gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

+61
belezza
eperakis
thanoschris1
Neptune261
dagger
Gatoplikti
Lina
Τίγη
πατουσακια
nano
mariannamelody
muffia
Buddylove
purina
houlieta
cyberkill
marina289
calliope g.
kouix
psipsa
kat-cats
ZIZIKOS
Svartia
LAROGATA
YNL
Mau
otz
FROGK
Ηρακλένια
ChocolateCat
tzelacat
Nirat
Karamela
alexandrakicat
fileasfog
arianna
kar_xenia
fleritsa
Fairy dogmother
SuperCatz
jason.022
Πούπσυ
TITIKA CAT
aporw
doremi
alex..niaou
nosyparker
NiaR
mpouki
vaso
Anatoli
Chouzouris
νινακι
Pepita
flokatoula
gatoras
catniki
Maro
marmanga
markello
Smokys
65 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Αυγ 21, 2014 1:42 pm

LAROGATA έγραψε:μας ειδοποιησε η κυρια που την ειχε δει απ΄τις πρωτες μερες ότι βρισκοταν απέναντι απ΄το σπιτι μας και ηταν σιγουρη ότι ηταν αυτή,ηταν σ'ενα χορταριασμενο οικοπεδο απενταντι  μας ,πηγα με το φακο και μετα από μια δυο φορες που τη φωναξα μου νιαουρησε και εβγαλε το κεφαλακι της μεσα απ'τα χορταρια και ηρθε κοντα μου ,την πηρα αγκαλια και λουφαξε μεχρι να την παω σπιτι.Μια χαρα είναι ,αδυνατη ,αγριεμενη ,αλλα μια χαρα  ,την αφήνουμε να ηρεμησει και το εξω κομμενο,μεχρι να φτιαξουμε μια περιφραξη με καποιον σιδερα αυτή τη φορα Smile 

Αχ βρε πολύ χάρηκα που τη βρήκες!!!  oksmily3 Αλλά κι αυτή η κυρία γιατί περίμενε τόσο πριν σε ειδοποιήσει; Δεν μπορούσε να στο πει από τις πρώτες μέρες; Θα γλίτωνες τόση αγωνία!
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Αυγ 21, 2014 1:56 pm

nosyparker έγραψε:
LAROGATA έγραψε:μας ειδοποιησε η κυρια που την ειχε δει απ΄τις πρωτες μερες ότι βρισκοταν απέναντι απ΄το σπιτι μας και ηταν σιγουρη ότι ηταν αυτή,ηταν σ'ενα χορταριασμενο οικοπεδο απενταντι  μας ,πηγα με το φακο και μετα από μια δυο φορες που τη φωναξα μου νιαουρησε και εβγαλε το κεφαλακι της μεσα απ'τα χορταρια και ηρθε κοντα μου ,την πηρα αγκαλια και λουφαξε μεχρι να την παω σπιτι.Μια χαρα είναι ,αδυνατη ,αγριεμενη ,αλλα μια χαρα  ,την αφήνουμε να ηρεμησει και το εξω κομμενο,μεχρι να φτιαξουμε μια περιφραξη με καποιον σιδερα αυτή τη φορα Smile 

Αχ βρε πολύ χάρηκα που τη βρήκες!!!  oksmily3 Αλλά κι αυτή η κυρία γιατί περίμενε τόσο πριν σε ειδοποιήσει; Δεν μπορούσε να στο πει από τις πρώτες μέρες; Θα γλίτωνες τόση αγωνία!
μας το ειχε πει οτι την ειχε δει απ΄την αρχη εκει,αλλα οσες φορες ειχα μπει στο οικοπεδο δεν την ειχα εντοπισει ,στο τελος δεν ηταν σιγουρη ουτε και εκεινη αν επροκειτο για την Φανη,γιατι υπαρχει ενας αρσενικος γατουλης στη γειτονια με τα χρωματα της Φανης και φουντωτη ουρα
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από nosyparker Πεμ Αυγ 21, 2014 2:26 pm

Αυτή τη λαχτάρα μου την είχε κάνει κι ο Ράμσυ που έμεινε ένα ολόκληρο τριήμερο σε περιφραγμένο οικόπεδο απέναντι από την πολυκατοικία μου έμενα τότε. Έλειπα εγώ το τριήμερο, γυρίζω,άφαντος ο Ράμσυ. Ξέρεις πώς τον βρήκα; Ήταν η Ζήνα στο μπαλκόνι και της λέω (μέσα στη βλακεία μου κι εγώ, όχι πως περίμενα ν απαντήσει!) "πού πήγε ο Ράμσυ κοπέλα μου;" και προς μεγάλη μου έκπληξη γυρίζει το κεφάλι και κοιτάζει σε κάτι χόρτα στην πρασιά. Ήταν αδύνατον να τον προσέξω από μόνη μου έτσι καμουφλαρισμένος που ήταν μέσα στα χορτάρια. Κι αυτός ο βλάκας ούτε νιαούριζε ούτε τίποτα. Καθόταν το χαϊβάνι και περίμενε angry2 
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Αυγ 21, 2014 2:41 pm

nosyparker έγραψε:Αυτή τη λαχτάρα μου την είχε κάνει κι ο Ράμσυ που έμεινε ένα ολόκληρο τριήμερο σε περιφραγμένο οικόπεδο απέναντι από την πολυκατοικία μου έμενα τότε. Έλειπα εγώ το τριήμερο, γυρίζω,άφαντος ο Ράμσυ. Ξέρεις πώς τον βρήκα; Ήταν η Ζήνα στο μπαλκόνι και της λέω (μέσα στη βλακεία μου κι εγώ, όχι πως περίμενα ν απαντήσει!) "πού πήγε ο Ράμσυ κοπέλα μου;" και προς μεγάλη μου έκπληξη γυρίζει το κεφάλι και κοιτάζει σε κάτι χόρτα στην πρασιά. Ήταν αδύνατον να τον προσέξω από μόνη μου έτσι καμουφλαρισμένος που ήταν μέσα στα χορτάρια. Κι αυτός ο βλάκας ούτε νιαούριζε ούτε τίποτα. Καθόταν το χαϊβάνι και περίμενε angry2 
κατι τετοιο εκανε και η δικια μου μαλλον,περιμενε δεν ξερω πως τρεφοταν τοσες μερες,η γειτονισσα που τη βρηκε ταιζει τ'αδεσποτα της γειτονιας ,τωρα πηγαινε στα κλεφτα και ετρωγε και αυτη ?ερχοταν στη πυλωτη μας τη νυχτα και ετρωγε γιατι και εγω βαζω ξηρα για μια αδεσποτουλα που ερχεται σ'εμας,ουτε και ξερω.Παντως ειχε η μικρη μεγαλη τυχη Laughing 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από psipsa Παρ Αυγ 22, 2014 1:54 am

δοξα τω θεω !!! αντε να ακουσουμε και για το buddy τα καλα νεα!!!
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Buddylove Παρ Αυγ 22, 2014 12:47 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi thanks 
Buddylove
Buddylove
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5-6 αδεσποτάκια με λατρεία στο Buddy μου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Αυγ 27, 2014 11:56 pm

Βρέθηκε στην Κυψέλη, στην οδό Ευβοίας, μεταξύ Σπετσών και Κερκύρας, ασπρόμαυρη γάτα. Φοράει μωβ λουράκι με κουδουνάκι. Μήπως την αναζητά κανείς; https://www.facebook.com/photo.php?fbid=837832182916399&set=a.130521503647474.16355.100000688763991&type=1&theater
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από calliope g. Πεμ Αυγ 28, 2014 2:40 pm

LAROGATA έγραψε:Και όμως γίνονται θαύματα ,η Φανούλα μου είναι και πάλι στην αγκαλιά μου,ύστερα από 14 μέρες το μωρό μου είναι πάλι κοντά μου.
Αν και δεν πιστεύω σήμερα απ΄το πρωί παρακαλούσα να μ'ακούσουν οι ουρανοί και να μου κάνουν αυτό το δώρο για την αυριανή γιορτή μου.
Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy 

Μόλις μπήκα στο γατόσπιτο μετά από 15 ημέρες που έλειπα κι είδα τα ευχάριστα! Τι καλά νέα! Πόσο χάρηκα για τη Φανούλα σου Μαράκι! Να είστε όλοι καλά κι επίσης πολύχρονη για τη γιορτή σου!
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Αυγ 28, 2014 3:56 pm

calliope g. έγραψε:
LAROGATA έγραψε:Και όμως γίνονται θαύματα ,η Φανούλα μου είναι και πάλι στην αγκαλιά μου,ύστερα από 14 μέρες το μωρό μου είναι πάλι κοντά μου.
Αν και δεν πιστεύω σήμερα απ΄το πρωί παρακαλούσα να μ'ακούσουν οι ουρανοί και να μου κάνουν αυτό το δώρο για την αυριανή γιορτή μου.
Είμαι τόσο μα τόσο χαρούμενη Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy 

Μόλις μπήκα στο γατόσπιτο μετά από 15 ημέρες που έλειπα κι είδα τα ευχάριστα! Τι καλά νέα! Πόσο χάρηκα για τη Φανούλα σου Μαράκι! Να είστε όλοι καλά κι επίσης πολύχρονη για τη γιορτή σου!
filaki filaki filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Πεμ Αυγ 28, 2014 10:48 pm

Δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό θέμα.
Δεν ξέρω αν θέλω να γράψω γι αυτό το θέμα. Sad Sad Sad Sad Sad
Το Ντρουλάκι μου ένα από τα αδεσποτάκια της γειτονιάς που ταίζω καθημερινά έχει 3 μέρες να φανεί για φαγητό και στη γειτονιά γενικότερα.
Δεν το έχει ξανακάνει.
Ερχόταν από τους πρώτους με το που νύχτωνε και περίμενε έξω από την πόρτα μου να κατεβάσω φαγητό. Πολλές φορές τον εβλεπα και το πρωί που έφευγα από την δουλειά και το μεσημέρι όταν γυρνούσα να παίρνει τους υπνάκους του.
Προσπαθώ να σκεφτώ λογικά αλλά ανησυχώ. Τον έψαξα γύρω γύρω αλλά τίποτα. Μπορεί βέβαια να ψάχνει καμμιά θηλυκιά. Μακάρι.
Το πιο άκακο, το πιο ήσυχο και το πιο χαδιάρικο από όλα. Δεν έφευγε αν δεν χαιδευόμασταν και με κυνηγούσε μέχρι να μπώ στην πόρτα το βράδυ
Ο μόνος που καθόταν για χάδια και γουργούριζε. Δεν θέλω να φανταστώ ότι μπορεί νάπαθε κάτι κακό.
Έχω στεναχωρεθεί αφάνταστα.
Από τα αδεσποτούλια το αγαπημένο μου.
Αχ βρε παιδιά ξέρω ότι 3 μέρες ίσως να είναι λίγο, ίσως του ήρθε οίστρος αλλά γενικά δεν εξαφανιζόταν από τη γειτονιά. Εδώ τα ταίζουμε πολλοί και γενικά δεν τα πειράζουμε. Οι φίλοι του είναι όλοι εδώ.
Συγνώμη αν παραληρώ ...... δυστυχώς τα αδέσποτα συνήθως δεν έχουν καλή μοίρα .... Ελπίζω όμως.
Δεν θα συγχωρήσω ποτέ τον εαυτό μου που δεν τον πρόσεξα ίσως λίγο παραπάνω, που δεν τον στείρωσα ίσως ίσως που δεν τον υιοθέτησα .... Ένα τόσο γλυκό γατάκι..
Μακάρι να βρεθεί ... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ευχαριστώ που ακούσατε το παραλήρημά μου..


εδ: Δεν έχω καν ούτε μια κανονική φωτο του
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Buddylove Παρ Αυγ 29, 2014 9:41 am

Αχ βρε Ziziko μου... Ξέρεις ότι εγώ μπορώ να σε καταλάβω καλύτερα από όλους Sad Sad Sad ... Εύχομαι για το Ντρουλάκι να είναι όλα καλά και να εμφανιστεί σήμερα κιόλας flower flower flower ... και να τελειώσει η αγωνία σου... όπως εύχομαι να βρούν το δρόμο της επιστροφής όοοολα τα εξαφανισμένα πλασματάκια... εμείς είμαστε εδώ και τα περιμένουμε flower flower flower ...
PS: Στην είχε ξανακάνει πριν λίγες μέρες... αλλά γύρισε...!!! οπότε περίμενε μην απογοητεύεσαι... εγώ τι πρέπει να κάνω δηλαδή?
Buddylove
Buddylove
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5-6 αδεσποτάκια με λατρεία στο Buddy μου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Παρ Αυγ 29, 2014 10:18 am

Αχ το ξέρω ότι με καταλαβαίνεις.
Το έχω αγαπήσει αυτό το γατάκι. Τόσο τρυφερό κι αγαπησιάριο. Την ειχε ξανακάνει την προηγούμενη βδομάδα (δεν ήρθε μια μέρα) γι αυτό προσπαθώ να μην ανησυχώ ακόμα.
Κοίταξα το πρωί μήπως και το δώ αλλά τίποτα.Sad Sad Sad

Τα άτιμα όταν τα πιάσει η τρέλλα και ο οίστρος δεν παίζονται .....
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Buddylove Σαβ Αυγ 30, 2014 9:31 am

Καλημέρα Ziziko μου... κανένα νεότερο από το Ντρουλάκι flower ...?
Buddylove
Buddylove
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5-6 αδεσποτάκια με λατρεία στο Buddy μου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Σαβ Αυγ 30, 2014 12:39 pm

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Το Ντρουλάκι μου ήρθε χθές μαζί με τα άλλα και έφαγε και χαιδευτήκαμε και παίξαμε

fancat fancat fancat fancat fancat fancat fancat cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Ούφ .............

Ποιος ξέρεις που γύρναγε το άτιμο τρείς μέρες Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Buddylove Σαβ Αυγ 30, 2014 1:10 pm

Είδες... όλα καλά λοιπόν... flower flower flower !!!
Buddylove
Buddylove
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Αριθμός γατουνίων : 5-6 αδεσποτάκια με λατρεία στο Buddy μου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/07/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Σαβ Αυγ 30, 2014 1:39 pm

Τελικά άβυσσος η ψυχή της γάτας
Και να σκεφτείς ότι είναι το πιο ήσυχο απ όλα. Και μικρό σχετικά περίπου 1 με 1,5 έτους. Κι εξαφανίζεται έτσι .....

Ίσως γι αυτό ο Buddy σου που είναι πιο μεγάλος και πιο γυρίστρας καθυστερεί ναρθει. Τελικά το πιστεύω ότι μας εκπλήσσουν κάθε φορά.
Εδώ σε μας έχουν εμφανιστεί ή εμφανίζονται κατά καιρούς γατιά που έχουν μήνες να φανούν.
Μην απογοητεύεσαι ....
Αλήθεια το ενδεχόμενο να τον βούτηξε κανένας το έχεις σκεφτεί. Λέω μήπως επειδή ήταν όμορφος flower flower τρίφτηκε σε κανέναν ή κάποιος που μπορεί να του έβαλε φαί και του άρεσε ? Η δεν παίζει σαν ενδεχόμενο ?
Εγω αυτές τις 3 μέρες προσπαθούσα να σκέφτομαι θετικά κι όχι ότι του έχει συμβεί κάτι κακό.
Προσπάθησε να σκέφτεσαι κι εσύ λίγο έτσι. Ποτέ δεν ξέρεις .... Μπορεί να σου εμφανιστεί από το πουθενά ........ prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από mariannamelody Τρι Οκτ 21, 2014 4:34 pm

GIA EIMAI 11 XRONON EIMAI APO FTHIOTIDA MIPOS EINAI AKNIS APO EDO KAI EXI DI ENA ASPRO GATAKI ME LIGO GRI EINAI POLI MIKRO AN EINAI KAPOIOS APO FTHIOTIDA NA MOU STILI MINIMA STO AGGFOT@HOTMAIL.COM

mariannamelody
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 23
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από nano Τρι Νοε 18, 2014 5:30 pm

Χαθηκε γατος περιοχη Κατω Τουμπα (Κλεανθους) Θεσσαλονικη.
Ειναι ασπρος με πορτοκαλι βουλες και ουρα,αρσενικος,στειρωμενος.ειναι 1μιση χρονων και το χαρακτηριστικο του ειναι μια βουλα στην μυτη που τον κανει να φαινεται σαν λερωμενος.Λογικα θα ειναι πολυ τρομαγμενος και πιθανον χτυπημενος.Αν γνωριζετε κατι παρακαλω επικοινωνιστε στο τηλεφωνο 6997144342.ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 <a href=ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 019_zps33b308b6" />

nano
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/10/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από mariannamelody Παρ Δεκ 26, 2014 4:43 pm

XAΘΗΚΕ ΓΑΤΑΚΙ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ ΣΤΗΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑ ΓΚΡΙ ΜΕ ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΚΡΙ ΤΡΙΓΩΝΑΚΙ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΔΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ 6976705717,2233041755,6976433547 ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ EMAIL AGGFOT@HOTMAIL.COM ΤΗΝ ΛΕΝΕ MELODY ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΧΑΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΛΑΡΥΜΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΙΜΑΙ 11 ΧΡΟΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΥΠΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ

mariannamelody
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 23
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από πατουσακια Σαβ Μαρ 21, 2015 3:39 pm

Χαθηκε η Ξανθουλα μας από την περιοχη Α.Ταξιαρχη, Φυτοκο, Βολος. Είναι σχεδόν 2 ετων, στειρωμενη, πολύ φυλικη με τους αγνωστους. Αγνοείται επο την τεταρτη (18/03/15) το πρωι. Αν την ειδατε επικοινωνειστε μεσω πμ η στο 6945301783.
ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 11io1n5
πατουσακια
πατουσακια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βολος
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπιτι, 7 στο κτημα 1 στο γατοπαραδεισο και μερικα αδεσποτακια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολλες της φουντοτες
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/05/2014
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Πεμ Απρ 09, 2015 9:29 pm

Από χθές το βράδυ στη γατοπαρέα των αδέσποτων που ήρθαν για φαί, έσκασε μύτη γατούλης άσπρος ΠΕΝΤΑΚΑΘΡΟΣ με λίγο
κανελί στο πάνω μέρος του κεφαλιού του. Του έβαλα κι έφαγε και κρύβεται κάτω απ τα αυτοκίνητα γιατί τα στρίτζικα της γειτονιάς τον διώχνουν.

Δείχνει πολύ φοβισμένος και δεν μου μοιάζει αδέσποτος.
Πιστεύω ότι από κάπου τόσκασε ρε γμτ.....

Δεν είχα και τη μηχανή μαζί μου να βγάλω φωτο.
Θα προσπαθήσω αύριο .


Μήπως τον έχει χάσει κάποιος βρε παιδιά... . Πιστεύω να τον πετύχω κι αύριο και να τον βγάλω φωτο κι όποιος έχει φ/β ας το κοινοποιήσει


Αχχ είναι κρίμα φαίνεται σπιτίσιος κυριολεκτικά και τον κάνω μικρό σε ηλικία..


Στεναχωρέθηκα Sad Sad Sad
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Χάθηκε ο Φοφίκος

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Αυγ 04, 2015 12:24 pm

Αχ ! Αχ! Το Σάββατο, 25 Ιουλίου 2015 έχασα ένα γατάκι 2-3 μηνών άσπρο πορτοκαλί τιγρούτσικο ! ο Φοφίκος μου !

Ζω στην Μεταμόρφωση Χαλκιδικής. Το Σάββατο, έφυγα ταξίδι στην Θεσσαλονίκη και άφησα πίσω τον Φοφίκο μέσα στο διαμέρισμα μου με καθαρή άμμο, νερό και τροφή. Η μάνα μου από άγνοια και αμέλεια άνοιξε την πόρτα για να βγει λέει ο Φοφίκος να πάρει λίγο αέρα και να μη νιώθει φυλακισμένος.

Από τότε, όσο τον είδατε εσείς άλλο τόσο τον είδα κι εγώ.
Δίπλα από μας μένει ο θείος μου που δεν τα συμπαθεί.

Με την παγοκύστη στο κεφάλι ακούω την γυναίκα του να του λέει : "καλά, κι εσύ πήγες και το παράτησες !?" Αλλά τι παράτησε ? ψυγείο ? ποδήλατο ? ή τον Φοφίκο ?

Σας λέω, τον έκανα θεό, τον παρακάλεσα, η απάντηση του ήταν κάθετη : " Εγώ, αυτό δεν μπορώ να το πιάσω, εγώ δεν το ξέρω αυτό το γατί που μου περιγράφεις, που θέλεις να σου ορικιστώ". Πιθανόν να φοβάται να μου πει την αλήθεια γιατί ξέρει ότι θα τον κάνω κυμά.

Σας λέω, έφαγα την γη !!! Νύχτα - Μέρα
Έψαξα στα πιο απίστευτα μέρη. Πρώτα πρώτα κοίταξα τους κάδους. Πτώμα δεν βρέθηκε.

Αρρώστησα ! Αχ ! πέστε μου κάτι !

anastasia.dimaka@hotmail.gr
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από kouix Τρι Αυγ 04, 2015 5:12 pm

Εγω όταν χανω την μικρή (μεσα στο σπιτι) και δεν την βρισκω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, μονο με εναν τροπο ξετρυπωνει απο μονη της απο όπου εχει κρυφτει:

με τον ηχο απο το αγαπημένο της παιχνίδι.


Αν ο φοφίκος εχει καποιο αγαπημένο παιχνίδάκι ( με κουδουνάκι μέσα κατα προτίμηση) , δεσ'το με εναν σπαγγο, και παρε τους δρομος ΑΡΓΑ και ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ, και σερνε το στο δρόμο για να κανει τον "γνωστό" σ' αυτον, θόρυβο.


ΥΓ: Δεν χρειαζεται να ποσταρεις το ιδιο μηνυμα 2 ή 3 φορες, σε 2 ή 3 διαφορετικά μέρη. Σε 1 μέρος κανουμε μια αναρτήση, και να εισαι σίγουρη οτι οι πιθανοτητες να διαβαστει, αν κανεις 1 ποστ ΜΟΝΟ (απο το να κανεις 2 ή 3) ειναι μεγαλύτερες.


___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Παρ Οκτ 02, 2015 11:18 am

Δεν ξέρω αν θα ήταν καλύτερα να αναρτήσω εδώ την απώλεια του γατούλη, δεν έχω fb όποιος μπορεί ας προωθήσει, σας ευχαριστώ
ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Vkqk1

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 2ij21q1
Μακρύτριχος, πορτοκαλί-άσπρος γατούλης με φουντωτή ουρίτσα 4.5-5 μηνών χάθηκε περιοχή Πηγάδας(Καλλίπολη) στον Πειραιά μία μέρα μετά την υιοθεσία του,κατά πάσα πιθανότητα 26/9.Δεν ξέρει καθόλου την περιοχή, δεν είχε βγει στο δρόμο και κατά πάσα πιθανότητα θα είναι τρομαγμένος. Αν κάποιος τον δει τηλ.επικοινωνίας 6986683965

Άλλη μια μέρα στους δρόμους της Καλλίπολης αλλά ο γατούλης ..... Sad
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Gatoplikti Κυρ Οκτ 04, 2015 2:48 pm

Λινα μου πηγαινεται κοντα στην πολυκατοικια εκει θα ειναι τριγύρω στο φωταγωγο δεν έπεσε ? Εχει έξοδο απο κει ? Ενοχλήστε τους αυτους..

luck luck luck luck
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Κυρ Οκτ 04, 2015 8:21 pm

Τίποτα ακόμα με το μικρό ?

Έχει δίκιο η γατοπληκτούλα, δε θάναι μακριά, θα κρύβεται γιατί θα φοβάται.
Μήπως κρύβεται κάτω απ τ αυτοκίνητα. Θέλει το βράδυ ψάξιμο με φαγητό και αλουμινόχαρτο στο χέρι για ν' ακούει το θόρυβο
Κρύβονται στα πιο απίθανα μέρη και τη μέρα καταφέρνουν και γίνονται αόρατα.


Το βράδυ που έχει ησυχία βγαίνουν να φάνε, κάπου θα σκάει μύτη. Ελπίζω μόνο να μη χτύπησε πέφτοντας

Μην απογοητεύεσαι Λίνα μου δε μπορεί θα βρεθεί. Νάξερες πως καταλαβαίνω την αγωνία σου.

Μακάρι να βρεθεί γρήγορα και να είναι καλά.
luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Κυρ Οκτ 04, 2015 10:37 pm

Gatoplikti έγραψε:Λινα μου πηγαινεται κοντα στην πολυκατοικια εκει θα ειναι τριγύρω στο φωταγωγο δεν έπεσε ? Εχει έξοδο απο κει ? Ενοχλήστε τους αυτους..

luck luck luck luck

ZIZIKOS έγραψε:Τίποτα ακόμα με το μικρό ?

Έχει δίκιο η γατοπληκτούλα, δε θάναι μακριά, θα κρύβεται γιατί θα φοβάται.
Μήπως κρύβεται κάτω απ τ αυτοκίνητα. Θέλει το βράδυ ψάξιμο με φαγητό και αλουμινόχαρτο στο χέρι για ν' ακούει το θόρυβο
Κρύβονται στα πιο απίθανα μέρη και τη μέρα καταφέρνουν και γίνονται αόρατα.


Το βράδυ που έχει ησυχία βγαίνουν να φάνε, κάπου θα σκάει μύτη. Ελπίζω μόνο να μη χτύπησε πέφτοντας

Μην απογοητεύεσαι Λίνα μου δε μπορεί θα βρεθεί. Νάξερες πως καταλαβαίνω την αγωνία σου.

Μακάρι να βρεθεί γρήγορα και να είναι καλά.
luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck
Κορίτσια έγραψα και στο άλλο θέμα στις γατομπουκίτσες, από την λαχτάρα και την αγωνία μου έχω ανοίξει ..50 θέματα.Δεν υπάρχει διάθεση να βοηθήσουν,τις πήρα απόψε τηλ., μου είπαν ότι εκείνος επέλεξε να φύγει οπότε τι τον ψάχνω και ένα σωρό άλλα κουφά. Νιώθω ένα μεγάλο βάρος και ακόμη το σκέφτομαι, μακάρι να είναι καλά, μακάρι να τρύπωσε σε κάποιο άλλο διαμέρισμα και να τον κράτησαν, δεν μένω σε πολυκατοικία και δεν μπορώ να φανταστώ που εξαφανίζεται όταν πέσει μια γάτα στον φωταγωγό και από α όροφο. Sad
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Κυρ Οκτ 04, 2015 10:48 pm

Λίνα μου το πιθανότερο είναι ότι θα προσπαθούσε να βρεί μια διέξοδο να βγεί.
Εκτός αν είναι ακόμα τρυπωμένο κάπου μέσα στη πολυκατοικία κι έχει κουρνιάσει πουθενά αν δε υπήρχε άλλος τρόπος να το σκάσει. Αν υπάρχει και υπόγειο που σίγουρα θα υπάρχει (εκεί συνήθως είναι οι λέβητες, οι καυστήρες κλπ ) μήπως έχει χωθεί κάπου εκεί (και δυστυχώς ή ευτυχώς) εκεί υπάρχουν πολλές κρυψώνες.

Θάλεγα να πείς σ' αυτά τα γαιδούρια να σε βοηθήσουν να φτάσεις μέχρι το υπόγειο και να κάνεις μια προσπάθεια εκεί. Αν είχε φτάσει μέχρι την είσοδο θα περίμενε κάποιος ν' ανοίξει τη πόρτα για να βγεί έξω οπότε θα τον βλέπανε.
Είμαι σίγουρη ότι είναι εκεί κοντά.
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Κυρ Οκτ 04, 2015 10:57 pm

Χαρά μου θα συνεχίσω τις προσπάθειες, ήδη είναι μια εβδομάδα και...Η ίδια δεν σηκώνει τηλέφωνο και η φίλη που ήρθαν μαζί μου είπε τα περισσότερα κουφά.Τους φαίνεται περίεργο πώς συνεχίζω να ψάχνω ακόμα...και θα εξακολουθήσω βέβαια.
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Gatoplikti Δευ Οκτ 05, 2015 2:07 am

Να σου πω απο οτι καταλαβαινω σου λενε ιστοριες και το θέμα ειναι να μπορέσεις να μπεις μέσα στην πολυκατοικια έτσι δεν ειναι ? Εχεις μπει καθολου μέσα να δεις απο που έφυγε το γατι ? Εχεις μπει στο διαμέρισμα τους ? Εχεις δει αν υπάρχει διέξοδος σε εξωτερικο χώρο απο κει που έπεσε?
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Τρι Οκτ 06, 2015 7:44 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω γι'αυτό που θ'αντικρύσω, νιώθω απίστευτη χαρά,επιτέλους με πήραν το απόγευμα τηλέφωνο, ότι εντόπισαν τον μικρούλη στην αυλή του ισογείου όμως ψάχνουν τον διαχειριστή να τους ανοίξει γιατί είναι ξενοίκιαστο και δεν μένει κανείς εκεί. Τους είπα ότι ξεκινάω να πάω και τους έπιασε πανικός ότι μπορεί και απόψε να μου τον φέρουν μόλις τους ανοίξουν. Του πέταξαν μια τσάντα ξηρή τροφή,υπάρχουν και νερά λιμνάζοντα, πραγματικά δεν ξέρω τι να πω. Sad Μακάρι να είναι καλά ο γατούλης!!!!!!
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Οκτ 06, 2015 8:30 pm

Λίνα μου Τι έγινε τελικά ?
Σας ανοίξανε να τον πάρετε το μικρό  ?????

Γράψε μας τα νέα σας

Μακάρι όλα να είναι καλά.  mati  mati
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Τρι Οκτ 06, 2015 9:23 pm

ZIZIKOS έγραψε:Λίνα μου Τι έγινε τελικά ?
Σας ανοίξανε να τον πάρετε το μικρό  ?????

Γράψε μας τα νέα σας

Μακάρι όλα να είναι καλά.  mati  mati
Όχι Χαρά μου περιμένω δίπλα στο τηλέφωνο, δεν μπορώ να καταλάβω πόση αναισθησία υπάρχει στον κόσμο, πήρα πάλι τηλέφωνο δεν απαντούν, προφανώς άρχισε να φωνάζει ο γατούλης και θα ενοχλεί πόσο κουράγιο μπορεί νάχει ύστερα από τόσες μέρεςSad Sad Sad γμτ
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από Lina Τρι Οκτ 06, 2015 9:28 pm

ZIZIKOS έγραψε:Λίνα μου Τι έγινε τελικά ?
Σας ανοίξανε να τον πάρετε το μικρό  ?????

Γράψε μας τα νέα σας

Μακάρι όλα να είναι καλά.  mati  mati
Όχι Χαρά μου περιμένω δίπλα στο τηλέφωνο, δεν μπορώ να καταλάβω πόση αναισθησία υπάρχει στον κόσμο, πήρα πάλι τηλέφωνο δεν απαντούν, προφανώς άρχισε να φωνάζει ο γατούλης και θα ενοχλεί πόσο κουράγιο μπορεί νάχει ύστερα από τόσες μέρεςSad Sad Sad γμτ
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Empty Απ: ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι;

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Οκτ 06, 2015 10:19 pm

Λίνα μου θάναι ταλαιπωρημένο το δόλιο αν είναι τόσες μέρες κλεισμένο εκεί.

Μα καλά τι γαιδούρια είναι αυτοί οι τύποι, ήμαρτον

Περιμένουμε με αγωνία μας πείς τι έγινε

Αχ μακάρι, μακάρι να είναι όλα καλά, να τον πάρεις στα χέρια σου και μετά στείλτους στο astadiala astadiala
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΓατοΧάθηκαν -Ψάχνετε το αγαπημένο σας ζωάκι; - Σελίδα 7 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης