλλα πραγματα να κανω

εγω ζητησα μια βοηθεια να υιοθετησω ενα γατι
θεωρω τον εαυτο μου υπεθυνο ατομο και ισσοροπημενο
αυτα και μονο φτανουν ... ουτε ερωτηματολογιο σκοπευω να απαντησω ουτε τιποτα . ειναι θεμα καθαρα φιλοσοφιας .
αμα θελετε βοηθατε , αλλιως ανοιξτε καπιο τοπικ καπου αλλου

αυτα . φιλουκια

Σου απαντάω επειδή μου αναφέρθηκες προσωπικά.

Είπα λοιπον ότι αν ΕΓΩ μάζευα ένα γατάκι από το δρόμο θα το έδινα κάπου που θα φρόντιζαν να είναι κοντά του για μια ζωή, θα το εμβολιάσουν, θα είναι δίπλα του όταν αρρωστήσει και εφόσον συμφωνούν, θα το στειρώσουν. Διαφορετικά δεν βλέπω το νόημα να μαζέψω ένα ζώο από έξω, να του κάνω τη ζωή άνω κάτω για να το πάω κάπου που τελικώς θα καταλήξει ξανά έξω, εκεί από όπου ξεκίνησε, μια τρύπα στο νερό δηλαδή κατά τη γνώμη μου.

Αυτό που είπα λοιπόν είναι ότι ΕΓΩ δεν θα σου έδινα γατάκι γιατί διαφωνώ με τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις. Κάποιος άλλος μπορεί να συμφωνεί και να σου έδινε. Γι' αυτό δεν σου είπα ότι αποκλείεται να βρεις, σου είπα ότι θα ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙΣ, γιατί θα δεις και μόνος σου ότι πολλοί άνθρωποι σκέφτονται κάπως ετσι.

Ούτε κριτική σου έκανα, ούτε ερωτηματολόγιο ζήτησα να μου απαντήσεις και μπράβο σου που είσαι υπεύθυνος και ισορροπημένος, αν και δε θυμάμαι να το αμφισβήτησα.
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από vaso Κυρ Απρ 18, 2010 5:38 pm

+1000

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από melitta Κυρ Απρ 18, 2010 5:50 pm

nosyparker έγραψε:

Το αν σεβόμαστε τα ζώα μας δεν θα το κρίνεις εσύ. Εμείς δεν ζητάμε γατάκι συγκεκριμένων προδιαγραφών. Κι απ' την άλλη κάνουμε ότι μπορούμε για να σε βοηθήσουμε. Σου προτείνανε τον Φεφίτο, δεν τον βρήκες αρκετά φουντωτό. Σου προτείνανε γατάκι τιγρέ φουντωτό και κόλλησες στο χρώμα αυτή τη φορά. Δε βλέπω γιατί κάποιος που έχει τέτοιο γατάκι που ζητάς να πρέπει να θέλει να στο δώσει.

+1894372847679457895783496073

Tiger Lilly έγραψε:

Είπα λοιπον ότι αν ΕΓΩ μάζευα ένα γατάκι από το δρόμο θα το έδινα κάπου που θα φρόντιζαν να είναι κοντά του για μια ζωή, θα το εμβολιάσουν, θα είναι δίπλα του όταν αρρωστήσει και εφόσον συμφωνούν, θα το στειρώσουν. Διαφορετικά δεν βλέπω το νόημα να μαζέψω ένα ζώο από έξω, να του κάνω τη ζωή άνω κάτω για να το πάω κάπου που τελικώς θα καταλήξει ξανά έξω, εκεί από όπου ξεκίνησε, μια τρύπα στο νερό δηλαδή κατά τη γνώμη μου.

Αυτό που είπα λοιπόν είναι ότι ΕΓΩ δεν θα σου έδινα γατάκι γιατί διαφωνώ με τον τρόπο που το αντιμετωπίζεις. Κάποιος άλλος μπορεί να συμφωνεί και να σου έδινε. Γι' αυτό δεν σου είπα ότι αποκλείεται να βρεις, σου είπα ότι θα ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙΣ, γιατί θα δεις και μόνος σου ότι πολλοί άνθρωποι σκέφτονται κάπως ετσι.

Ούτε κριτική σου έκανα, ούτε ερωτηματολόγιο ζήτησα να μου απαντήσεις και μπράβο σου που είσαι υπεύθυνος και ισορροπημένος, αν και δε θυμάμαι να το αμφισβήτησα.

+70457690675890940970
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Απρ 18, 2010 5:57 pm

Δηλαδη τραλαλα, συμφωνα με αυτα που λες, αναζητας ενα γατακι για 4-5 μηνες μαξιμουμ.Γιατι εαν υποθεσουμε οτι θα παρεις ενα που ειναι 1,5-2μηνων, εγω σου βαζω αλους 4 μηνες μεχρι οπως λες να "ξεπορτισει" και να χαρει τη φυση και την ελευθερια του.με ολους τους κινδυνους που αυτο συνεπαγεται. Γιατι το κανεις?Για να το ταλαιπωργησεις?Ασε να το παρει καποιος αλλος που θαμπορει να του προσφερει τα βασικα, δηλαδη πρωτα-πρωτα ασφαλεια.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από tralala Δευ Απρ 26, 2010 3:32 pm

hello ,

καλα μετα απο τοσο καιρο , τι απαντησεις ειναι αυτες?

τωρα πρεπει να κατσω να σχολιάσω μια μια ?

ΒΑ ΡΙΕ ΜΑΙ ! αλλα τεσπα

τιγερ λιλυ μετα απο ολα αυτα που μου εγραψες
ακου , αλλο αφηνω εξω ενα γατι αλλο παραταω και αλλο αδεσποτο
και εννοειται οτι τα φροντιζαμε οτι και να παθαιναν , τωρα τι σχεση εχει αυτο με το αδεσποτο ..
μονο εσυ βρισκεις ομοιοτητες

πηδανε παραθυρα ανοιγουν πορτες πηδανε μπαλκονια κλπ, δεν το διωχνει
κανενας ουτε το βαριεται .. δεν ειμαστε μαζοχες εδω
και η πορτα
ανοιχτη ειναι να μεινει μεσα
"
το διαβασες αυτο που εγραψα? τι λεω στο τελος?
τι δεν καταλαβες να στο εξηγησω



επισης

"Tralala θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά και σε άλλα γατάκια που
βρίσκεις όμορφα, και ας μην είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις. Εννοώ να πας
στους ανθρώπους που τα φιλοξενούν και να τα δεις. Καμιά φορά αυτά τα
πλάσματα μας κερδίζουν τόσο πολύ με τον χαρακτήρα τους, που δεν μας
απασχολεί το τι ψάχναμε αρχικά."

ναι αυτος ειναι ο λογος που ζηταω απο την αρχη κατι , γιατι αμα παω να τα δω απο κοντα θα τα παρω ολα

τωρα ..

από nosyparker
στό Κυρ Apr 18, 2010 1:16 am<blockquote>tralala έγραψε:ναι
και γω που ακριβως ανεφερα οτι θα αφησω το γατακι εξω?
</blockquote><blockquote>tralala
έγραψε:λοιπον τα γατουλινια μεγαλωσαν και θελαν να μενουν στον
κηπο για να γνωρισουν κοπελιτσες

οποτε τα ταιζαμε απλως κατω ...

</blockquote>tafos

nosy εδω το γατακι τι κανει? τι σημαινει αυτο?

βασικα οκ σου προτεινω να διαβάσεις λιγο αυτό το αρθρο που μαρεσε απο το σιτε
http://www.gatospito.com/forum-f19/topic-t2554.htm

αυτη ειναι η απαντηση μου σε ολα οσα εγραψες και στον τροπο που τα εγραψες


από Πούπσυ στό
Κυρ Apr 18, 2010 4:52 pmτι ακριβώς σου φαίνεται ύποπτο; scratch

το οτι παρεξηγειτε αυτα που λεω να τα ερμηνευετε οπως νομιζετε και να βγαζετε συμπερασματα
για να ερχεστε στο τελος να μου λετε οτι...." Δε βλέπω γιατί κάποιος που έχει τέτοιο γατάκι που ζητάς να πρέπει να
θέλει να στο δώσει."
ενα τετοιο γατακι ενω ενα αλλο? αυτο δεν ειναι διακριση με βαση την εξωτερικη εμφανιση?
πουπσυ .. την υποκρισια δεν χωνευω ..


από Anatoli στό
Κυρ Apr 18, 2010 5:57 pmΔηλαδη τραλαλα, συμφωνα με αυτα που
λες, αναζητας ενα γατακι για 4-5 μηνες μαξιμουμ.Γιατι εαν υποθεσουμε οτι
θα παρεις ενα που ειναι 1,5-2μηνων, εγω σου βαζω αλους 4 μηνες μεχρι
οπως λες να "ξεπορτισει" και να χαρει τη φυση και την ελευθερια του.με
ολους τους κινδυνους που αυτο συνεπαγεται. Γιατι το κανεις?Για να το
ταλαιπωργησεις?Ασε να το παρει καποιος αλλος που θαμπορει να του
προσφερει τα βασικα, δηλαδη πρωτα-πρωτα ασφαλεια.

ανατολη , ξεχασες να συμπεριλαβεις τις εξης λεξουλες :
Δηλαδη τραλαλα,"αν καταλαβα καλα", συμφωνα με αυτα που
λες,..

για να με διευκολύνεις στο να σου απαντήσω οτι ΟΧΙ δεν καταλαβες καλα
και γενικα δεν εχεις καταλαβει τον τροπο που μεγαλωσαν τα κατοικιδια μου ...

α επισης ενα μεγαλο ευχαριστώ στους μαθηματικους του σιτε ..
με τις προσθεσεις τους θα σκισω τα πτυχια μου

+23429379835425672456294659245^9999 <-υψωμενο σε δυναμη σας εφαγα ολες ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 501866


και ξερετε ε ... ολα αυτα επειδη ημουνα ειλικρινης ... νομιζετε οτι
οταν εγραψα για τον κηπο δεν ηξερα τι θα ακολοθουσε?
αλλα μαλλον θελετε δουλεμα για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι


anyway μουχετε γεμισει την αγγελια με μηνυματα! σβηστε τα!
και μη ποσταρετε ασχετα ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 734572

tralala
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Απρ 26, 2010 3:40 pm

ΔΜΧΡtralala..... toixo
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Απρ 26, 2010 4:21 pm

Εδω, δεν σβηνοντε ποστ οποιου και αν ειναι, οτι και να λενε.
Βρισε οσο θες εσυ ξευτελιζεσαι, εμεις το απολαμβανουμε να σε βλεπουμε να χτυπιεσαι! ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 134150
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από tralala Δευ Απρ 26, 2010 4:42 pm

καλα ανατολι δν υπαρχεις απλα

tralala
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από patousis Δευ Απρ 26, 2010 5:08 pm

Ειρηνη υμιν, ενθεν και ενθεν.. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 673703
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από melitta Δευ Απρ 26, 2010 5:14 pm

Παιδιά μην απαντάτε, δεν έχει νόημα... No
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από flokatoula Δευ Απρ 26, 2010 8:36 pm

Tralala

Δεν απαντώ εκ μέρους κάποιου. Η δική μου λογική είναι πολύ απλή. Αν σε ευχαριστεί να ταίζεις και να νοιάζεσαι για ένα γατάκι που θα ζει και ελεύθερο στον κήπο σου, είναι πολύ καλύτερο να ταίζεις συστηματικά και με αφοσίωση τα "αδέσποτα" της γειτονιάς σου που έχουν ΠΟΛΥ ανάγκη. Έτσι και δε θα τα δεσμέυσεις σε ένα σπίτι, και θα έχουν την ελευθερία τους και την φροντίδα σου.

Αυτό που τα κορίτσια σου λένε και συμφωνώ, είναι ότι κάποιος που θέλει να δώσει το γατάκι του, είτε μοιάζει με αυτό που θες είτε όχι, βάζει ως όρο το γατάκι να ζήσει σε σπίτι, τελείως προστατευμένο και με την οικογενειακή θαλπωρή. Είναι σχεδόν αδύνατο για κάποιον που η γατούλα του έχει γεννήσει πχ, να μπει στην διαδικασία της αγγελίας ώστε το γατάκι να φύγει από μια γειτονιά και απλά να μεταφερθεί σε μια άλλη και να κινδυνεύει να βρεθεί νεκρό οποιαδήποτε στιγμή.

Τόσο απλά. Εν ολίγης, άσκοπα ψάχνεις και ακόμα πιο άσκοπα απαντάς με τόσο ασχημο τρόπο σε ένα φορουμ γεμάτο ανθρώπους που κατεβαίνουν από το κρεβάτι τους για να κοιμηθούν πιο άνετα οι γάτες. Γίνε πιο συζητήσημος και πιο ευγενικός σε συζητήσεις με άλλους. Έτσι θα κερδίσεις.

Καλή τύχη ότι κι αν αποφασίσεις.
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Απρ 26, 2010 9:08 pm

συμφωνώ με την απο πάνω μου!!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Τρι Απρ 27, 2010 11:50 am

tralala έγραψε:HELLO ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΓΑΤΟΠΑΡΕΑ!!!!

Ψάχνω να υοθετήσω ενα γατίτο σάν αυτό στη φωτο!

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Kitten2small

Άμα εχει κανενας καποια προταση plz πμ me !!

thnx a lot!

Αυτό είναι φωτογραφία από διαφήμιση, βιβλίο, ιστοσελίδα;;;; Αν ναι, τότε να ξέρεις ότι τέτοια γατιά "δεν υπάρχουν" και δεν θα βρεις εύκολα κάποιο να μοιάζει σαν αυτό. Υπάρχουν πολλά γατάκια "στα αζήτητα" που θα πέθαιναν για ένα ζεστό και φιλικό σπίτι και ένα πιάτο φαγητό. Μπορείς να διαλέξεις κάποιο από αυτά και (σαν υπεύθυνο άτομο που λες ότι είσαι) να το φροντίζεις και να του παρέχεις ασφάλεια. Η μη στείρωση ενός ζώου που δε θα ζει στον κήπο (όπως λες) συνεπάγεται αθέτηση της υποχρέωσης παροχής ασφάλειας, η οποία είναι βασικό χαρακτηριστικό μιας υιοθεσίας. Κανείς - μα κανείς (εκτός αν είναι ΠΟΛΥ απελπισμένος) - δε θα σου δώσει γατάκι που μάζεψε από την ανασφάλεια του δρόμου για να το δει μια μέρα να ξαναγυρνάει εκεί από όπου το έσωσε.
Κανείς δεν κρίνει τις επιλογές σου, εδώ μέσα δεν έχουμε τη δικτατορία της μιας γνώμης. Υπάρχουν άτομα στο φόρουμ που δεν υποστηρίζουν τη στείρωση και όλοι εμείς που την επιλέξαμε, δεν θα το κάναμε αν είχαμε εναλλακτικές. Μην κλείνεις τα μάτια στην πραγματικότητα, δεν είναι τόσο ρόδινη για τις γάτες όσο νομίζεις.
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Tiger Lilly Τρι Απρ 27, 2010 12:40 pm

Δεν είναι Γιάννης, είναι Γιαννάκης. Δεν θα ζουν έξω, απλά δεν θα ζουν μέσα. Δεν τα παρατήσατε, μόνα τους σταμάτησαν να έρχονται. Δεν ξέρετε πού βρίσκονται, πάντως ξέρετε ότι αυτοκίνητα δεν τα πάτησαν, μάλλον γιατί διαθέτετε κληρονομικό χάρισμα. Άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.
Tralala είσαι σουρεάλ. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261

Και έχεις δίκιο, είμαστε ύποπτοι τύποι. Δεν θέλουμε να σου δώσουμε to γατάκι των ονείρων σου γιατί δε γουστάρουμε τη φάτσα σου και γιατί παίρνουμε μίζες για να δίνουμε τέτοια φανταστικά γατάκια αλλού. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261

I rest my case. Over and out.
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από patousis Τρι Απρ 27, 2010 1:09 pm

patousis έγραψε:Ειρηνη υμιν, ενθεν και ενθεν.. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 673703

Ξανά μανά... ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 673703
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από Tiger Lilly Τρι Απρ 27, 2010 1:18 pm

patousis έγραψε:
patousis έγραψε:Ειρηνη υμιν, ενθεν και ενθεν.. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 673703

Ξανά μανά... ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 673703

Ρε Πατούση τι μας λιβανίζεις, μόνο ο tralala μαλώνει μέχρι στιγμής. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 43833

Καλά, το ψευδώνυμο όλα τα λεφτά! ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261
Tiger Lilly
Tiger Lilly
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Δύο: Μatou, και Miles.
Motto : Never underestimate the power of denial.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2009
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από NiaR Τρι Απρ 27, 2010 4:04 pm

Tiger Lilly έγραψε:Δεν είναι Γιάννης, είναι Γιαννάκης. Δεν θα ζουν έξω, απλά δεν θα ζουν μέσα. Δεν τα παρατήσατε, μόνα τους σταμάτησαν να έρχονται. Δεν ξέρετε πού βρίσκονται, πάντως ξέρετε ότι αυτοκίνητα δεν τα πάτησαν, μάλλον γιατί διαθέτετε κληρονομικό χάρισμα. Άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.
Tralala είσαι σουρεάλ. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261

Και έχεις δίκιο, είμαστε ύποπτοι τύποι. Δεν θέλουμε να σου δώσουμε to γατάκι των ονείρων σου γιατί δε γουστάρουμε τη φάτσα σου και γιατί παίρνουμε μίζες για να δίνουμε τέτοια φανταστικά γατάκια αλλού. ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261

I rest my case. Over and out.

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261 ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261 ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 986261

Κρατιεμαι να μην σχολιασωωωω..... ηταν και δυσκολη μερα στη δουλεια...

ΤΡΑΓΙΚΟ!
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!!

Δημοσίευση από patousis Τρι Απρ 27, 2010 11:00 pm

Ο καθεις κρινεται απο τα γραπτα του..

Μη μπαινετε σε λουμπες τριτου τυπου..
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΨΑΧΝΩ ΓΑΤΙΤΟ ΦΟΥΝΤΩΤΟ ΑΣΠΡΟ-ΜΑΥΡΟ ΤΙΓΡΕ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΦΩΤΟ!!! - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης